18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Obywatelskie zatrzymanie ciężarówki pro-life"

Autor • 2020-11-25, 15:13
Serialowej miernocie wydaje się, że jest współczesnym Kopernikiem wstrzymującym nie Słońce, a ruch na Ziemi.

Poniżej nagranie

https://www.instagram.com/tv/CH-VcN_iCQu/?utm_source=ig_embed

W skrócie: "Antoni Pawlicki zamieścił na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym pokazał, jak swoim autem blokuje furgonetkę oklejoną emblematami fundacji Pro – Prawo do Życia. Do zdarzenia doszło na jednej z najbardziej ruchliwych warszawskich ulic. "
Źródło tekstu: https://www.wprost.pl/prime-time/10392391/antoni-pawlicki-dokonal-obywatelskiego-zatrzymania-opublikowal-nagranie.html.
Żródło nagrania: https://www.instagram.com/tv/CH-VcN_iCQu/?utm_source=ig_embed

Pomijając fakt, że ten kretyn wraz z dwoma pedalarzami łamie przepisy utrudniając innym życie i powoduje zagrożenie na drodze, to próbuje również zaistnieć w postępowych mediach w tak idiotyczny sposób.
Nie sądziłem, że drenaż "postępacki" jest tak głęboki i zaczyna służyć promocji głupoty określając walkę o życie jako czyste zło.
W myśl zasady! Nie ważne co o Tobie mówią, ważne, aby mówili.
Aż mi się Frytka z Kenem w Jacuzzi przypomniała.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-11-25, 21:18 ]
cuurniprime napisał/a:

Proszę o przypięcie do tematu. Pozdrawiam.


Matt

2020-11-25, 15:27
A kto to w ogole ten pawlicki?

Noside

2020-11-25, 15:30
"Postępowców" prawo nie dotyczy. Zrzuta, tarasowanie drogi. Oni po prostu chcą być wrzodem na dupie, a nie coś wywalczyć. Tak jak dziecko, które nieproszone przyszło na imprezę urodzinową i nasrało do basenu, żeby ktoś je w końcu zauważył i zareagował.

cypher

2020-11-25, 15:40
co za dzban.kto to wogole jest??

Coffey

2020-11-25, 15:47
Nie no wiadomo. Co innego jakby zatrzymał np furgonetkę "pro-homo" itp co nie? Wtedy byłby bohaterem

janlew

2020-11-25, 15:49
Zwykły zj***ny lewacki faszysta

Autor

2020-11-25, 15:52
Coffey napisał/a:

Nie no wiadomo. Co innego jakby zatrzymał np furgonetkę "pro-homo" itp co nie? Wtedy byłby bohaterem



Były takim samym idiotą, który utrudnia normalnym ludziom dojazd do pracy, szkoły, uczelni powodując zagrożenie, które jest określone w art. 90 K.W.

bishfinger

2020-11-25, 15:58
To już nie pierwszy film że ktoś nagrywa a później udostępnia w sieci własną głupotę. Chyba że ktoś im za to płaci , jeśli tak ,to kto i jaka jest stawka godzinowa bo szwagier roboty szuka.

Autor

2020-11-25, 16:07
bishfinger napisał/a:

To już nie pierwszy film że ktoś nagrywa a później udostępnia w sieci własną głupotę. Chyba że ktoś im za to płaci , jeśli tak ,to kto i jaka jest stawka godzinowa bo szwagier roboty szuka.



Akcja sama w sobie jest opłacalna.
Większość celebryckiej społeczności raczej pogardliwie odnosi się do akcji za życiem. A to budzi zainteresowanie, wzniecanie kłótni, konfliktów, zamieszanie w mediach i słupki oglądalności, poczytności rosną, a to niesie za sobą profity. Proste jak budowa cepa.
Szkoda, że zamiast wykazywać się talentem i tak budować zainteresowanie swoją osobą; robią coś co przynosi w obecnym internetowo-telewizyjnym świecie furorę: im głupsze, podlejsze, okrutniejsze, tym lepiej się sprzeda.

AN...........or

2020-11-25, 16:28
te zjeby chyba nie wiedzą co znaczy pojęcie "obywatelskie zatrzymanie" , ma prawo jeździć ta cięzarówki a ich do paki wsadzić do celi gdzie cwe*a brakuje to nabiorą rozumu

Radbug

2020-11-25, 16:36
>"WOLNOŚĆ! RÓWNOŚĆ!! MOŻLIWOŚĆ WYBORU DLA KOBIET!!!!"

>COOOOOOOO masz samochód w nie takich kolorkach i znaczkach jakie mi się podobają??!?! O ty ch*ju, blokujemy, nie ma wolności dla wrogów lewackości!!!!

lakeroll

2020-11-25, 17:05
niedawno niedaleko mnie też jechała ta ciężarówka , nigdy wcześniej nie widziałem tyle spontanicznych reakcji przechodniów, plucie na chodnik, machanie łapami, rzucanie k***ami czy wbieganie na ulice pod samochody -swoją drogą bardzo dobra przynęta do materiału na harda :-D

mygyry

2020-11-25, 17:43
Wszystkie te zjeby mają wspólny mianownik, ukręcić gównoburze i prześcigać się w swojej lewackości, żeby być idolem dla sobie podobnych zjebańców otworzyć jakąś gównianą fundacje bądź zbiórke i dobrze z tego żyć równocześnie kompletnie nie wypełniając obowiązków z tym związanych w razie doj***nia się służb o wały podatkowe czy defraudacje oskarżyć rząd o atak polityczny wyj***ć za granicę i żebrać o azyl z równoczesnym karmieniem dziennikarzy Michnika i Lisa jaki to jest w Polsce prześladowany. A jak zmieni się władza to znowu wrócą takie k***y i tak jak kiedyś nawet tu na portalu trzeba będzie uważać, żeby jakiegoś wrażliwego nie obrazić, bo wolność słowa u lewactwa nie istnieje.

mazga50

2020-11-25, 18:28
Prawdę powiedziawszy, to całe to zidjociałe lewarstwo zrobiło super reklamę temu ruchowi. Bez tych ich filmików i akcji z niszczeniem i zatrzymywaniem tych aut, mało kto wiedziałby o całej akcji, a te obrazki na plandekach zginęłyby w natłoku reklam i bannerów. Inna sprawa, że jeszcze niedawno miałem lewusów za ludzi inteligentnych i rozsądnych, którzy mniej czy więcej ale chcą postępu i lepszego życia dla Polaków. Jak ja się strasznie pomyliłem, myląc tych sługusów sorosowych z Polakami. Dziękuję, że wyprowadziliście mnie z błędu.