18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Obywatelskie zatrzymanie ciężarówki pro-life"

Autor • 2020-11-25, 15:13
Serialowej miernocie wydaje się, że jest współczesnym Kopernikiem wstrzymującym nie Słońce, a ruch na Ziemi.

Poniżej nagranie

https://www.instagram.com/tv/CH-VcN_iCQu/?utm_source=ig_embed

W skrócie: "Antoni Pawlicki zamieścił na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym pokazał, jak swoim autem blokuje furgonetkę oklejoną emblematami fundacji Pro – Prawo do Życia. Do zdarzenia doszło na jednej z najbardziej ruchliwych warszawskich ulic. "
Źródło tekstu: https://www.wprost.pl/prime-time/10392391/antoni-pawlicki-dokonal-obywatelskiego-zatrzymania-opublikowal-nagranie.html.
Żródło nagrania: https://www.instagram.com/tv/CH-VcN_iCQu/?utm_source=ig_embed

Pomijając fakt, że ten kretyn wraz z dwoma pedalarzami łamie przepisy utrudniając innym życie i powoduje zagrożenie na drodze, to próbuje również zaistnieć w postępowych mediach w tak idiotyczny sposób.
Nie sądziłem, że drenaż "postępacki" jest tak głęboki i zaczyna służyć promocji głupoty określając walkę o życie jako czyste zło.
W myśl zasady! Nie ważne co o Tobie mówią, ważne, aby mówili.
Aż mi się Frytka z Kenem w Jacuzzi przypomniała.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-11-25, 21:18 ]
cuurniprime napisał/a:

Proszę o przypięcie do tematu. Pozdrawiam.


cuurniprime

2020-11-25, 19:19
Proszę o przypięcie do tematu. Pozdrawiam.


tomek2302

2020-11-25, 19:24
Najlepszy aktor nawet męskie role gra jak ciota

PieronJasnySzlag

2020-11-25, 19:36
Fundacja prawo do życia a ten pie**oli że szanańskie treści. Z ch*jem się na głowy pozamieniał?

kukasz79

2020-11-25, 19:56
Czytam komentarze i rosnie we mnie nadzieja, ze moze jeszcze nie jest za pozno na pobudke dla inteligentnej czesci spoleczenstwa. Poblazliwosc dla idiotow i zakladanie, ze moze nie sa az tacy glupi jak ich slychac i widac, to chyba najwiekszy grzech normalnej czesci spoleczenstwa.

jebacpisdy

2020-11-25, 20:18
do tych ku*as.w co prowadzą te ciężarówki to się powinno strzelać. Nie się to całe j***ne prolife zajmie tymi dziećmi co się już urodziły i potem wegetują, tych to już pro life ma w dupie.

stiuardPL

2020-11-25, 20:20
Dobrze j***ć ich. Niedługo powiedzą że plemnik to dziecko. Zjeby

Ni...........ny

2020-11-25, 20:24
PieronJasnySzlag napisał/a:

Fundacja prawo do życia a ten pie**oli że szanańskie treści. Z ch*jem się na głowy pozamieniał?



Fundacja prawo do życia a pie**olą coś o pederastach, Z ch*jem się na głowy pozamieniali ? :kawa:



Swoją drogą chciałbym zobaczyć reakcję na taką z napisami że twój proboszcz chce r*chać twoje dzieci ;-)

Tr...........ty

2020-11-25, 20:42
O k***a, ale oburzenie. Ktoś mógł zatrzymać ciężarówkę organizacji Pro – Prawo do Życia! Takich się powinno palić na stosie!

mygyry

2020-11-25, 21:09
Niezwyciężony napisał/a:

Fundacja prawo do życia a pie**olą coś o pederastach, Z ch*jem się na głowy pozamieniali ?
Swoją drogą chciałbym zobaczyć reakcję na taką z napisami że twój proboszcz chce r*chać twoje dzieci






Jakoś nie słyszałem żeby Ci źli narodowcy katole kładli się pod koła

Ni...........ny

2020-11-25, 21:25
mygyry napisał/a:

Jakoś nie słyszałem żeby Ci źli narodowcy katole kładli się pod koła



Jedna sztuka od 2 listopada. Pożyjemy zobaczymy ;-)

gr3go

2020-11-25, 21:27
Matt napisał/a:

A kto to w ogole ten pawlicki?



Miernota ,aktorzyna znany z niczego .Na nagraniu macie probke jego aktorskiego beztalencja.

Patomek18

2020-11-25, 22:04
Czym tu się chwalić że jakiś śmieć zablokował z dwoma pedalarzami jakiś samochód wk***iając innych uczestników ruchu. Jak to mówił szanowny kabel Leszek W. PS. Bolek "spałować" i tyle. Akcja na minus. Generalnie nagrywający i blokujący to gówno. Dziękuję.

mygyry

2020-11-25, 22:13
Niezwyciężony napisał/a:

Jedna sztuka od 2 listopada. Pożyjemy zobaczymy



Ale o ile patrząc na zarzuty to chyba katole już od pierwszych dni powinni spalić to w p*zdu a kierowce ukrzyżować a tymczasem mamy same ataki od uwaga: obrońców wolności słowa, tolerancji poglądów, różnic społecznych i ch*j wie czego jeszcze.
Ogólnie idąc tokiem takich zjebów to jestem katolem i zacofańcem i ch*j wie czym jeszcze, ale wcale mi to specjalnie nie przeszkadza i nie mam się chyba szczególnie czego wstydzić skoro jednych i drugich mam w ch*ju.

kukasz79

2020-11-25, 23:14
jebacpisdy napisał/a:

do tych ku*as.w co prowadzą te ciężarówki to się powinno strzelać. Nie się to całe j***ne prolife zajmie tymi dziećmi co się już urodziły i potem wegetują, tych to już pro life ma w dupie.



Toba zajma sie w pierszej kolejnosci debilu. Stara zapomniala cie wyskrobac, bo pewnie nie miala prawa do tego. Jestes najlepszym argumentem pro aborcja.

I k***a skoncze pie**olic, ze ciall kobiety to jej decyzja. Embrion, plod i dziecko, powstaje z ciala kobiety i mezczyzny. To nie jest jej nerka czy watroba ktora sobie chce usunac. To zywy twor z dwojga. I jako facet, mowie to, nic o nas bez nas!

Niezwyciężony napisał/a:

Jedna sztuka od 2 listopada. Pożyjemy zobaczymy



Nono, w druga strone argumenty nie dziala. Wojna idzie jak nic. Terapia olowiem zawsze sie sprawdza.

mygyry napisał/a:

Wszystkie te zjeby mają wspólny mianownik, ukręcić gównoburze i prześcigać się w swojej lewackości, żeby być idolem dla sobie podobnych zjebańców otworzyć jakąś gównianą fundacje bądź zbiórke i dobrze z tego żyć równocześnie kompletnie nie wypełniając obowiązków z tym związanych w razie doj***nia się służb o wały podatkowe czy defraudacje oskarżyć rząd o atak polityczny wyj***ć za granicę i żebrać o azyl z równoczesnym karmieniem dziennikarzy Michnika i Lisa jaki to jest w Polsce prześladowany. A jak zmieni się władza to znowu wrócą takie k***y i tak jak kiedyś nawet tu na portalu trzeba będzie uważać, żeby jakiegoś wrażliwego nie obrazić, bo wolność słowa u lewactwa nie istnieje.



Nie wiem kim jestes i pewnie w wiekszosci spraw sie z Toba nie zgodze ale... dzieki, ze to napisales. Czasem samemu trudno oddac w kilku zdaniach sens... masz piwko!

100imiQtas

2020-11-25, 23:26
Pawlicki, Pawlicki.......a to ten z tego sci fi serialu o niby zolnierzykach. Skiełczy jak ta łajza na środku skrzyżowania.