18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odśnieżanie w stylu Kapitana Bomby

MalowanyCzłowiek • 2013-01-19, 23:35
.. czyli na pełnej k*rwie

Marat64

2013-01-20, 01:32
Gdzie to ? Napewno gdzieś w polsce :)

















za 60 lat

Moonlord

2013-01-20, 01:54
jak żyję w życiu nie widziałem tylko odśnieżarek na raz, albo to jakiś inny kraj, albo manipulacja TVNu

Ma...........ce

2013-01-20, 02:57
@soban2100
Kolego wprowadzasz ludzi trochę w błąd. To nie był karambol, tylko seria kilkunastu kolizji w godzinach porannych. Warunki atmosferyczne były takie, że żaden pług by nie pomógł. Temperatura poniżej zera, a z nieba leciało jakieś drobne gówno, które powodowało, że na drodze było ślisko, bo zamarzało w styczności ze zmrożonym asfaltem. Był hardcore w skrócie, a akurat w piątek trochę pojeździłem po całej aglomeracji i widziałem niejednego idiotę, zapie**alającego jakby to był środek lata.

Mieszkam niedaleko bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, DTŚ oraz A4. Gdy tylko zaczyna padać śnieg, to praktycznie wszystkie pojazdy do walki ze śniegiem w Katowicach przejeżdżają w mojej okolicy. Osobiście nie narzekam na działanie tych służb, chociaż wystarczy wjechać do sąsiedniego Chorzowa i od razu na drogach jest dramat. Jednak moje zdanie jest takie, że każdy kto powiela pie**olenie typu "drogowcy zaskoczeni" chyba nie do końca wie jak te służby działają. Pługi nie potrafią się teleportować.

na...........pl

2013-01-20, 04:24
pie**olicie, ludzie jeździć nie potrafią i tyle.

damian8718

2013-01-20, 04:31
Ich k***a zima nie zaskakuje .

GangBang

2013-01-20, 05:08
K12 napisał/a:

... i chyba tylko wyrównuje koleiny w śniegu ...



Przynajmniej ten śnieg bez dziur będzie. Później stopnieje i znów szara, dziurawa rzeczywistość.
:idzwch*j:

jaca0

2013-01-20, 06:42
Mają rozmach sk***ysyny ;D

Fridegar

2013-01-20, 08:17
Tam za Wisłą, gdzie zaczyna się Azja, leży miasto Wielkiego Cipska zwane również Rzeszowem. I tam właśnie chłopaki wiedzą jak się nak***ia dansy piaskarkami w układach choreograficznych. :krawaciarz:

grzesieksz7

2013-01-20, 08:54
juz wiem gdzie sie podziala moja plugopiaskaraka

blendziooh

2013-01-20, 10:56
MaximKatowice napisał/a:

@soban2100
Kolego wprowadzasz ludzi trochę w błąd. To nie był karambol, tylko seria kilkunastu kolizji w godzinach porannych. Warunki atmosferyczne były takie, że żaden pług by nie pomógł. Temperatura poniżej zera, a z nieba leciało jakieś drobne gówno, które powodowało, że na drodze było ślisko, bo zamarzało w styczności ze zmrożonym asfaltem. Był hardcore w skrócie, a akurat w piątek trochę pojeździłem po całej aglomeracji i widziałem niejednego idiotę, zapie**alającego jakby to był środek lata.

Mieszkam niedaleko bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, DTŚ oraz A4. Gdy tylko zaczyna padać śnieg, to praktycznie wszystkie pojazdy do walki ze śniegiem w Katowicach przejeżdżają w mojej okolicy. Osobiście nie narzekam na działanie tych służb, chociaż wystarczy wjechać do sąsiedniego Chorzowa i od razu na drogach jest dramat. Jednak moje zdanie jest takie, że każdy kto powiela pie**olenie typu "drogowcy zaskoczeni" chyba nie do końca wie jak te służby działają. Pługi nie potrafią się teleportować.



Może i masz trochę racji, ale nie można mówić, że nie dałoby się zapobiec tak wielu kolizjom. Gdyby te zasrane pługi odśnieżały prawidłowo do samego asfaltu i od razu sypały sól, to by się lód nie zrobił. Co do tego, że pługi jeżdżą z łopatą kilka centrymetrów nad ziemią to pewnie przez to, że nie mamy prostych dróg i gdyby ustawili na styk to by się pewnie uj***ło pół łopaty tego pługu.
Miasta są źle zarządzane, jakoś na pie**olone pomniki i inne ciulstwa mają pieniądze, obok ratusza na rynku w chorzowie wyj***li jakąś uliczkę i wstawili wszystko nowe, normalnie jak w paryżu, tylko po co? Lepiej wydać kasę na coś niepotrzebnego, niż na zakup kilkuset starych pługów.

czarnyrlz

2013-01-20, 10:58
Wczoraj tj. 19.01.13 w Białymstoku jeździły 3 pługi przez miasto i odśnieżały w identycznym stylu, baaa nawet parkingi przydrożne odśnieżali. Tępe k***y B-100K rządzi

Hu...........ia

2013-01-20, 11:17
Olasty napisał/a:

ostatnio jechałem po obwodnicy wrocławskiej, to po Bielany była tylko jedna odśnieżarka tak że sypała z lewej strony (końca ulicy) na sam środek........ no ale odśnieża nieważne, że ch*jowo i robi jeszcze gorzej no ale cóż zima znowu zaskoczyła, kilka kilometrów potem widziałem 2 wypadki, właśnie spowodowane złym a raczej brakiem odśnieżania drogi gdyż asfaltu nie było widać.............. ale cóż kupmy fotoradary to na pewno sprawi, że drogi będą bezpieczniejsze



A policjant powie, że nie dostosowali prędkości do panujących warunków (tak tłumaczą, gdy nie wiedzą co powiedzieć kierowcom). Identycznie w przypadku dziur w asfalcie.

GangBang

2013-01-20, 13:45
@up Jak nie wiedzą co powiedzieć, zawsze zapie**olą taką wyklepaną, wymijającą formułkę, która akurat pasuje do sytuacji. Tępe ch*je...

wysokogatunkowy

2013-01-20, 15:37
MaximKatowice napisał/a:

@soban2100
Kolego wprowadzasz ludzi trochę w błąd. To nie był karambol, tylko seria kilkunastu kolizji w godzinach porannych. Warunki atmosferyczne były takie, że żaden pług by nie pomógł. Temperatura poniżej zera, a z nieba leciało jakieś drobne gówno, które powodowało, że na drodze było ślisko, bo zamarzało w styczności ze zmrożonym asfaltem. Był hardcore w skrócie, a akurat w piątek trochę pojeździłem po całej aglomeracji i widziałem niejednego idiotę, zapie**alającego jakby to był środek lata.

Mieszkam niedaleko bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, DTŚ oraz A4. Gdy tylko zaczyna padać śnieg, to praktycznie wszystkie pojazdy do walki ze śniegiem w Katowicach przejeżdżają w mojej okolicy. Osobiście nie narzekam na działanie tych służb, chociaż wystarczy wjechać do sąsiedniego Chorzowa i od razu na drogach jest dramat. Jednak moje zdanie jest takie, że każdy kto powiela pie**olenie typu "drogowcy zaskoczeni" chyba nie do końca wie jak te służby działają. Pługi nie potrafią się teleportować.



Chyba płacą tobie za pisanie takich bzdur :D
Nawet jak wyjeżdżają, to nie oznacza że odśnieżają.
W Łodzi są jeszcze dzielnice gdzie nie podpisano umów na odśnieżanie, a stare wygasły z końcem roku.

Nimr0d

2013-01-20, 15:43
Cytat:

Tam za Wisłą, gdzie zaczyna się Azja, leży miasto Wielkiego Cipska zwane również Rzeszowem. I tam właśnie chłopaki wiedzą jak się nak***ia dansy piaskarkami w układach choreograficznych.



Tylko Rzeszowa do reszty Polski nie ma co porównywać bo pewnie mało kto wie ale Podkarpacie ma świetne drogi i dobrze zarządzane. Szczerze mówiąc jak opuszczam swoje rejony i wjeżdżam do Lubelskiego to czuje się jak bym w innym świecie zagościł :kupa: