18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odblokowała nowy zakres ruchu ramion

trytodie • 2024-03-16, 15:06
Chyba jakieś crossfitowe gówno-ćwiczenie


Budrys2000

2024-03-16, 15:32
Poj***na moda na zdrowy tryb życia.

;-)

JanJankowski

2024-03-16, 15:44
Się teraz zastanowi zanim sztangę chwyci gupia pipa

zwierzak30

2024-03-16, 16:27
Brakowało jeszcze żeby się jej ten koński ogon zaplątał o gryf.Byłoby jeszcze porządne przyziemienie. :)

Janko

2024-03-16, 16:27
Niech lepiej zapie**ala do kuchni i do walenia konia młodemu

ZadźgamCiePenisem

2024-03-16, 16:55
Budrys2000 napisał/a:

Poj***na moda na zdrowy tryb życia.



Ćwiczenia wpływają pozytywnie na każdy element ludzkiego ciała i psychiki włączając w to pewność siebie, kreatywność, szybkość myślenia pamięć itd. także jeśli twoją ambicją jest być kimkolwiek niż menelem twoim obowiązkiem jest ćwiczyć tyle że większość ludzi ćwiczy dla zdrowia źle najlepsze ćwiczenia to takie wielostawowe oparte na planie Mika Mentzena czyli mało powtórzeń ale extremane obciążenie lub ćwiczenia HIIT

babazwozu

2024-03-16, 17:28
ZadźgamCiePenisem napisał/a:

Ćwiczenia wpływają pozytywnie na każdy element ludzkiego ciała i psychiki włączając w to pewność siebie, kreatywność, szybkość myślenia pamięć itd. także jeśli twoją ambicją jest być kimkolwiek niż menelem twoim obowiązkiem jest ćwiczyć tyle że większość ludzi ćwiczy dla zdrowia źle najlepsze ćwiczenia to takie wielostawowe oparte na planie Mika Mentzena czyli mało powtórzeń ale extremane obciążenie lub ćwiczenia HIIT



Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twój komentarz ale jeśli uważasz, że najlepsze dla zdrowia są ćwiczenia z ekstremalnymi obciążeniami i małą ilością.powtorzen to weź proszę ekstremalnie ciężką łopatę i pie**olnij się nią raz a dobrze w łeb i więcej takich głupot publicznie nie gadaj.

opółnocyuciebie

2024-03-16, 18:14
ZadźgamCiePenisem napisał/a:

także jeśli twoją ambicją jest być kimkolwiek niż menelem twoim obowiązkiem jest ćwiczyć


Nie ma to większego znaczenia, biorąc pod uwagę, że bez względu na to ile w życiu ćwiczyłeś, na stare lata każdy zostanie narzekającym, srającym pod siebie warzywem.

ZiooMall

2024-03-16, 18:37
opółnocyuciebie napisał/a:

Nie ma to większego znaczenia, biorąc pod uwagę, że bez względu na to ile w życiu ćwiczyłeś, na stare lata każdy zostanie narzekającym, srającym pod siebie warzywem.



No nie, bo jak się wyjątkowo postarasz to zdechniesz szybko od towaru, ale za to przeżyjesz życie tak jak mało kto się odważył xD

Budrys2000

2024-03-16, 18:44
ZadźgamCiePenisem napisał/a:

Ćwiczenia wpływają pozytywnie na każdy element ludzkiego ciała i psychiki włączając w to pewność siebie, kreatywność, szybkość myślenia pamięć itd. także jeśli twoją ambicją jest być kimkolwiek niż menelem twoim obowiązkiem jest ćwiczyć tyle że większość ludzi ćwiczy dla zdrowia źle najlepsze ćwiczenia to takie wielostawowe oparte na planie Mika Mentzena czyli mało powtórzeń ale extremane obciążenie lub ćwiczenia HIIT



Najwyraźniej nie działa na twoją inteligencję, bo tylko ona pozwala odczytać to, co nie zostało napisane, choć napisane zostało.


;-)

smc

2024-03-16, 18:46
"Ćwiczy nadgarstki. To nowy trend wśród kobiet spowodowany tym, że jak trzepiecie gruchę to za mocno ściskacie swoje prącie.
W wyniku tego współżycie nie jest satysfakcjonujące, ponieważ otrzymujecie zbyt mało bodźców. Wydaje
się wam, że pochwa jest zbyt szeroka, buc zbyt słabo ssiemy. Dlatego my, dziewczyny musimy ćwiczyć mocny chwyt, abyście czuli rozkosz taką, jaką znacie najlepiej, czyli walenie konia."

~Matylda

kawior2007

2024-03-16, 18:52
Rozgrzewka rozciąganie

Metyl30

2024-03-16, 20:42
podejrzewam gdbyby miala mocniejszy uscisk,albo czy tez nie puscila to pewnie lokcie ze stawy by wyskoczyly

ZadźgamCiePenisem

2024-03-16, 23:23
babazwozu napisał/a:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twój komentarz ale jeśli uważasz, że najlepsze dla zdrowia są ćwiczenia z ekstremalnymi obciążeniami i małą ilością.powtorzen to weź proszę ekstremalnie ciężką łopatę i pie**olnij się nią raz a dobrze w łeb i więcej takich głupot publicznie nie gadaj.



Tak uważam ja i wielu Expertów w tej dziedzinie między innymi Peter Attia, Shawn Baker, Eric Berg i Professor Bart Kay ze specjalizacją w fizjologi i chorobach sercowo naczyniowych dlaczego uważasz inaczej mogę wiedzieć bo przecież nie napisałbyś czegoś tak głupiego od tak bo Ci się wydaje że tak jest, prawda?Bieganie na przykład powoduje powstawanie tłuszczu trzewnego i nawet maratończycy pomimo że są mega chudzi mają dużo owego tłuszczu, dodatkowo badania epidemiologiczne wskazują że najbardziej skorelowane ze zdrowiem i długością życia jest na pierwszym miejscu siła mięśni na drugim ich rozmiar oby dwie te rzeczy budujesz wyżej wymienionym ćwiczeniami