18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odśnieżanie

~_Yarko_ • 2020-12-18, 09:08
8-letnia dziewczynka zginęła pod kołami traktora.


Prawy dolny róg ekranu.

Malloy

2020-12-19, 08:50
Lagler napisał/a:

Czy ty jesteś h*ju normalny? Tobie h*j w dupe idioto za j***ny. Ciekawe czy tak samo będziesz pisam mając swoje dzieci. Marsz do utylizacji pojebie



przejmujecie się tymi gówniakami niepotrzebnie...
nami się nikt nie przejmował, jakoś k***a żyjemy, a cackane latorośle, mające przez większość życia idealne warunki do wzrostu zostają ofiarami przypadku jak na tym filmie.
Odnoszę wrażenie, że rodzice się mną najmniej interesowali w okresie od 6 do 15 roku życia, nikt nie latał za mną, pilnując, żebym się nie poobdzierał, najważniejsze było to, bym nie został kaleką...

Jak widzę, jak niektórzy robią krzywdę swoim dzieciakom poprzez bezstresowe wychowanie, to mi się odechciewa mieć dzieci, bo będą musiały żyć w sp***olonym przez takie wychowanie społeczeństwie, złożonym z umysłowych ameb.

I żeby nie było, nie jestem za tym, żeby napie**alać dzieci za każde nieposłuszeństwo.... Ale kiedy tłumaczenie nie pomaga po raz któryś z rzędu...

jazeck

2020-12-19, 14:21
Ale jakość. Żyleta.

Zod88

2020-12-19, 20:21
Malloy napisał/a:

przejmujecie się tymi gówniakami niepotrzebnie...
nami się nikt nie przejmował, jakoś k***a żyjemy, a cackane latorośle, mające przez większość życia idealne warunki do wzrostu zostają ofiarami przypadku jak na tym filmie.
Odnoszę wrażenie, że rodzice się mną najmniej interesowali w okresie od 6 do 15 roku życia, nikt nie latał za mną, pilnując, żebym się nie poobdzierał, najważniejsze było to, bym nie został kaleką...
Jak widzę, jak niektórzy robią krzywdę swoim dzieciakom poprzez bezstresowe wychowanie, to mi się odechciewa mieć dzieci, bo będą musiały żyć w sp***olonym przez takie wychowanie społeczeństwie, złożonym z umysłowych ameb.
I żeby nie było, nie jestem za tym, żeby napie**alać dzieci za każde nieposłuszeństwo.... Ale kiedy tłumaczenie nie pomaga po raz któryś z rzędu...



Brawo Panie Malloy. Wkońcu ktoś normalnie wyjaśnił sprawę.
A do tych co się spinają jak dz**ka nad wypłatą od alfonsa, to wyjaśniam poniżej:
Dzieciaka owszem szkoda, ale po ch*j się spinać skoro, po 1. to nie twój, a po 2. jeśli masz dzieci i ich nie pilnujesz tak samo jak tej dziewczynki z filmiku, to 30cm czarny wacław ci w dupala i koniec tematu :D