18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona w klubie

Pantilion • 2018-10-25, 05:23
W naszym rodzimym klubie tak oto ochroniarze potraktowali chłopaka. Niestety brak info co do miejscowości.


krecikprecik

2018-10-25, 18:37
To że on przyłożył babce, to swoją drogą, bo to w świetle prawa osobna kwestia.

Ale jeśli typ zechce przewieźć bramkarza po sądach, to ma niezbity dowód rzeczowy, wg KK nawet napastnik, leżący na ziemi, nieuzbrojony, zagrożenia nie stanowi, a kopiąc go bramol może przysporzyć tym sobie mnóstwo kłopotów i kosztów. Nie wiem czy zarobek rzędu 150zł za nockę jest tego warty.

MadDave

2018-10-25, 18:49
W lublinie też był klub Arena i też były takie atrakcje. To chyba jakiś nieodłączny element tego "lokalu" :D

czakalakax

2018-10-25, 19:24
20 lat temu też mnie tak pobili bez powodu ( "ochrona"), nowe zęby, połamane żebra i nos. Niestety nie było wtedy monitoringu a jedynymi świadkami byli ochroniarze i ich kolega z liecum policjant. Bydlaki i bandyci bez honoru !!!!! Wynieśli na butach, na koszulce miałem z 5 różnych śladów butów...pedały z Orzysza.

~Angel

2018-10-25, 19:31
:roll:

Pewnie chciałeś któremuś odbić chłopaka :lol:

kampton

2018-10-25, 21:16
Nie ważne jaki był powód, uważam że od robienia porządku jest policja a nie nasterydowani patole o iq ameby. No ale żyjemy w Polsce. :D

Mega

2018-10-25, 21:17
MaszAyahuaskę napisał/a:



Klub ARENA
ul. Polna 6
11-430 Korsze

:kawa:



Bolało ?

mp_toujane

2018-10-26, 00:28
jakie laseczki, od razu widać że intieligientne :DDDD

Cz...........as

2018-10-26, 05:44
Mors_Nigra napisał/a:

AyCaramba nie będę czytał tych bredni, przypomniałem sobie bzdury które kiedyś już pisałeś. Także ponowię swoje życzenia z wtedy i życzę ci, że jak ktoś będzie cię kopał na śmierć to nikt nawet nie zadzwoni po policję bo uznają, że najwyraźniej się należało.



Więc odnosisz się do mojej wypowiedzi nawet nie czytając :ok: I dziękuję za życzenia, jak będą mnie kopać na śmierć, będę wiedział czyja to wina :pijaki:

Mors_Nigra

2018-10-26, 10:14
AyCaramba napisał/a:



Więc odnosisz się do mojej wypowiedzi nawet nie czytając :ok: I dziękuję za życzenia, jak będą mnie kopać na śmierć, będę wiedział czyja to wina :pijaki:

Czytaj ze zrozumieniem, proszę! Nie odnosiłem się do wypowiedzi której nie czytałem, stwierdziłem, jedynie, że nie będę jej czytał. Dwa, nie jak będą cię kopać, tylko jak nikt ci nie pomoże gdy będzie się to dziać. Trzy, życzenia nie mają żadnej mocy sprawczej... cztery, złapałem urywek wypowiedzi której miałem nie czytać, wiec się odniosę, typek nikogo nie gwałci, nie atakuje, jest dawno po sprawie, czymkolwiek ta sprawa by nie była. I gdyby ktoś zaatakował mi bliskiego, to bym obronił, obezwładnił i natychmiast leciał do ofiary, by się o nią zatroszczyć itp. zamiast pastwić się dalej nad napastnikiem. Ale to dlatego, że nie jestem egocentrykiem, ani dziką małpą.

Mitico

2018-10-26, 10:30
Za co by nie dostał to i tak wystarczy żeby poszedł na obdukcję i ochrona ma przesrane tym bardziej że jest nagranie.

betoon

2018-10-26, 13:14
No i ch*j z nim, te dupy to r*chable, gdzie ta wiocha bo mi się r*chac chce

Cz...........as

2018-10-26, 13:58
@ mors_nigra pisałem przecież że przykład z dupy. Zdarzają się takie sytuacje że coś pęka i się nie myśli o konsekwencjach, normalne osoby które raczej nigdy nie zrobili innej osobie krzywdy potrafią zatłuc kogoś gołymi rękami. Tutaj na filmie mamy przykład nie do końca normalnych ludzi dla których wystarczy mała iskra i robią to co robią. Wedlug Ciebie nie ma możliwości żeby ktoś zasłużył na takie traktowanie. A według mnie sporo ludzi zasługuje na takie traktowanie. A czy ten zasłużył to można się domyślać.

Gymnorhinus

2018-10-27, 17:29
Jak się chodzi na takie zj***ne imprezy to nie dziwota. Jak pojechałem na wooda i gonił mnie koleś z siekierą, to przynajmniej wiedziałem za co :krejzi:

Takeshi86

2018-10-27, 18:19
To klub Arena w Korszach. Tam stoją pedały na ochronie co potrafią w 4 naj***nego suchoklatesa obić :evil:

AssQuarter

2018-10-28, 22:47
Wiecie dlaczego nigdy nie dostałem od bramkarza, a po klubach trochę jeżdżę? Bo nigdy nie cwaniakowałem, szczególnie do bramkarzy i byłem spokojny.