18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odmóżdżona, nieletnia "śmierć" na motocyklu..

Halman • 2020-07-30, 13:37

zagotowałem się... wiecej info tutaj

Presty

2020-07-30, 22:00
ziu napisał/a:

Ja pie**ole, ale debil. Za jazdę sportem w takim wieku powinien być zakaz dotykania motocykli na 10 lat minimum i w razie ponownej próby z 10 lat paki.
Sam jeżdżę, lubię odwinąć (uważając na innych uczestników ruchu i im nie przeszkadzając), ale jakby mnie za prędkość zaczęli gonić to zatrzymuję się i przyjmuję mandat na pysk. Taka ucieczka stwarza niesamowite zagrożenie na drodze. Nie wspomnę, że 50% tych oszołomów to jednosezonowcy, a głównym celem posiadania tylu koni pod dupą jest próba zaimponowania innym.
Przez takich trepów środowisko motocyklowe ma opinię motop*zd...



Szanuję "ziu".
Niestety, 50 proc chopperowców i 90 proc ścigaczy to zjeby.
Stąd taka opinia o motocyklistach.
BTW: powiedz, czemu nic złego nie piszą o tych, co ujężdżaja "turystyki"
Ja już wiem. Bo zjebow na turystyka nie stac.

pankruk

2020-07-30, 22:44
Presty napisał/a:

Szanuję "ziu".
Niestety, 50 proc chopperowców i 90 proc ścigaczy to zjeby.
Stąd taka opinia o motocyklistach.
BTW: powiedz, czemu nic złego nie piszą o tych, co ujężdżaja "turystyki"
Ja już wiem. Bo zjebow na turystyka nie stac.



Czy ja wiem, w każdym przedziale cenowym znajdziesz motocykl dla siebie. Rynek jest szeroki, a opinia o motocyklistach zaczęła się ugruntowywać kiedy w naszym Mandżuko motocykl przestał być podstawowym środkiem transportu jak kiedyś WSK czy inny Junak, a stał się rozrywką dla nieco bardziej majętnych (pomijam paździerze za 5-10 tys. zł bo pełno tego po wsiach).

Tr...........ty

2020-07-30, 23:05
Za jazdę bez uprawnień dostałby 500PLN mandatu, a po takim wyczynie dostanie zakaz prowadzenia pojazdów i nie będzie mógł nawet zrobić prawka przez kilka lat.

daniok91

2020-07-30, 23:22
ch*j Ci w dupe za opis "śmierć". Daleś mi złudną nadzieję że postrzela albo chociaż rozjebie sie na zakręcie.

58 sekund jak psu w dupe... Mogłem przez ten czas zwalić ehh :mrgreen:

Halman

2020-07-31, 00:53
Widzę że kilka osób nie rozumie funkcji cudzysłowia apostrofowego i jest rozczarowana brakiem śmierci. Przepraszam więc że czytelność tytułu została zaburzona . Następne tytuły będą już dostosowane poziomem jak dla idiotów...

dejmen3

2020-07-31, 01:01
mygyry napisał/a:

Młody głupek to standard ale jakim rodzicem debilem trzeba być, żeby takiemu szczylowi kupić taki motor Chyba mają nadzieje się go pozbyć albo stary ma dość płacenia alimentów



Zdziwił byś się, ilu znam takich małolatów, co w wieku 16 lat litra dosiedli na publicznych drogach

erolus234

2020-07-31, 10:31
Powinno być "Nieletnia śmierdź na motocyklu" lepiej pasuje

ziu

2020-07-31, 14:31
kienzler napisał/a:

Czy ja wiem, w każdym przedziale cenowym znajdziesz motocykl dla siebie. Rynek jest szeroki, a opinia o motocyklistach zaczęła się ugruntowywać kiedy w naszym Mandżuko motocykl przestał być podstawowym środkiem transportu jak kiedyś WSK czy inny Junak, a stał się rozrywką dla nieco bardziej majętnych (pomijam paździerze za 5-10 tys. zł bo pełno tego po wsiach).



Napiszę tak. To nie wina kasy.
Turystyka kupuje pasjonat, który nim jeździ na wycieczki. Zazwyczaj są to egzemplarze V2-V4, Bez przesadnej mocy, na każdą nawierzchnię + bardzo wygodne.
Wszelkie choppery - moim zdaniem - to motocykle na pokaz. Ani to wygodne ani szybkie. W teren się też nie nadaje. Podsumowując poza dźwiękiem v2 i "stylem" nie ma szału.
Ścigacz - zapie**alanie, pokazówka, cwaniactwo.


Sam mam cbr 900 rr sc28, którą już posisadam 11 lat. Czemu nie zmieniam? Mało jeżdżę, a sprzedać się nie opłaca. Gdzieś mogę zawsze ciut szybciej podlecieć omijając korek.
Jak byłem gówniarzem, żeby pozapie**alać po zakrętach to jechało się ekipą w góry i zamykało drogę (akurat blisko mam tyle mojego szczęścia). Różnica taka, że ja i moi znajomi (chyba mogę za nich też napisać) lubiliśmy ten sport. Nikomu nie przeszkadzaliśmy, a niebezpieczeństwo stwarzaliśmy tylko dla siebie.

Jak będę miał troszkę więcej czasu to zakupię hondę africę twin, żeby latac po bezkresnych bezdrożach.