18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oburzony włoch

~Velture • 2017-09-05, 09:59
Włoch troszkę się oburzył na panią prezenterkę :amused:

( tłumaczenie w spoilerze jakby ktoś potrzebował od 0:14 )



spoiler

qhash

2017-09-05, 10:50
widać z ryja, że prezenterka głupsza niż ustawa przewiduje

~Velture

2017-09-05, 10:57
@up
Ona nie ma być mądra tylko świecić ładną buźką, cyckiem i dupą.
To nie polska gdzie można być spasionym wieprzem o wzroście 150cm i fryzurze "na feministkę" i prowadzić program śniadaniowy z niedoszłym koszykarzem.

voidinfinity

2017-09-05, 11:27
Velture napisał/a:

@up
Ona nie ma być mądra tylko świecić ładną buźką, cyckiem i dupą.
To nie polska gdzie można być spasionym wieprzem o wzroście 150cm i fryzurze "na feministkę" i prowadzić program śniadaniowy z niedoszłym koszykarzem.



Chyba pośrednio przyznałeś, że weltmajster jest mądra :-/

b0r000

2017-09-05, 11:34
@UP
Nie, przyznał że Polska ma po prostu zaniżone standardy :amused:

voidinfinity

2017-09-05, 11:39
@up

No może - co dziwne bo Polska teoretycznie słynie z ładnego piwa i tanich dziewczyn. Albo jakoś tak ;-)

~Velture

2017-09-05, 12:20
voidinfinity napisał/a:



Chyba pośrednio przyznałeś, że weltmajster jest mądra :-/


Ty mnie za słówka nie łap ;-)

janlew

2017-09-05, 13:16
Urażony i wysadził się ? Chyba nie jest z Rimini.

do...........ka

2017-09-05, 13:22
Przynajmniej może go teraz ładnie przeprosić.

__...........__

2017-09-05, 16:36
Klasyczna włoska potrawa, z tego, co przeczytałem, to kucharz też jest dobry. A ta tępa dzida pie**oli, że jak czegoś tam się doda, to będzie smakować jak coś innego. Jak się doda coli do dobrego single malta, to będzie smakował, jak ch*jowy drink, niewiele lepiej niż czerwony, ohydny johnny walker z colą. Takie telewizyjne k***iszony pie**olą od rzeczy po to tylko, żeby mieć swoje "5 minut", bo tylko wtedy wydaje im się, że mają coś ważnego do powiedzenia.
Spośród stu najlepszych restauracji na świecie, w dziewięćdziesięciu siedmiu szefami kuchni są faceci. Szach mat. Od dawna udowodniono, że mężczyzna potrafi lepiej przyrządzić i lepiej doprawić. Baba może natomiast gotować w kuchni zupę, ziemniaki, usmażyć schabowego i zrobić do tego surówkę z kapusty. Do tego przynosić piwo i robić do niego kanapki. Ale musi uważać, żeby ich nie sp***olić, bo zazwyczaj nie potrafi nawet odpowiednio dosolić.

do...........ka

2017-09-05, 17:09
Up, uwielbiam to ciągłe powtarzanie, że faceci to najlepsi kucharze na świecie.
Prawda jest taka, że żeby zostać szefem kuchni w jakiejkolwiek liczącej się restauracji trzeba ciężko zapie**alać jak wół przez parę lat. A przecież wszyscy dobrze wiemy, że właśnie w tym jesteście najlepsi.
Okazjonalnie radzicie sobie wspaniale w kuchni, bo podchodzicie do tego zadaniowo. Wybieracie najlepszej jakości składniki, doskonale doprawiacie, dbacie o szczegóły.
Potraficie oczarować gości, zostawić po sobie niewyobrażalny syf i przez pół roku później powtarzać, jak wyśmienicie wyszła Wam wołowina.

Może jednak niech kobiety zostaną w kuchni, a faceci przestaną pie**olić, jacy wielcy z nich kucharze.

(Tak, oburzam się, bo kuchnia, to jedyne miejsce, gdzie mogę się wykazać)

TB303

2017-09-05, 17:15
dobra.wróżka napisał/a:

(Tak, oburzam się, bo kuchnia, to jedyne miejsce, gdzie mogę się wykazać)


A sypialnia? :P

do...........ka

2017-09-05, 17:24
TB303 napisał/a:

A sypialnia? :P


W tym jestem dobra z natury.

lordindycznik

2017-09-05, 17:33
@ up dobra.wróżka

Ty tak twierdzisz wypadałoby zapytań Twojego partnera obecnego i poprzednich o szczerą opinie czy jesteś dobra, bo wiesz jak to jest każda mówi, że dobrze obciąga a potem bywa różnie, to tak jak z facetami każdy ma po kolana, a jak przyjdzie co do czego to jeszcze włosów nie dotknie a już tryska ...

do...........ka

2017-09-05, 17:34
lordindycznik napisał/a:

@ up dobra.wróżka

Ty tak twierdzisz wypadałoby zapytań Twojego partnera obecnego i poprzednich o szczerą opinie czy jesteś dobra, bo wiesz jak to jest każda mówi, że dobrze obciąga a potem bywa różnie, to tak jak z facetami każdy ma po kolana, a jak przyjdzie co do czego to jeszcze włosów nie dotknie a już tryska ...


Jak chcesz, to pytaj śmiało, ja się nie skupiam na pogaduszkach ;-)