18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odkryto potwora

Essent • 2018-05-28, 19:00
Czy ktoś wie,CO to jest ?



Błagam,ususzcie to żebym był w 100% pewny, że Wam też to coś się nie podoba :homer:

~Velture

2018-05-28, 19:10
Wiem co to jest.
To jest nowoczesna i postępowa osoba. Nie powiem, że pani bo to byłoby nietolerancyjne ponieważ mamy już ok 100 płci w tej chwili a ich liczba ciągle rośnie.
Wyraża siebie ta osoba taką jaką jest.
Wy wszyscy którzy się z tym nie zgadzacie powinniście iść na jakiś kurs tolerancji :krejzi:

traf

2018-05-28, 19:21
jeżeli to jest kobiałka to ją bierę na warsztat :)

TB303

2018-05-28, 19:22
Velture napisał/a:

Wy wszyscy którzy się z tym nie zgadzacie powinniście iść na jakiś kurs tolerancji


A najlepiej do obozu tolerancji. Nawet znalazłem ich reklamę, którą pokazują ci, jak do nich "dołączysz":

janlew

2018-05-28, 19:23
Kobieta wyzwolona z opresji patriarchanego społeczeństwa. W skrócie zwykła dz**ka, lewacka k***a, feministka czy jak tam kto lubi to nazywać, w wersji idź na całość.

Argeusz

2018-05-28, 19:49
Mmmm, ale piękne to.

Wiewór

2018-05-28, 19:53
TB303 napisał/a:


A najlepiej do obozu tolerancji. Nawet znalazłem ich reklamę, którą pokazują ci, jak do nich "dołączysz":


South Park zawsze rozpie**alał. Piękne podsumowanie - tutaj nietolerancja nie będzie tolerowana :mrgreen:
PS. Ja bym do tego Wiedźmina wynajął

gustav665

2018-05-28, 20:10
To Laola po pierwszym miesiącu w anglii. Teraz już wie, że najlepsze do zmywania są polskie laćki i dresik

buczkog

2018-05-28, 20:34
k***a zabijcie to zanim zacznie składać jaja.

waldemaro

2018-05-28, 20:46
Essent napisał/a:

Czy ktoś wie,CO to jest ?



Jakieś gówno.

janlew

2018-05-28, 23:25
Abraxus napisał/a:


South Park zawsze rozpie**alał. Piękne podsumowanie - tutaj nietolerancja nie będzie tolerowana :mrgreen:
PS. Ja bym do tego Wiedźmina wynajął


Co do South Park i obozów, to chyba Cartman miał najlepszy pomysł by takich zamyślonych i przemądrzałych żydków jak Kyle, wysyłać na obóz celem odzyskania skupienia i koncentracji. To jest na obozy koncentracyjne. Przyznać trzeba ... bajka jest świetna :)

Zlewek

2018-05-28, 23:26
O ch*j, ghoul z Fallouta ewoluował

Hrabia Drapula

2018-05-29, 00:33
srancja tolerancja, Polacy to trochę debilny naród, przy bliższym poznaniu inne pewnie też, ale u nas każdy jest jakiś poj***ny, jak jest za PO to lewacka k***a, jak za PiS to pie**olony katolik, jak ma tatuaż to kryminalista, jak nie chodzi do kościoła to czarownica, zawsze coś, a ludzie z nadmiaru czasu krytykują wszytko, wszędzie się wpierdzielają i na wszystkim się znają najlepiej, specjalista przez inżyniera, a nie widzą tego co koło własnej dupy w domu i rodzinie się dzieje, że mąż zdradza, że syn ćpa, a córka każdemu daje
więc jeśli takie coś sobie chodzi po świecie, nie robiąc nikomu krzywdy, znajdzie kogoś kto to pokocha, albo robi to że by być znienawidzona to reszcie powinno być ch*j do tego, bo każdego za wszystko można skrytykować

kothletino

2018-05-29, 00:53
Kościół hm... ostatnio obiło mi się o uszy czego uczą na naukach przedmałżeńskich, badaj temat:
koleś który nigdy nie miał styczności z kobietą bądź też nie powinien mieć, mówi ci, że musisz wkładać swoje palce w kobietę by wyczuć czy to są te odpowiednie dni, powstrzymywać się od uprawiania sexu przynajmniej przez 11 dni poza okresem, jedyna jezusowa pozycja to na misjonarza i k***a najlepsze, że stosunek przerywany to GRZECH! :-o
A potem grzecznie płacisz i wychodzisz, w cyrku jest śmieszniej i taniej.
Z Bogiem.