18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odkryto potwora

Essent • 2018-05-28, 19:00
Czy ktoś wie,CO to jest ?



Błagam,ususzcie to żebym był w 100% pewny, że Wam też to coś się nie podoba :homer:

Cara_Al_Sol

2018-05-29, 06:14
janlew napisał/a:


Co do South Park i obozów, to chyba Cartman miał najlepszy pomysł by takich zamyślonych i przemądrzałych żydków jak Kyle, wysyłać na obóz celem odzyskania skupienia i koncentracji. To jest na obozy koncentracyjne. Przyznać trzeba ... bajka jest świetna :)


Pierwszy post i nic o Żydach...
...Poprawiłeś się w następnym.
Trzymasz poziom :brawo2:

pazuzu

2018-05-29, 09:01
Boszz ale z was przegrywy, wszyscy macie ból dupy że ktoś wygląda inaczej niż Wy


aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-29, 09:19
Siostra pyta gdzie można takie łańcuchy kupić.

Mors_Nigra

2018-05-29, 09:46
Goci... nie warto się więcej rozpisywać. Swoją drogą w dupie mam jak kto się nosi, mnie to się nie musi podobać. Swoją drogą nr2 gratuluję wam upychania kolejnej osoby do lewactwa. Tak właśnie są traktowani ludzie, a potem wielkie zdziwienie, że lewactwo urosło w taką siłę, pożyteczni idioci.

PieronJasnySzlag

2018-05-29, 10:48
Hrabia Drapula napisał/a:


więc jeśli takie coś sobie chodzi po świecie, nie robiąc nikomu krzywdy, znajdzie kogoś kto to pokocha, albo robi to że by być znienawidzona to reszcie powinno być ch*j do tego, bo każdego za wszystko można skrytykować


Generalnie masz dużo racji. Problem polega na tym że osoby o tak ekstremalnym wyglądzie statystycznie mają problem ze sobą a nie tylko z wyglądem. Inaczej mówiąc ekstremalne metamorfozy prawie zawsze idą w parze z chorobami psychicznymi. A w zdrowym społeczeństwie na takich osobników trzeba jednak brać poprawke.

Kolejna sprawa że żyjemy w tak dziwnych czasach że teraz nienormalność staje się normalnością. I za niedługo mając zwykłe proste dzinsy, polówke,krótką fryzure i zero tatuaży będziesz dziwakiem wśród tej jednolitej masy indywidualistów którzy wyglądają tak samo.

Jeszcze inna sprawa że takie ekstrema jak na filmiku to przeważnie atencyjne k***iszony. Zrobi z siebie dziwadło a potem narzeka że społeczeństwo nie reaguje na nią tak jak by sobie tego chciała (albo jak przecvzytała w gazecie wyborczej że nowoczesne społeczeństwo powinno reagować).

PS. Po obejrzeniu filmiku pomyślałem sobie czy będą komentarze gimboateistów krytykujące kościół (Wszak wszedzie gdzie jest nowoczesność tam trzeba się dopie**olić do kościoła i wiary). No i się niepomyliłem, są i oni :D

Tymoteusz

2018-05-29, 11:20
Essent napisał/a:

Czy ktoś wie,CO to jest ?



Ja nie wiem ... ale tańczący koleszka pewnie tak ;)


ddss

2018-05-29, 11:20
To żyje !

Clarx

2018-05-29, 11:20
Zmieniła swój wygląd żeby jak najbardziej różnić się od was wy intelektualne zjeby. :D

jacek44

2018-05-29, 11:47
to nie jest kobieta, tylko jakaś głupia k***a.

olo_witek

2018-05-29, 12:09
pie**olicie jak by się rozłożyła to byście szarpali jak Reksio szynkę choć połowa z was woli w dupę albo jeździ jeszcze na ręcznym jak to mówi klasyk .
Torba na łeb i za ojczyznę .......

D3Ton

2018-05-29, 12:45
Aaaa, to jest Mateusz...

GloomyUndertaker

2018-05-29, 15:22
Jeżeli jakaś nowoczesna i zajebiście tolerancyjna i otwarta na odmieńców k***a nie toleruje mojej nietolerancji dla zjebów takich jako coś, to sama staje się nietolerancyjna. A kto się że mną nie zgadza jest nietolerancyjnym zakompleksionym i małostkowym ch*jem.

Heydash

2018-05-29, 15:31
A mi się ona podoba. Widać że włożyła wiele pracy w podkreślenie swojej indywidualności.

Zcarg

2018-05-29, 16:21
czikita bez makijażu (z gorzej)