18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oddaj kurwo mój telefon. Brawurowa akcja milicji.

maderfakermen • 2016-06-06, 19:11
Jak zobaczyłem jak brawurowo kurczaczki wyskoczyły z radiowozu. I w prawie amerykański sposób wjechali w awanturników, to się zacząłem śmiać. Ale tylko przez 3 sekundy. Bo potem nastało zażenowanie i smutek, że się nadają jedynie do wystawiania mandatów za picie w piwa po krzakach i za przekraczanie prędkości. :facepalm2:




typy powinni leżeć poskładani w co najwyżej w trzy sekundy.

nectovelius

2016-06-06, 20:51
Eeeee... 0:50 facet się poddał i dostał gazem w mordę... mógł policjant sobie podarować ten oprysk... pierwszy poradził sobie z obydwoma gołymi łapami, a drugi użył gazu... jeden prawdziwy policjant, a drugi Hamerykański... tylko który jest który :?:

mygyry

2016-06-06, 20:56
Dałbym piwo, gdyby twój opis nie był całkowicie z dupy

AtomicFeelings

2016-06-06, 22:27
Co za debil, po co mu przyj***l przy policji? :-/

Sinus

2016-06-06, 22:32
E tam. Zwykła patrolówka w mundurach, a i tak sprawnie to zrobili. Jakby trafili na panów policjantów, którzy pracują bez munduru to jeszcze po mordach pewnie by dostali.

~Velture

2016-06-06, 22:34
Nie rozumiem pie**olenia autora.

Jechał sobie patrol i widział jak 2 degeneratów się rzuca do siebie i postanowili interweniować.
Ten chudy szczur wyj***ł z partyzanta temu drugiemu więc policjant przypie**olił agresorowi pieprzem po ryju i go obezwładnił. Drugi policjant obezwładnił tego co dostał od szczura z partyzanta.

Nie wiem do czego tu się przypie**alać specjalnie względem policjantów.

Czas reakcji był w porządku tak samo jak i sama reakcja.

Policjanci nie wiedzą o ch*j chodzi ale widzą 2 debili napie**alających się i w sytuacji gdzie jeden napie**ala z partyzanta kiedy drugi nic nie robi to wiadomo ,że najpierw neutralizuje się tego agresywnego.

Czas na pytania jest później na dołku.

Autor tematu pewnie z głębokiej patologii gdzie takie zachowania traktowane są na porządku dziennym gdzie wszyscy się napie**alają na dzielni o byle gówno i tacy prawilni i JP99% i w ogóle j***ć policję jak mama pozwoli i nie zabierze komórki jak nagrywa się filmiki z okna a nie odrabia lekcji.

pseudonim

2016-06-06, 23:18
na mój gust to w 0:10 też podjeżdżają smutni panowie..

Ma...........ke

2016-06-06, 23:49
A mi to wygląda na jakąś ustawkę mieszkam niedaleko szkoły w mojej mieścinie i też tak czasami policja działa w sensie "szybko" ale tylko latem pod koniec roku szkolnego w gimnazjum normalnie robią wszystko na wyjebce chyba że to wypadek samochowy wtedy się pojawiają od razu.

Glenfiddich

2016-06-07, 00:02
1982, masz rację. Nawet widać jak prawy trzyma lizaka.

InsertNameHere

2016-06-07, 01:43
A kobieta znów się miesza niepotrzebnie.

W............R.

2016-06-07, 02:44
Powyżej już napisali, ale dodam od siebie jeszcze coś. Przede wszystkim reakcja policjantów była bardzo wyważona. Ci dwaj z gołymi klatami nie stawiali zbytniego oporu, więc zostali praktycznie "poproszeni" i krzywda im się nie stała. Cała akcja "obezwładnienia" została przeprowadzona z poziomem agresji jak prowadzenie krnąbrnego dziecka za rączkę. Zimna krata browaru dla chłopaków.

peniseusz

2016-06-07, 08:09
Poczatkowo myslalem ze rosja :/

BrianGriffin

2016-06-07, 08:17
Bardzo dobra akcja, minimalne środki.

Maderfakermen jest patologią, więc wiadomo, że jest po stronie marginesu społecznego.