18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odśnieżanie

~_Yarko_ • 2020-12-18, 09:08
8-letnia dziewczynka zginęła pod kołami traktora.


Prawy dolny róg ekranu.

Hexagon

2020-12-18, 13:14
bez mikroskopu niewiele widać...

TRQPL

2020-12-18, 15:05
Sam jesteś traktor to jest spycharko ładowarka

xXx5226

2020-12-18, 18:34
Skoro nie zauważyła belarusa to to była selekcja naturalna.

PsychoAntysyjonista

2020-12-18, 18:44
Gmork napisał/a:

ch*j jej w dupę.



Ośmioletniej dziewczynce?
Ty chory sk***ysynu.

Jeszcze mu piwo przypadkiem dałem...

maciejka69

2020-12-18, 18:50
Śmieszkowie internetowi powyzej rzygac mi sie chce na was, tu juz zadna resocjalizacja nie ma sensu skoro zartujecie ze śmierci malej dziewczynki :-|

Hollow_Man

2020-12-18, 19:36
maciejka69 napisał/a:

Śmieszkowie internetowi powyzej rzygac mi sie chce na was, tu juz zadna resocjalizacja nie ma sensu skoro zartujecie ze śmierci malej dziewczynki



to nie żarty, chcą udowodnić całemu światu jakimi są twardzielami. przecież żaden normalny człowiek, ojciec, mężczyzna by tego nie napisał raczej zawsze obstawiam 15- letniego gimbusa który nie jest akceptowany w grupie taki typowy placek ziemniaczany i dupa wołowa który chce w komentarzu udowodnić jakim jest twardzielem i nic go w życiu nie rusza, oprócz dostatecznego z matematyki jak się musi mamie w domu tłumaczyć co tak słabo mu poszło.

Kamil3l

2020-12-18, 20:19
maciejka69 napisał/a:

Śmieszkowie internetowi powyzej rzygac mi sie chce na was, tu juz zadna resocjalizacja nie ma sensu skoro zartujecie ze śmierci malej dziewczynki





Hollow_Man napisał/a:

to nie żarty, chcą udowodnić całemu światu jakimi są twardzielami. przecież żaden normalny człowiek, ojciec, mężczyzna by tego nie napisał raczej zawsze obstawiam 15- letniego gimbusa który nie jest akceptowany w grupie taki typowy placek ziemniaczany i dupa wołowa który chce w komentarzu udowodnić jakim jest twardzielem i nic go w życiu nie rusza, oprócz dostatecznego z matematyki jak się musi mamie w domu tłumaczyć co tak słabo mu poszło.



Żartują bo mogą. Taka tematyka portalu. Przynajmniej w założeniu. Jeden komentarz widzę, co uważam za słaby. Może macie dzieci, i dla was to za mocne. Wyobrażacie sobie, swoje własne. Rozumiem, ale macie tytuł i opis. Nie wchodź i nie sraj się.
Poza tym od jakiego wieku można się śmiać? Czy po 18 jest ok?

trampolina

2020-12-18, 21:20
Hollow_Man napisał/a:

to nie żarty, chcą udowodnić całemu światu jakimi są twardzielami. przecież żaden normalny człowiek, ojciec, mężczyzna by tego nie napisał raczej zawsze obstawiam 15- letniego gimbusa który nie jest akceptowany w grupie taki typowy placek ziemniaczany i dupa wołowa który chce w komentarzu udowodnić jakim jest twardzielem i nic go w życiu nie rusza, oprócz dostatecznego z matematyki jak się musi mamie w domu tłumaczyć co tak słabo mu poszło.



Przejechał to przejechał, na ch*j drążyć temat?

Mors_Nigra

2020-12-18, 21:36
ch*j w dupę rodzicom kaszojada, że puszczają go na wolnym wybiegu bez łańcucha i opieki.

PS: p*zdowaci tatuśkowie sadistica jak zwykle w formie, nie zapomnijcie o tym zajściu opowiedzieć waszemu terapeucie, jak już omówicie z nim wasze problemy z erekcją i moczeniem łóżka w nocy.

Dziad_Inżynier

2020-12-19, 02:00
maciejka69 napisał/a:

Śmieszkowie internetowi powyzej rzygac mi sie chce na was, tu juz zadna resocjalizacja nie ma sensu skoro zartujecie ze śmierci malej dziewczynki



Dołączył 22 września 2020, drugi wrażliwy cipeusz rok wcześniej. Wam się strony chyba popie**oliły, to nie kwejk :roll:

Lagler

2020-12-19, 07:53
Gmork napisał/a:

ch*j jej w dupę.



Czy ty jesteś h*ju normalny? Tobie h*j w dupe idioto za j***ny. Ciekawe czy tak samo będziesz pisam mając swoje dzieci. Marsz do utylizacji pojebie