18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obywatele Decydują

mindFucker • 2013-01-16, 21:18
Oceńcie sami :kawa:

eablack

2013-01-16, 21:29
Bo rząd ma nas w dupie... Przez 3 lata są jak samolubne świnie, a w ostatnim roku to robi się pie**olona reklama nutelli i zaczynają nas "kochać" i "dbać" o wszystkie warstwy społeczne.

Roszp

2013-01-16, 21:33
Dopie**olić nowych ustaw, mało ich mamy.

Bard_Zerald

2013-01-16, 21:38
Jak zbierze się w te 3 miesiące te 100 000 podpisów, to wtedy głosują posłowie, którzy wiadomo, jak działają w naszym kraju.
Możemy zasugerować głosowanie takiej ustawy, ale to nie znaczy, że ona automatycznie wejdzie.
Jak już się zbierze te podpisy to wtedy szanse też są małe.

Obok tego mamy wybieranie gości, którzy nami rządzą z listy, gdzie nikogo nie chcemy wybierać i musimy szukać "mniejszego zła", bo nie ma nikogo, kto odpowiadałby temu, co chcemy.

Oto nasz wpływ na państwo. ch*ja, nie demokracja.

camson

2013-01-16, 21:59
Brać kabareciarzy do mówienia i uświadamiania ludzi w poważnej sprawie. k***a komedia.

eSen

2013-01-16, 22:11
camson napisał/a:

Brać kabareciarzy do mówienia i uświadamiania ludzi w poważnej sprawie. k***a komedia.



Bo taki przekaz trafia do ludzi. Przynajmniej do mnie. A chyba jestem człowiekiem. Tak mi się wydaje :roll:

abdul

2013-01-16, 22:19
a ja nie chce, zeby obywatele decydowali

Magik2501

2013-01-16, 22:23
"Inicjatywa obywatelska"! HA! LITOŚCI!
W tym postkolonialnym państwie możecie pomarzyć o tym. Ustawy pisane są pod konkretne osoby. Tak jest, pod osoby. Jeden z zagranicznych przedsiębiorców pochwalił się, że na początku III RP kupił w Polsce ustawę za 2 lub 3 miliony złotych. I co ,to wyjątek? ch*j nie wyjątek. Tak jest cały czas.

Rządzi oligarchia dawnego systemu. Demokracja k***a...nie rozśmieszajcie mnie. Demokracja to jest w USA, gdzie ludzie się tym interesują, bo jest czym. Mają autentycznie coś do gadania. Tam państwo spełnia (a przynajmniej do Obamy tak było) swoje podstawowe zasady - pomaga obywatelowi w tym, w czym sobie ten nie może poradzić. Czyli buduje drogi i ochrania go.
W Polsce? W Polsce prawo pisane jest tak, żeby trzymać obywatela krótko. "Masz robić to i to k***o, jak się wychylisz to bulisz mandat, albo dostajesz w ryj pałą od policjanta. Nie podoba się? Złóż wniosek do sądu. Sędzie też z tamtej epoki, to osra cie na ciepło".
Odbywa się to jak w innych postkolonialnych państwach.
I nic się nie zmieni przez długie lata, dopóki ludzie będą jarać się sporami PO-PiS, matką Madzi, Paliku*asami i wierzyć autorytetom Salonu, takimi jak bojownik o wolność Michnik, Lis czy fajny i wyluzowany Kuba Wojewódzki. Póki będą jarać się tym, że należą do "inteligencji", bo tak napisali o nich w czasopiśmie Polityka to ch*j się tu zmieni.

Kefir93

2013-01-16, 22:28
"Demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego" - Winston Churchill
A tak nawiasem poruszona została sprawa Szwajcarii. Poczytajcie sobie o niej, nawet zacznijcie od Wiki i zobaczcie jaką oni mają prawdziwą wolność na tle gospodarczym tudzież słowa. I konkretna sprawa referendum. Poczytajcie jak u nich wygląda referendum (demokracja bezpośrednia) Pzdr.

EMIO093

2013-01-16, 22:39
taaa TRWAM zebrało 2456000 podpisów żeby było na multiplexsie i co? i jajco a to 7% polaków...

Szczepan92

2013-01-16, 22:40
W historii Polski jeszcze ŻADNA inicjatywa ustawodawcza nie przeszła przez sejm i nie weszła w życie. Latajmy więc z j***nymi długopisami dalej... Jak nie wyjdziemy na ulicę i nie zaczniemy rozpie**alać tego j***nego burdelu który jest dookoła nas tak jak w Grecji, to nic, ale to k***a nic się tutaj nie zmieni!

Stiv-O

2013-01-16, 22:42
Ej co on pie**oli ... jak mi się auta nie podoba to go drwa nie kupie....

Ciesin

2013-01-16, 22:45
Przekonujące w ch*j. Na pewno przejdzie i zrewolucjonizuje Polskę.
Nie wierze w takie internetowe pierdółki. Chce zobaczyć jakieś realne działanie, a nie klip z wyluzowanymi ludkami, którzy sobie przeklinają, dowc*pkują i jest fajnie :(