18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obsługa pierwsza klasa

Flodzia • 2023-01-11, 09:26


i nie ma papierzaków wszędzie jak w polskich lasach

Anal_Intruder_69

2023-01-11, 10:09
Dezynfekcja, dystans, maseczki.

Chińczycy mają przej***ne, trzeci rok obozów koncentracyjnych. Mnie to już po dwóch latach tego pie**olenia (i prawie roku przerwy) na sam widok tych kagańców krew zalewa.

"Logika" covidiotów: Bez szmaty na ryju na środku jakiegoś wyp*zdowa to zbrodnia przeciwko zdrowiu i życiu ludzkości. Ale już dotykanie się łapami po obsranej dupie bez możliwości ich umycia jest ok. Dozwolone, luzik, róbta co chceta, skoro obydwoje się zgadzają i są szczęśliwi, to nie ma przeciwwskazań. Bo w ten sposób nie można się przecież zarazić jakimś syfem. "Reżim sanitarny dla dobra obywateli". Ja pie**olę...

Podczas przeglądania wykop.pl natrafiłem na ciekawą wypowiedź, którą pozwolę sobie przytoczyć:
Cytat:

A tak w ogóle to w Polsce mieliśmy jakiś epidemiologiczny cud nad Wisłą.

- wpuściliśmy 3 miliony ludzi bez testowania, bez kwarantanny, bez szczepienia, bez masek prosto do naszych domów i sklepów
- przestaliśmy się testować
- zdjęliśmy maski w sklepie, hotelu itp
- zabraliśmy dodatki covidowe

i jak za dotknięciem magicznej różdżki uzyskaliśmy śmiertelność na covida mniejszą niż niemcy którzy ciągle stosowali się do reguł.



I na koniec taki artykuł dla chętnych: https://www.fly4free.pl/tajlandia-zmienia-zdanie-obostrzenia-covid/

Gdy znikają pieniądze, znika covid.

zwierzak30

2023-01-11, 10:12
Odpowiedni niglet na odpowiednim miejscu. :mrgreen:

smc

2023-01-11, 11:19
Typowe polskie Freindzone :mrgreen:

freaky

2023-01-11, 11:20
smc napisał/a:

Typowe polskie Freindzone



Flodzia umie się ustawić.

petru23

2023-01-11, 11:54
freaky napisał/a:

Flodzia umie się ustawić.



Jeśli to była Głódzia to ja chce jej wymyć dupsko.

pytolsky

2023-01-11, 12:36
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Hurr durr jestem sp***olonym antykowidowcem.



Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zj***ny foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.

Leatherface

2023-01-11, 13:05
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zj***ny foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.



S_Z_A_L_O_N_Y

2023-01-11, 15:18
Możecie mnie objechać ale uważam sprawy "toaletowe" w islamie są na wyższym poziomie. Większość sadoli nawet nie myje rąk po sikaniu bo ch*j jest czysty. (Jak taki czysty weź go do japy). Potem podają sobie ręce. To tak jakby pocierali się fiutkami.

howke

2023-01-11, 15:45
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Możecie mnie objechać ale uważam sprawy "toaletowe" w islamie są na wyższym poziomie. Większość sadoli nawet nie myje rąk po sikaniu bo ch*j jest czysty. (Jak taki czysty weź go do japy). Potem podają sobie ręce. To tak jakby pocierali się fiutkami.



Wniosek jest taki: jak myjesz ręce to łapiesz kumpla za ku*asa a jak nie myjesz dotykacie się fiutami

:mrgreen:

k***a nie wiem co gorsze

:lol:

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-01-11, 17:17
howke napisał/a:

Wniosek jest taki: jak myjesz ręce to łapiesz kumpla za ku*asa a jak nie myjesz dotykacie się fiutami

k***a nie wiem co gorsze



Jak myjesz ręce ty i on to przekazujecie sobie bakterie tylko z rąk. Inaczej jest jak nie myjecie rąk. Teraz sobie wyobraź, on maca ch*ja jak szcza. Podaje ci rękę a ty tą samą ręką jesz np kanapkę.

Smacznego

darek1234

2023-01-11, 17:39
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zj***ny foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.



Jest taka kategoria jak głupek roku, zasłużyłeś na ten tytuł już w styczniu

kris1978

2023-01-11, 19:53
Fejk, baby nie srajo

Folur

2023-01-11, 20:20
howke napisał/a:

Wniosek jest taki: jak myjesz ręce to łapiesz kumpla za ku*asa a jak nie myjesz dotykacie się fiutami

k***a nie wiem co gorsze



mmmm! :P