18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oddaj kurwo mój telefon. Brawurowa akcja milicji.

maderfakermen • 2016-06-06, 19:11
Jak zobaczyłem jak brawurowo kurczaczki wyskoczyły z radiowozu. I w prawie amerykański sposób wjechali w awanturników, to się zacząłem śmiać. Ale tylko przez 3 sekundy. Bo potem nastało zażenowanie i smutek, że się nadają jedynie do wystawiania mandatów za picie w piwa po krzakach i za przekraczanie prędkości. :facepalm2:




typy powinni leżeć poskładani w co najwyżej w trzy sekundy.

WalkingStephen

2016-06-07, 09:10
Smutni panowie z nieoznakowanego focusa to chyba, mieli akcję pod przykrywką skoro nie chcieli się ujawnić i pojechali dalej wzywając oznakowany patrol.

Hochsztapler

2016-06-07, 09:25
Prawidłowo. Teraz wywieźć patusów w ustronne miejsce i zutylizować. Mogli w sumie jeszcze tym dwóm karynom wyj***ć ogłuszacza, tak dla obywatelskiego pouczenia.

sm...........ka

2016-06-07, 11:06
Potwierdzam, że to ul. Pomorska we Wrocławiu.
Moje miasto, takie piękne. Tyle razy tam przejeżdżałem i nigdy nie natrafiłem na taką patolę.
Chociaż w sumie to nadodrze, wszystko jest tam możliwe :amused:

PhantomMask

2016-06-07, 12:58
Brata czy szwagra skuli, że masz o to problem ? :->

stalowalowa

2016-06-07, 14:58
A potem na jewbooku wszędzie "ŚMIERĆ KIBICA JAK ŚMIERĆ BRATA JOTPE JOTPE PSY ZABIŁY BEZBRONNEGO DOBREGO CHŁOPAKA UDOSTĘPNIJ!!!!" Na takich zjebów i ich karyny lecą nasze podatki. Co do filmiku dobrze zrobili, wlecieli z gazem pieprzowym, bo ch*j wie czy za chwilę typ nie zaczął się wyrywać i obaj zostali spacyfikowani wzorowo. @Maderfakermen: Żeby spacyfikować typa i skuć w trzy sekundy to musiałbyś być klonem Bruce'a Lee o krzepie Pudziana z 2005r... A wydaje mi się, że szkolenie policyjne nie daje takich umiejętności. Naoglądasz się na fejsbuku pierdół o tym jaka to polska policja jest zła i robią tam sami inwalidzi jak w SM. Nie wszędzie też policja jest taka jak w Pitbullu (serialu, nie tym nowym filmie) czy w Drogówce. Robią tam zwykli ludzie wykonujący swoje obowiązki, a podczas jakiejkolwiek akcji jak ta tutaj zawsze starają się zrobić robotę jak najszybciej i najlepiej, bo na komisariacie czeka ich od ch*ja roboty przy papierkach.

Dexterous

2016-06-07, 18:21
Autor tematu tak się burzy, pewnie nie raz sam leżał na chodniku zagazowany przez prewencję :amused:

maderfakermen

2016-06-12, 19:33
Dexterous napisał/a:

Autor tematu tak się burzy, pewnie nie raz sam leżał na chodniku zagazowany przez prewencję :amused:



k***a debilu. i do reszty. czy widzicie tę amatorkę? nie mam problemów z policją, ponadto znam trzech i znam ich zdanie odnośnie profesjonalizmu którego nie posiadają. albo jest się p*zdą labo człowiekiem. koniec tematu.

Krzysztov

2016-06-13, 16:05
od jakiegoś czasu moja dzielnia :D