18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odezwa do narodu Gen. S. Petelickiego

Tristan88 • 2013-01-14, 19:09
Odezwa do narodu Gen. S. Petelickiego.


Pater patriae

2013-01-14, 23:24
Ja-ah-qu-ub-el, mam takie jedno pytanie, Ty jesteś za PiSem? Tzn. głosujesz na nich i popierasz ich działania? Serio pytam, możesz mi nawet na PW napisać, jeżeli nie chcesz rozmawiać "publicznie".

$ruba

2013-01-14, 23:47
Motyw muzyczny:
Michał Lorenc - Wyjazd z Polski.

Szalej

2013-01-15, 00:06
Płakać mi sie chce jak widze co robia te sk***ysyny z Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polską, z każdym dniem boję sie o jutro.


ostatni

2013-01-15, 00:57
Pater patriae napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el, mam takie jedno pytanie, Ty jesteś za PiSem? Tzn. głosujesz na nich i popierasz ich działania? Serio pytam, możesz mi nawet na PW napisać, jeżeli nie chcesz rozmawiać "publicznie".
______________



nie wstydzę się, PiS jest jaki jest, trochę też gębę dorobiły im niektóre media, wiadomo które, ale uważam tę partię za mniejsze zło.

Zieniu7

2013-01-15, 01:23
moglby ktos podeslac zrodlo?

Zembowy Wruzek

2013-01-15, 03:43
Kiedys wchodzilem na jakies glowne polskie forum o katastrofie w Smolensku, pierwsza mysl - ja pie**ole, caly serwis fanatykow.

Im wiecej czytalem (a spedzilem pol nocy) tym bardziej nie moglem uwierzyc w glupote narodu.
Pojawia sie temat na forum o tym ze specjalnie wpakowali wszystkich do jednego samolotu, ze kontrolerzy specjalnie zle ich nawigowali, ze Ruscy wytworzyli ta sztuczna mgle, ze Ruscy za pomoca satelity wprowadzily do TU-154 bledne dane GPS, ze to Tusk ich pozabijal bo z Putinem trzyma sztame i razem chca sie dobrac do gazu Lupkowego w Polsce, ze Komorowski tez bral w tym udzial i wiele wiele innych.
No coz, zawsze sie znajdzie ktos taki, kto wszystkie materialy zbierze do kupy, zrobi z tego jedna calosc i bedzie chcial przekonac innych.
I wlasnie, zauwazylem ze nie musi, bo pod tym tematem byla setka komentarzy ktora sie z tym zgadzala bo mysleli tak samo - a dlaczego? Przez nagonke, media, Jarka, Antoniego etc.
Na forum wrzucili filmik z napisami ( ten pierwszy z miejsca katastrofy ) gdzie Ruscy biegaja kolo wraku i cos krzycza, oczywiscie znalazl sie specjalista ktory bardzo uwaznie przeanalizowal film, i dodal napisy co krzycza ruscy :

"ten zyje, dobij go", "ucieka, zabij"

Cos w tym stylu, i oczywiscie madry Polak nie pomysli sam, ale nagle kolejne setki idiotow uslyszaly to samo.
Dobra, kolejna sprawa to gen. Blasik ze swoim 0.6 promila - caly narod grzmi ze to nieprawda, ze raport klamie a PiS dostaje wscieklizny.
To moze teraz cos ode mnie - jest cos takiego ze alkohol moze sie wytworzyc w organizmie posmiertnie, cos czytalem na ten temat,ale jesli Blasik mial te 0.6 promila to co? wystarczy ze sobie 0.2 wypil, na jego miejscu tez bym tak zrobil, moze nawet mu sie lepiej myslalo, czy te 0.6 jest jakims powodem dla ktorego teraz bedziemy sie gryzc z innymi? Czy te 0.6 przyczynilo sie do katastrofy czy to moze
prezydent by sie wk***il gdyby musieli ladowac gdzie indziej, dlatego podjeli decyzje o ladowaniu, jest wyraznie w stenogramie, ale przeciez lepiej to przemilczec bo to Putin z Komorowskim i Tuskiem wszystko zaplanowali.

Ja na miejscu Blasika bym obalil sobie litra, razem z Kaczorowskim - za narod, bo Kaczynski pewnie by nie chcial.

Sam swoja teorie stworzylem, nie zwracajac uwage na media i cala ta nagonke - zrobcie to samo i k***a troche pogrzebcie w temacie. niech mi ktos powie czy byla chociaz naglosniona sprawa dlaczego nikt nie zareagowal na to ze w jednym samolocie lecialo tyle VIP'ow? Bo pamietam ze wspominali o tym i nagle sprawa ucichla, no ale ch*j tam - dla niektorych to zamach.

Polacy - zawsze pokrzywdzeni k***a..

Hu...........ia

2013-01-15, 11:57
Skrzydło samolotu musiało być z amelinium, skoro brzoza (czy ch*j wie co) je rozwaliła.

ostatni

2013-01-15, 13:28
Zembowy Wruzek napisał/a:

Pojawia sie temat na forum o tym ze specjalnie wpakowali wszystkich do jednego samolotu, ze kontrolerzy specjalnie zle ich nawigowali, ze Ruscy wytworzyli ta sztuczna mgle, ze Ruscy za pomoca satelity wprowadzily do TU-154 bledne dane GPS,




to sprawdź idioto zdjęcie satelitarne miejsca katastrofy. ścieżka którą wyrył w lesie samolot jest przesunięta i nachylona pod kątem do osi pasa lotniska


Zembowy Wruzek napisał/a:

To moze teraz cos ode mnie - jest cos takiego ze alkohol moze sie wytworzyc w organizmie posmiertnie, cos czytalem na ten temat,ale jesli Blasik mial te 0.6 promila to co? wystarczy ze sobie 0.2 wypil, na jego miejscu tez bym tak zrobil, moze nawet mu sie lepiej myslalo, czy te 0.6 jest jakims powodem dla ktorego teraz bedziemy sie gryzc z innymi? Czy te 0.6 przyczynilo sie do katastrofy czy to moze




alkohol jest cały czas wytwarzany przez florę jelitową, potem wędruje żyłą wrotną do wątroby gdzie jest rozkładany i nie trafia do krwi obwodowej. W momencie śmierci z powodu niedotlenienia umierają kolejno: neurony, kardiomiocyty i hepatocyty. Łatwo się domyśleć, że beztlenowy bakterie jelitowe mają wyj***ne w niedotlenienie i robią dalej swoje, a alkohol jako związek małocząsteczkowy z łatwością dyfunduje po całym organizmie. Dodatkowo w całym ciele po smierci zaczynają się procesy gnilne i fermentacyjne, te durgie najczęsciej prowadzą do powstania kwasu mlekowego lub alkoholu.


Zembowy Wruzek napisał/a:

dlatego podjeli decyzje o ladowaniu, jest wyraznie w stenogramie, ale przeciez lepiej to przemilczec bo to Putin z Komorowskim i Tuskiem wszystko zaplanowali.



mówisz o tych stenogramach stworzonych na podstawie kopii czarnych skrzynek, w których pewien szyfrant wykrył wycięcie 9 sekund po czym "popełnił samobójstwo"


kolego, jesteś intelektualną amebą 8-)

Pater patriae

2013-01-15, 14:36
Cytat:

nie wstydzę się, PiS jest jaki jest, trochę też gębę dorobiły im niektóre media, wiadomo które, ale uważam tę partię za mniejsze zło



To ciekawe, w przeróżnych tematach oskarżasz PO, RP i SLD o zdradę, czy o podporządkowywanie się Żydom.
Więc pytam, jak to ma się do podpisania traktatu lizbońskiego przez zdrajce Kaczyńskiego? Jak to ma się do ratyfikacji tego traktatu przez większość posłów PiSu? Jak to ma się do zamknięcia sprawy Jedwabnego przez Kaczora, gdy był MS? Jak to się ma do ustanowienia w pałacu prezydenckim zwyczaju świętowaniu Chanuki?

Za samo Jedwabne i Chanukę już byś zwyzywał Tuska i resztę tej hołoty, pisałbyś peany na temat zdrady, sprzedania się i chodzenia na żydowskiej smyczy.

A za traktat lizboński? Jak możesz być takim hipokrytą, żeby nie widzieć tej wspaniałości PiSu? Tylko nie pisz, że nie miał wyboru, czy coś w tym stylu, bo to będzie żałosne. Interes partyjny nad interesem Polski, zdrada to zdrada, więc de facto popierasz zdrajców i sprzedawczyków.

PS. "mniejsze zło"? Taki z Ciebie patriota? Popierasz takich targowiczan? Brawo.

ostatni

2013-01-15, 15:15
Pater patriae napisał/a:

To ciekawe, w przeróżnych tematach oskarżasz PO, RP i SLD o zdradę, czy o podporządkowywanie się Żydom.



śmieszny jesteś, żydzi i nie tylko oni w Polsce chcą tylko zarobić na sprzedawaniu kraju 2 potężnym sąsiadom. więc szufladkowanie mnie w kategoriach polskiego antysemity raczej ci nie wyszlo.


Pater patriae napisał/a:

Jak to się ma do ustanowienia w pałacu prezydenckim zwyczaju świętowaniu Chanuki?




chanukę to chyba komorowski obochdzi


Pater patriae napisał/a:

PS. "mniejsze zło"? Taki z Ciebie patriota? Popierasz takich targowiczan? Brawo.




a może mam głosować na PO, gdzie nawet nie pie**olą się w niuanse. Oficjalnie nasze złoża gazu zmniejszyły się już 10krotnie wbrew ekspertyzom amerykańskim. Za PiS było 3 razy mniej podsłuchów niż dzisiaj. A traktat lizboński, no cóż to tylko papierek, na razie jeszcze nawet nie ważny. Nijak ma się to to prób cenzury internetu czy niszczenia narodu na różne sposoby łacznie z bronieniem zbrodniarzy komunistycznych

Got

2013-01-15, 16:17
A ja się zapytam tak: Po co ktokolwiek miałby kombinować z zamachem? I kto?

Rosja zgniotłaby nas jednym palcem. Ameryka też, UE pewnie by się ucieszyło jakby kilka krajów dostało kilkaset kilometrów kwadratowych dodatkowej przestrzeni życiowej. Więc po co zamach, jakby nie mogli po prostu wytoczyć armat?
Sojusznicy? Zawsze mieliśmy sojuszników. I jakoś zawsze byli za daleko.

Żeby nie było - nie neguję zamachu i niszczenia państwa, zastanawiam się tylko po co to komu. Jak dla mnie "logicznym" użyciem go byłoby wtedy, kiedy nie bylibyśmy bezpośrednio zamieszani w sytuację. No, dla przykładu, większość oskarżeń pada na Rosję. Jak gdyby jedno z najpotężniejszych państw świata nie potrafiło dokonać porządnie zamachu, bo najwyraźniej zrobiło je tak nieudolnie że wszyscy wiedzą kto za tym stoi. A jak to nie oni, tylko ktoś inny, kto specjalnie postarał się żeby było na Ruskich?

Z takich właśnie teorii pamiętam, właśnie na saditicu, była jedna o koncernach farmacutycznych i sprawie świńskiej grypy. W sumie byłoby logiczne, z leków są największe pieniądze, gdyby nie to że świńska grypa po prostu im nie wyszła. Ale tok myślenia poprawny.

Żeby nie było - nic nie neguje, niczego nie potwierdzam, po prostu zastanawiam się i ciekaw jestem co Wy o tym myślicie.

Pater patriae

2013-01-15, 17:05
Cytat:


śmieszny jesteś, żydzi i nie tylko oni w Polsce chcą tylko zarobić na sprzedawaniu kraju 2 potężnym sąsiadom. więc szufladkowanie mnie w kategoriach polskiego antysemity raczej ci nie wyszlo.



Nie szufladkuje cie, tylko piszę, o co kogo oskarżasz i nie martw się, żydzi też by mnie nazwali antysemitą (chociaż się za niego nie uważam, bo nie "lubię" ich dlatego, że ich interes jest zazwyczaj sprzeczny z naszym, a nie ze względu na to, że to "żydzi"). Nie wiem, czy po prostu odwracasz kota ogonem, czy nie zrozumiałeś intencji mojej krytyki ==> PiS robi/robiło to samo co znienawidzona przez ciebie platforma.

Cytat:

chanukę to chyba komorowski obochdzi


No patrz:
http://www.rp.pl/artykul/75805.html

Miło, że pominąłeś sprawę Jedwabnego :].

Cytat:

A traktat lizboński, no cóż to tylko papierek, na razie jeszcze nawet nie ważny



Hahhahahahaahah, serio? Wielki obrońca suwerenności i niepodległości Ja-ah-qu-ub-el, piszę jak zwykły, tępy komuszek? Ja pie**olę, czego to ludzie nie zrobią, żeby obronić swego idola...

Cytat:

Nijak ma się to to prób cenzury internetu czy niszczenia narodu na różne sposoby łacznie z bronieniem zbrodniarzy komunistycznych



ACTA też była tylko "papierkiem", bronienie zbrodniarzy komunistycznych uprawiane np. przez GW, to też tylko tekściki, nic nie znaczące papierki...

Człowieku, gadasz, jak typowe lemingi, których tak nienawidzisz.

Archeolog

2013-01-15, 17:05
Zembowy Wruzek, szkoda, że na tym forum jest tak mało rozsądnie i trzeźwo patrzących na sprawę katastrofy smoleńskiej ludzi jak Ty, a tak dużo pajaców pokroju jakubka niedopuszczających, że pewne rzeczy dzieją z przypadku i wietrzących spiski na każdym kroku, którzy na rzeczowe argumenty odpowiadają obelgami. To jest chore, utworzyła się swoistego rodzaju konkretnie popie**olona sekta pod sztandarem ogłupiającego ludzi PiS-u. Pozdrawiam!

ostatni

2013-01-15, 17:41
Pater patriae napisał/a:



Nie szufladkuje cie, tylko piszę, o co kogo oskarżasz i nie martw się, żydzi też by mnie nazwali antysemitą (chociaż się za niego nie uważam, bo nie "lubię" ich dlatego, że ich interes jest zazwyczaj sprzeczny z naszym, a nie ze względu na to, że to "żydzi"). Nie wiem, czy po prostu odwracasz kota ogonem, czy nie zrozumiałeś intencji mojej krytyki ==> PiS robi/robiło to samo co znienawidzona przez ciebie platforma.


No patrz:
http://www.rp.pl/artykul/75805.html

Miło, że pominąłeś sprawę Jedwabnego :].



Hahhahahahaahah, serio? Wielki obrońca suwerenności i niepodległości Ja-ah-qu-ub-el, piszę jak zwykły, tępy komuszek? Ja pie**olę, czego to ludzie nie zrobią, żeby obronić swego idola...



ACTA też była tylko "papierkiem", bronienie zbrodniarzy komunistycznych uprawiane np. przez GW, to też tylko tekściki, nic nie znaczące papierki...

Człowieku, gadasz, jak typowe lemingi, których tak nienawidzisz.



Człowieku, to jest polityka, jedziesz z tym z kim jest ci po drodze, ważne jakie masz cele. PiS puszczał oko w stronę Unii by jak najsilniej odciąć się od wpływów Rosji, a są one ogromne i rosną zwłaszcza za kaszuba. Zawsze jednak Kaczyńscy powtarzali, że Polska ma być czołowym krajem UE i liderem regionu, co czynili w polityce zagranicznej. Dostrzegasz różnicę chyba między tym a założeniami PO, że mamy być cicho i na wszystko grzecznie się zgadzać. Traktat lizboński będzie obowiązywał wszystkich, nawet Niemcy. Wszystko zależy jakie wpływy i stanowisko dany kraj sobie wywalczy. Myślisz, że Niemcy są głupi? Po prostu są silni. Do tego dążyła również Polska w latach 2005-2007. Potem znów zwiesiliśmy łby i przyjęliśmy wydany z Niemiec za drogą UE rozkaz zamknięcia stoczni podczas, gdy w Niemczech dofinansowano je i przejęto nasze zlecenia. Trzeba myśleć i kombinować. Poczytaj sobie jak Piłsudski układał się z masonerią by wykorzystać jej tajne struktury do organizowania legionów, a potem grzecznie kazał masonom wypie**alać.


Co do jedwabnego i żydów to jednak wydaje mi się, że te sprawy są częściej poruszane za PO i powodzi im się lepiej.




Ps. trzeba myśleć, być strategiem, kombinować, wchodzić w układy i sojusze takie żeby być bliżej swojego celu i na tym korzystać, a nie strzelać focha albo rzucać się na wszystkich jak wściekły . Właśnie przez takich ludzi robiących wszędzie gnój obóz patriotyczny ma wszędzie przej***ne

Ratilt

2013-01-15, 18:43
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Ps. trzeba myśleć, być strategiem, kombinować, wchodzić w układy i sojusze (...) a nie strzelać focha albo rzucać się na wszystkich jak wściekły. Właśnie przez takich ludzi robiących wszędzie gnój obóz patriotyczny ma wszędzie przej***ne



Meanwhile...

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Zaraz znajdzie się gromada sadisticowych lemingów...



Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

kolego, jesteś intelektualną amebą




Człowieku, jesteś urodzonym politykiem :amused:


Ps. Są żydzi, są cyganie, ale co jak co, nic mnie nie wk***ia tak, jak hipokryzja