18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obywatelskie aresztowanie

Ow...........an • 2018-06-27, 01:46
Kto mi podskoczy gdy mam broń?


TB303

2018-06-27, 01:48
Czy nagrywający ma padaczkę?

Jorgen88

2018-06-27, 03:36
jakoś niedobrze mi się zrobiło a mam tylko tak przy czarnoskórych...nagrywający/ca jest przedstawicielem gatunku nygasa jak ch*j

~Velture

2018-06-27, 07:09
I słusznie dostał wpie**ol. Pewnie jakaś sprzeczka drogowa i pedały wyszły sobie wyjaśnić coś zamiast olać. Debil miał klamkę i jak jego argument siły nie spowodował zamierzonego celu to jeszcze z kajdankami wyskoczył zjeb...
Jeśli to USA to na dobrą sprawę mając dobrą papugę nawet jakby mu gnata w takiej sytuacji wyrwał i zastrzelił go jego własną bronią to pewnie idzie wybronić.

russian-roulette

2018-06-27, 09:36
Rudzielec z rudą brodą. To nie mogło skończyć się inaczej

S.T.U_Cummins

2018-06-27, 13:08
@~Erutlev Włąsnie po to narodowcy chcą broni. Nigdy nie mają racji w dyskusjach a jak będzie czół że przegrywa wyjmie klamkę i będzie straszył byś przyznał mu jego (nie) racje.

ePeeL

2018-06-27, 23:44
@up

Bo nie są narodowcami, ale podzielają większość poglądów. Dam sobie ręce uciąć, że 3/4 mojego osiedla (liczy ono ponad 2 tysiące osób), gdyby dostało klamkę to urosłoby w piórka i uważało się za ch*j wie kogo, a sięgało by po nią częściej niż po srajtaśmę, nawet w momentach kiedy nie mieliby racji. Polacy to taki naród, który w 90% przypadków nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a jak przegrywa dyskusje to od razu pada klasyczne "Zamknij p*zde, bo Ci wpie**olę". Przykład? Sytuacje na drodze. Jak coś się komuś nie będzie podobać w Twojej jeździe to Cię zatrzyma, wytarga z auta i jeszcze Ci przypie**oli.

St...........on

2018-06-28, 00:11
@up hola hola, broń nie jest dla każdego, najpierw badania psychotechniczne i zaświadczenie niekaralności.

Heydash

2018-06-28, 00:45
ePeeL napisał/a:

@up

.... Polacy to taki naród, który w 90% przypadków nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a jak przegrywa dyskusje to od razu pada klasyczne "Zamknij p*zde, bo Ci wpie**olę". Przykład? Sytuacje na drodze. Jak coś się komuś nie będzie podobać w Twojej jeździe to Cię zatrzyma, wytarga z auta i jeszcze Ci przypie**oli.



Ja to nawet nie muszę z domu wychodzić żeby tak stwierdzić. Smutne ale prawdziwe...

The_Generat

2018-06-28, 00:56
nooo odkąd ludzie bez problemów zaczęli kupować broń czarnoprochową, nie można wyjść spokojnie na ulicę, strzelaniny, rekonstrukcje rodem z wojny secesyjnej, wendetty i pojedynki...

Zeusek

2018-06-28, 01:42
white trash - tyle w temacie.

-_..........._-

2018-06-28, 09:48
S.T.U_Cummins napisał/a:

@~Erutlev Włąsnie po to narodowcy chcą broni. Nigdy nie mają racji w dyskusjach a jak będzie czół czół czół że przegrywa wyjmie klamkę i będzie straszył byś przyznał mu jego (nie) racje.



Typowe generalizujące pie**olenie z błędami. A dla kogo typowe? No dla wszystkich tych, którzy powodują, że Polacy nie głosują na przyzwoitych ludzi. Że w Polsce nie opłaca się być przyzwoitym, ponadprzeciętnym, odważnym... bo zaraz przyjdzie taka menda społeczna zazdroszcząca wszystkim wszystkiego - nawet psu parchów, jak się da - i zacznie pie**olić przez "ó".

Arles.

2018-06-28, 11:58
@up niestety w necie macie tylko błędy ortograficzne do walki, bo przez monitor mu nie wypie**olicie, nie zmienia to jednak faktu że jednak typ mocno generalizuje.

S.T.U_Cummins

2018-06-28, 13:38
@-_BrD_- Literówka się komuś trafiła i już jak typowy polaczek urósł w siłę i dumny bo ma punkt zaczepienia by się czego przyczepić.
Tak jak po Komorowskim ciśnięto za jego błędy. Taaaaa, cebula się naśmiewała, że facet jest prezydentem Polski zapisze się na kartach historii a zrobił błąd ortograficzny. A ja robię 6lat na etacie i błędów nie popełniam. Bo mi słownik podkreśla i będę się pocieszał że jestem fajniejszy. :)


Jorgen88

2018-06-28, 15:55
@up oj weź już się k***a nie zesraj... bo twojego pie**olenia się nie da słuchać już

PS a sowaman to ciota