18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obywatelskie aresztowanie

Ow...........an • 2018-06-27, 01:46
Kto mi podskoczy gdy mam broń?


HEKTOR1226

2018-06-29, 19:20
Ale pie**olicie głupoty z tą bronią. Żaden na bank nigdy nie strzelał. Tylko nie majac w normalnym życiu doczynienia z bronia można takie brednie opowiadać. Ten kto choc raz strzelał wie co to znaczy trzymac w ręce broń pierwszy wystrzał to taka lekcja pokory wobec tego narzedzia że odechciewa się głupich zabaw. Ten filmik jest świetnym przykładem gość z klamką w łapie ogrom czasu na wystrzał nawet w roli ostrzeżenia (wiem że nie słusznie ale mówimy o czymś innym) w dodatku zdenerwowany i rudy a mimo to doskonale wie co trzyma w łapie i nawet dostajac w pysk nie strzela chocby i przypadkiem (zapewne nie przeladowana i palec poza językiem spustowym). Badania i nie karalność kolejny mit bezpieczeństwa. Gwarantem nie używania broni jako argumentu jest ona sama i to czego uczy podczas strzelania oraz to że nie możemy mieć pewności czy druga osoba też tej broni nie ma. Taki stan mamy w teksasie i jest super a mamy tam doczynienia z wsiokami przeczulonymi na punkcie swojej własności i dobrego imienia. Nauczcie się wreszcie że to narzedzie w dodatku bardzo dobrze uczace odpowiedzialnosci i jak każde narzedzie jest obslugiwane przez ludzi wiec wypadki i naduzycia zawesze ale to zawsze beda tak jak i z samochodami tak jak i k***a z mlotkiem siekiera nozem i gofrownica. Tylko ze my stalismy sie przedstawicielami kultury bycia nie odpowiedzialna ofiara tak sie nas trzyma. Zacznijcie byc odpowiedzialni a nie tchorzliwi. :-D

The_Generat

2018-06-29, 23:33
"Ale pie**olicie głupoty z tą bronią. Żaden na bank nigdy nie strzelał."

nooooo zmień szklaną kulę albo wyjmij ją z dupy bo ci przepowiadanie coś nie idzie