18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oburzony włoch

~Velture • 2017-09-05, 09:59
Włoch troszkę się oburzył na panią prezenterkę :amused:

( tłumaczenie w spoilerze jakby ktoś potrzebował od 0:14 )



spoiler

__...........__

2017-09-05, 17:43
dobra.wróżka napisał/a:

Up, uwielbiam to ciągłe powtarzanie, że faceci to najlepsi kucharze na świecie.



Nie napisałem, że faceci, to najlepsi kucharze na świecie. Napisałem tylko, że są szefami kuchni prawie wszystkich najlepszych restauracji. To akurat statystyka, a nie moje wymysły. Co do tego, że lepiej przyrządzają i lepiej doprawiają - napisałem, że POTRAFIĄ (co odnosi się znowu do statystyki), a nie że to robią ;)

dobra.wróżka napisał/a:

Prawda jest taka, że żeby zostać szefem kuchni w jakiejkolwiek liczącej się restauracji trzeba ciężko zapie**alać jak wół przez parę lat. A przecież wszyscy dobrze wiemy, że właśnie w tym jesteście najlepsi.



Tu się z Tobą zgodzę, to prawda. Porządny, normalny facet zapie**ala, jak wół, żeby mieć kasę dla swojej rodziny i na swoje przyjemności. Kobietom "zapie**alanie" jest natomiast zazwyczaj obce, ale nie traktuję tego, jako wadę kobiet, zresztą mają całe mnóstwo innych zalet.

dobra.wróżka napisał/a:

Okazjonalnie radzicie sobie wspaniale w kuchni, bo podchodzicie do tego zadaniowo. Wybieracie najlepszej jakości składniki, doskonale doprawiacie, dbacie o szczegóły.



Tu się zgodzę, brawo!

dobra.wróżka napisał/a:

Potraficie oczarować gości, zostawić po sobie niewyobrażalny syf i przez pół roku później powtarzać, jak wyśmienicie wyszła Wam wołowina.



Też prawda. Skoro facet ugotował, włożył w to całe serce i siły, to kobieta powinna mu pomóc i chociaż posprzątać.


dobra.wróżka napisał/a:

Może jednak niech kobiety zostaną w kuchni, a faceci przestaną pie**olić, jacy wielcy z nich kucharze.



Co do pierwszej części zdania, zgadzam się z Tobą prawie całkowicie, z tym wyjątkiem, że resztę domu tez ktoś musi posprzątać. Faceci muszą "pie**olić", że są dobrymi kucharzami, jeśli takimi się czują. Każdy facet musi się chwalić, taka jest nasza natura. Wy, kobiety malujecie sobie paznokcie, nakładacie makijaż, a my lubimy się chwalić. Lubimy też pracować na to, żeby mieć się czym pochwalić. O szczegóły takie, jak zmywanie, żaden facet nie dba, liczy się efekt!

dobra.wróżka napisał/a:

(Tak, oburzam się, bo kuchnia, to jedyne miejsce, gdzie mogę się wykazać)



Za to, to już naprawdę Cię polubiłem :)

P.S. Edytowałem ze 3 razy, bo post jest zbyt długi, żeby nie pogubić się w zeznaniach.

P.S.2. Żeby nie było, moja żona na przykład bardzo dobrze gotuje, doceniam to, a do tego murzę przyznać, że jeszcze lepiej zmywa kiedy ja zaczynam gotować, myślę, że robi to ze szczęścia, że gotuję i sprawia jej to mnóstwo frajdy, podobnie jak samo gotowanie :)

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-05, 18:21
Blond ponad mogła co zapytać o jego osobisty przepis na pizzę hawajską, czy też dodaje ananasa...

Edit
Pinda..

KebabRemover

2017-09-05, 19:37
dobra.wróżka napisał/a:

Up, uwielbiam to ciągłe powtarzanie, że faceci to najlepsi kucharze na świecie.
Prawda jest taka, że żeby zostać szefem kuchni w jakiejkolwiek liczącej się restauracji trzeba ciężko zapie**alać jak wół przez parę lat. A przecież wszyscy dobrze wiemy, że właśnie w tym jesteście najlepsi.
Okazjonalnie radzicie sobie wspaniale w kuchni, bo podchodzicie do tego zadaniowo. Wybieracie najlepszej jakości składniki, doskonale doprawiacie, dbacie o szczegóły.
Potraficie oczarować gości, zostawić po sobie niewyobrażalny syf i przez pół roku później powtarzać, jak wyśmienicie wyszła Wam wołowina.

Może jednak niech kobiety zostaną w kuchni, a faceci przestaną pie**olić, jacy wielcy z nich kucharze.

(Tak, oburzam się, bo kuchnia, to jedyne miejsce, gdzie mogę się wykazać)

skąd jesteś psitko?

lordindycznik

2017-09-05, 21:08
dobra.wróżka napisał/a:


Jak chcesz, to pytaj śmiało, ja się nie skupiam na pogaduszkach ;-)



Gdybym to chciał sprawdzić to zaprosiłbym Cię na drinka z śniadaniem ;P

szalom83

2017-09-05, 21:42
Gino D'Acampo dobry koles.
Kiedyś jak był w Celebrity get me out ugotowal szczura

modyf

2017-09-06, 09:29
BRITISH carbonara?? rozumiem, że o jakąś ich wariację chodzi...

nieubezpieczony

2017-09-06, 11:42
Dziewucha wychowana na angielskim bekonie, fasolce z sosem vinegar, kiełbaskach i obciąganiu ku*asów w londyńskich klubach daje rady włoskiemu szefowi kuchni... Dobre. Jeśli uważa, że to szynki brakuje by mieć carbonarę, to jeszcze musi sporo uczć swoje kubki smakowe.

voidinfinity

2017-09-06, 11:52
@up

Angole "nie umiom w jedzenie". Wystarczy spróbować ich tradycyjnych potraw by to zrozumieć.

__...........__

2017-09-06, 15:14
nieubezpieczony napisał/a:

Dobre. Jeśli uważa, że to szynki brakuje by mieć carbonarę, to jeszcze musi sporo uczć swoje kubki smakowe.



Co lepsze, te debile, brytole robią carbonarę na śmietanie, bo brzydzą się prawdziwego, jedynego słusznego sosu na jajku.

Alonso

2017-09-06, 19:22
Szkoda że się nie rozkraczyła przy kucaniu.