18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odezwa do narodu Gen. S. Petelickiego

Tristan88 • 2013-01-14, 19:09
Odezwa do narodu Gen. S. Petelickiego.


Ratilt

2013-01-14, 19:20
Dam piwo, niech wyjdzie z poczekalni.
W między czasie idę zrobię popcorn i poczekam na przewidywany ogień z dupy obu stron :amused:

Tristan88

2013-01-14, 19:22
Zwróćcie uwagę jak ten człowiek włada Polskim językiem,jak spokojnie mówi, jak rzeczowo potrafi przedstawić temat bez nienawiści i spokojnie mówić o innych,nawet gdy jest przeciwko nim.

Takich ludzi boi się dzisiejsza hołota rządząca, która zawsze bełkoce, wyśmiewa, ubliża i pieni się z byle powodów, mówi ogólnikami i często przytacza kogoś, nie podając konkretnych faktów.

Moby_Dick

2013-01-14, 19:26
Władza zrobiła mu "odezwę" po swojemu.

hr...........ns

2013-01-14, 19:45
szkoda, że popełnili mu samobójstwo. Bardzo mądry człowiek.

In...........eo

2013-01-14, 19:47
A to sk***ysyny, na pal i ich zwłoki ociekające juchą dać świnią zeżreć.

kubaba5

2013-01-14, 19:51
Polecam przeczytanie wywiadu gen. Petelickiego z Onet.pl. Ciekawe kwestie tam poruszał, a także wspominał o tym, jak wszyscy "najważniejsi" naszego zacnego kraju otrzymali sms-y z wiadomością, że samolot się rozbił i oficjalną przyczyną ma być błąd pilotów, o raz o tym, że Amerykanie dobrze wiedzą, co tam się stało, a ujawnienie nieudolności naszego śledztwa, a właściwie jego brak skutkowałby dymisją rządu. Co jak widać nie pozostało bez echa...

ostatni

2013-01-14, 19:55
Zaraz znajdzie się gromada sadisticowych lemingów, którzy zwyzywaja wszystkich, którzy mają iq wyższe od nich (czyli powyżej 50) przez co nie wierzą w przypadki, wypadki i zbiegi okoliczności. Generał powiedział za dużo, uciszyli faceta. Prof. Jerzy Urbanowicz drążył sprawę Smoleńska, napisał raport o liczeniu głosów na ruskich serwerach-zmarł 3 dni po jego ujawnieniu. Pilot JAKa zeznawał prawdę-zeznawać już nie będzie. Przecież to wszystko zbiegi okoliczności, samobójstwa bez listów pożegnalnych na początek weekendu, brzozy z tytanu i kiełbasa z trotylem...

meil1

2013-01-14, 19:57
Ja tylko się zastanawiam ile Polska i nasi obywatele jescze są w stanie wytrzymać zanim wyjdą na ulice i zrobią rewolucje tak aby odpędzić te wszystkie złodziejskie mordy, które są przy korycie od x- lat, ile jeszcze jestesmy w stanie znieść kłamstw płemieła dzięki któremu dobrze żyje się elitom, a ja z wykształceniem wyższym tyram jak wół za 850 zł miesięcznie ile k***a jeszcze !?

Icepick

2013-01-14, 20:03
Orwell Rok 1984....

Extraordinary_Gentleman

2013-01-14, 20:11
meil1 napisał/a:

Ja tylko się zastanawiam ile Polska i nasi obywatele jescze są w stanie wytrzymać zanim wyjdą na ulice i zrobią rewolucje tak aby odpędzić te wszystkie złodziejskie mordy, które są przy korycie od x- lat, ile jeszcze jestesmy w stanie znieść kłamstw płemieła dzięki któremu dobrze żyje się elitom, a ja z wykształceniem wyższym tyram jak wół za 850 zł miesięcznie ile k***a jeszcze !?




Tak właśnie Cię widzę.

Co do Filmu, szanuję go jako twórcę i dowódcę jw2305. Czasy PRL? Porażka. To samo do polityki, nie nadaje się gość.

PS. mam na was wyj***ne polityczni napinacze.

Rottensparrow

2013-01-14, 20:21
Aż mnie głowa boli jak czytam wypociny o tym jakim petelicki był patriotą, był takim samym gównianym agenciakiem jak cała reszta, tyle że zobaczył że tak dalej być nie może bo jest syf w kraju i sie wygadał, no i dostał za to kulke w łeb od swoich kolegów.

Tristan88

2013-01-14, 20:22
Icepick napisał/a:

Orwell Rok 1984....



niestety, lecz smutna prawda

jajcek555

2013-01-14, 20:23
@Loaloa.

Wstać, żreć, srać, spać, wstać, żreć, srać, spać, wstać, żreć, srać, spać....