18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona w klubie

Pantilion • 2018-10-25, 05:23
W naszym rodzimym klubie tak oto ochroniarze potraktowali chłopaka. Niestety brak info co do miejscowości.


~DMT

2018-10-25, 05:28
Pantilion napisał/a:

Niestety brak info co do miejscowości.



Klub ARENA
ul. Polna 6
11-430 Korsze

:kawa:

Heydash

2018-10-25, 05:41
Na moje to on mu chciał pokazać z bliska jakie buty powinno się mieć w tym ekskluzywnym klubie :homer:

Cz...........as

2018-10-25, 05:52
W dupie co to za klub, bardziej mnie ciekawi za co dostał. Nie chce mi się jakoś wierzyć że stał sobie spokojnie przy barze i nagle 4 typów go wyniosło na dwór okopać.

traf

2018-10-25, 07:59
pewnie ćpun i złodziej bo każdy ćpun to złodziej :)

WeedLover

2018-10-25, 09:41
Kiedy jeszcze zdarzało mi się chodzić do klubów, niejednokrotnie byłem świadkiem interwencji ochrony i nigdy nie była nieuzasadniona. Najczęściej problemem był a) gość, który awanturował się z barmanem i oskarżał o słabsze drinki b) gość, który obmacał zajętą laskę lub c) goście, którzy sobie nie przypadli do gustu. Generalnie taka akcja zawsze przyciągała uwagę, a w nieistniejącym już Fantasy Park w Sosnowcu, podczas grubszej akcji, DJ odpalił jakiś mix z motywem z Mortal Kombat. Od znajomego, który tamże barmanem był, dowiedziałem się potem, że za ten żart DJ został zwolniony... Eh. Studia... piękne czasy i poszatkowane wspomnienia.

camson

2018-10-25, 13:13
Jaki klub taka ochrona. Jak klub na glebie to nie oczekujcie kultury u ochrony...a skoro klub nazywa się "Arena" to samo w sobie wszystko wyjaśnia :D

Ronoaro

2018-10-25, 14:32
Prawda jest taka, że za nic na pewno nie dostał. Po to jest ochrona w klubie, by był tam porządek i tak szczerze, to jeśli robisz bardachę w klubie, wyzywasz barman, zaczepiasz ludzi czy obmacujesz laski to buła w zęby ci się należy, bo żaden inny argument do ciebie nie przemówi.

Mors_Nigra

2018-10-25, 14:33
@AyCaramba nieważne za co, siedział na ziemi, nie stanowił zagrożenia i dostał od bandyty z kopa w ryj.

Wesoły_Januszek

2018-10-25, 14:33
k***y j***ne za kopnięcie w ryj leżącego upie**olił bym 2 palce u lewej ręki

Danny007

2018-10-25, 14:56
odreagowuje minusowe iq xF

sirdevon

2018-10-25, 16:04
MaszAyahuaskę napisał/a:



Klub ARENA
ul. Polna 6
11-430 Korsze

:kawa:



O jest adres zajścia, więc już dzwonie do plokulatuly...

Cz...........as

2018-10-25, 16:44
Mors_Nigra napisał/a:

@AyCaramba nieważne za co, siedział na ziemi, nie stanowił zagrożenia i dostał od bandyty z kopa w ryj.


Ważne za co. Dam przykład może z dupy ale pomyśl sekundę: Jakiś typ próbuje zgwałcić Twoją kobietę i dzięki opatrzności pojawiasz się Ty. Rycerz :walikonia: Walisz typa w zęby i siada na ziemi, masz dwa wyjścia:
a) odchodzisz w poczuciu spełnienia,
b) walisz typa dalej po ryju i nerach tak długo aż ręce zaczną Ci odmawiać posłuszeństwa.
Ja wiem co by zrobił...

Jeśli faktycznie gość przyłożył jakiejś babce to podejrzewam że nie była to helga z bicepsem 50 bo by go tam zabiła, pewnie pokłócił się z jakąś laską i jej przyłożył choć nie stanowiła zagrożenia więc karma szybciutko wróciła.

Mors_Nigra

2018-10-25, 18:09
AyCaramba nie będę czytał tych bredni, przypomniałem sobie bzdury które kiedyś już pisałeś. Także ponowię swoje życzenia z wtedy i życzę ci, że jak ktoś będzie cię kopał na śmierć to nikt nawet nie zadzwoni po policję bo uznają, że najwyraźniej się należało.