18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odblokowała nowy zakres ruchu ramion

trytodie • 2024-03-16, 15:06
Chyba jakieś crossfitowe gówno-ćwiczenie


mesjans

2024-03-17, 15:26
ZadźgamCiePenisem napisał/a:

Tak uważam ja i wielu Expertów w tej dziedzinie między innymi Peter Attia, Shawn Baker, Eric Berg i Professor Bart Kay ze specjalizacją w fizjologi i chorobach sercowo naczyniowych dlaczego uważasz inaczej mogę wiedzieć bo przecież nie napisałbyś czegoś tak głupiego od tak bo Ci się wydaje że tak jest, prawda?Bieganie na przykład powoduje powstawanie tłuszczu trzewnego i nawet maratończycy pomimo że są mega chudzi mają dużo owego tłuszczu, dodatkowo badania epidemiologiczne wskazują że najbardziej skorelowane ze zdrowiem i długością życia jest na pierwszym miejscu siła mięśni na drugim ich rozmiar oby dwie te rzeczy budujesz wyżej wymienionym ćwiczeniami



Kiedyś poznałem gościa który opowiedział mi i moim znajomym czym się zajmuje, był to jakiś trener personalny pie**olił z godzinę czasu o swojej pracy jak buduje u ludzi wewnętrzną siłę i że z tego się utrzymuje, już w połowie jego gadki słuchać mi się nie chciało a gdy zaczął pie**olić o wlewach kawowych do odbytniczych to wstałem i poszedłem na fajkę zastanawiając się jakim trzeba być zjebem żeby takiemu typowi jeszcze za to pie**olenie płacić. Po twoim komentarzu widzę że jednak jest zapotrzebowanie.

ba...........zu

2024-03-17, 17:19
ZadźgamCiePenisem napisał/a:

Tak uważam ja i wielu Expertów w tej dziedzinie między innymi Peter Attia, Shawn Baker, Eric Berg i Professor Bart Kay ze specjalizacją w fizjologi i chorobach sercowo naczyniowych dlaczego uważasz inaczej mogę wiedzieć bo przecież nie napisałbyś czegoś tak głupiego od tak bo Ci się wydaje że tak jest, prawda?Bieganie na przykład powoduje powstawanie tłuszczu trzewnego i nawet maratończycy pomimo że są mega chudzi mają dużo owego tłuszczu, dodatkowo badania epidemiologiczne wskazują że najbardziej skorelowane ze zdrowiem i długością życia jest na pierwszym miejscu siła mięśni na drugim ich rozmiar oby dwie te rzeczy budujesz wyżej wymienionym ćwiczeniami



Wyżej wymienionymi ćwiczeniami w pierwszej kolejności MASAKRUJESZ swoje stawy i ścięgna oraz fundujesz sobie przepukliny od stóp do głów. Rób tak i zostań kaleką przed 50-ką, cały sadistic chętnie cię wówczas obejrzy :) a tych "ekspertów" to podeślij do mnie mam 3 tony kamienia do przerzucenia niech mi to zrobią w dwóch-trzech krótkich seriach zapłacę im darmową podwózką na SOR tylko nie gwarantuje że zdążę zanim zdechną na skręt kiszek.

ZadźgamCiePenisem

2024-03-18, 06:23
mesjans napisał/a:

Kiedyś poznałem gościa który opowiedział mi i moim znajomym czym się zajmuje, był to jakiś trener personalny pie**olił z godzinę czasu o swojej pracy jak buduje u ludzi wewnętrzną siłę i że z tego się utrzymuje, już w połowie jego gadki słuchać mi się nie chciało a gdy zaczął pie**olić o wlewach kawowych do odbytniczych to wstałem i poszedłem na fajkę zastanawiając się jakim trzeba być zjebem żeby takiemu typowi jeszcze za to pie**olenie płacić. Po twoim komentarzu widzę że jednak jest zapotrzebowanie.



Nie wniosłeś do dyskusji kompletnie nic poza argumentem ad personam i sofizmatem rozszerzenia, poza tym nie umiesz czytać ze zrozumieniem napisałem że tak uważam ja jak i oni a uważam tak z powodu doświadczenie jakie zebrałem w ciągu 12 latach testowania wszystkich popularnych planów treningowych i nauki na temat tego jak działa ludzki organizm

babazwozu napisał/a:

Wyżej wymienionymi ćwiczeniami w pierwszej kolejności MASAKRUJESZ swoje stawy i ścięgna oraz fundujesz sobie przepukliny od stóp do głów. Rób tak i zostań kaleką przed 50-ką, cały sadistic chętnie cię wówczas obejrzy a tych "ekspertów" to podeślij do mnie mam 3 tony kamienia do przerzucenia niech mi to zrobią w dwóch-trzech krótkich seriach zapłacę im darmową podwózką na SOR tylko nie gwarantuje że zdążę zanim zdechną na skręt kiszek.



Napisałem że ćwiczenia jeśli są wykonywane prawidłowo to poprawiają każdy element ludzkiego ciała w tym stawy i ścięgna, można je niszczyć to prawda jeśli ktoś trenuje w nieprawidłowy sposób lub ma dietę niedoborową, mało rzeczy mnie tak brzydzi jak kobieta agresywna z błahego powodu

ba...........zu

2024-03-18, 15:05
ZadźgamCiePenisem napisał/a:

mało rzeczy mnie tak brzydzi jak kobieta agresywna z błahego powodu


Emanująca publicznie głupota to nie jest błahy powód. Że
szkodzisz sobie to twój problem, ale jak jest ryzyko, że ktoś o małym rozumku przeczyta twoje rewelacje i im uwierzy, robiąc sobie przez to krzywde, to wybacz, zareaguję zawsze, i nie obiecuję, że kulturalnie, bo nie mam takiego obowiązku wobec ciebie.

ZadźgamCiePenisem napisał/a:


Napisałem że ćwiczenia jeśli są wykonywane prawidłowo to poprawiają każdy element ludzkiego ciała w tym stawy i ścięgna, można je niszczyć to prawda jeśli ktoś trenuje w nieprawidłowy sposób lub ma dietę niedoborową



Halo, TO właśnie jest nieprawidłowy sposób: duże obciążenia i krótkie serie, co gorsza "połówek" (szarpiących powtórzeń).
Zapomniałam wcześniej dodać, że wykończysz także swoją pikawe. P.s widziałeś kiedyś tutaj filmiki jak koksy "zrywają mięśnie" na siłce? Napisałam w cudzysłowiu, bo w rzeczywistości nie jest to stricte kontuzja mięśnia, tylko właśnie ścięgna, które nie wytrzymało poj***nego obciążenia. To najczęstsza kontuzja takich "ekspertów" jak ty. Proszę doucx się troszkę z biologii a potem zerknij w statystyki jak długo trwa kariera przeciętnego ciężarowca i jak się ona kończy.

ZadźgamCiePenisem

2024-03-19, 15:19
babazwozu napisał/a:

Emanująca publicznie głupota to nie jest błahy powód. Że
szkodzisz sobie to twój problem, ale jak jest ryzyko, że ktoś o małym rozumku przeczyta twoje rewelacje i im uwierzy, robiąc sobie przez to krzywde, to wybacz, zareaguję zawsze, i nie obiecuję, że kulturalnie, bo nie mam takiego obowiązku wobec ciebie.
Halo, TO właśnie jest nieprawidłowy sposób: duże obciążenia i krótkie serie, co gorsza "połówek" (szarpiących powtórzeń).
Zapomniałam wcześniej dodać, że wykończysz także swoją pikawe. P.s widziałeś kiedyś tutaj filmiki jak koksy "zrywają mięśnie" na siłce? Napisałam w cudzysłowiu, bo w rzeczywistości nie jest to stricte kontuzja mięśnia, tylko właśnie ścięgna, które nie wytrzymało poj***nego obciążenia. To najczęstsza kontuzja takich "ekspertów" jak ty. Proszę doucx się troszkę z biologii a potem zerknij w statystyki jak długo trwa kariera przeciętnego ciężarowca i jak się ona kończy.



Piszesz mi żebym się douczył chociaż nie masz pojęcia najwyraźniej o czym ja pisałem(mimo iż to wiedza dość powszechna) i nie maiłaś nawet na tyle przyzwoitości by w parę minut wy googlować to cóż za ironia, ja nie pisałem o treningu kulturystycznym który to polega na ćwiczeniach izolowanych gdzie cały trening trwa od 1,5 do 3 godzin tylko na używaniu jak największej ilości mięśni w czasie 8 do 20 minut w tym rozgrzewka, przykład z kulturystami jest tak absurdalny że nie wiem co napisać nawet, przecież wszyscy wiedzą że oni biorą mnóstwo sterydów, ćpają, piją i przy pomocy narkotyków zmniejszają swoją tkankę tłuszczową do niezdrowego poziomu by dobrze na zawodach wyglądać, to Ty piszesz szkodliwe przestarzale brednie sprzed 50 lat, a fakt że twój komentarz ma tyle jaków utwierdza mnie w smutnym przekonaniu że większość ludzi to lenie i debile