18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obsługa pierwsza klasa

Flodzia • 2023-01-11, 09:26


i nie ma papierzaków wszędzie jak w polskich lasach

Geraldinio

2023-01-11, 21:01
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zj***ny foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.




Ale wtedy będziemy mieli coraz mniej materiałów na sadola. Pomyśl trochę o innych! co będziemy oglądać, gdy wszyscy niezaszczepieni foliarze wyginą?? :>

Krz1343

2023-01-11, 22:45
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Możecie mnie objechać ale uważam sprawy "toaletowe" w islamie są na wyższym poziomie. Większość sadoli nawet nie myje rąk po sikaniu bo ch*j jest czysty. (Jak taki czysty weź go do japy). Potem podają sobie ręce. To tak jakby pocierali się fiutkami.



Chlapnie kubkiem wody po zadku i gola reka rozmaze po dupsku,

NosaczPL

2023-01-12, 00:32
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zj***ny foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.



tobie k***a umarła ale dawno umiejętność logicznego myślenia taki zj***ny jesteś ! tobie na leczenie to już dawno za późno.....

Geraldinio napisał/a:

Ale wtedy będziemy mieli coraz mniej materiałów na sadola. Pomyśl trochę o innych! co będziemy oglądać, gdy wszyscy niezaszczepieni foliarze wyginą??



przestań prędzej on zaraz zdechnie po pójdzie po 20 dawkę jak mu powiedzą i będzie się cieszył jak szczerbaty na suchary bo dostał następna dawkę logika takich debili jak on !

pytolsky

2023-01-12, 09:07
No już już antyszczepki, podcieracie dupkę po incydencie kałowym i żyjecie dalej. No, może w realnym świecie nie powtarzajcie tego co na sadolu. Statystycznie też ta część z "żyjcie dalej" też jest mało prawdopodobna. Także, ten...

plkoikijuy

2023-01-12, 09:42
pytolsky napisał/a:

No już już antyszczepki, podcieracie dupkę po incydencie kałowym i żyjecie dalej. No, może w realnym świecie nie powtarzajcie tego co na sadolu. Statystycznie też ta część z "żyjcie dalej" też jest mało prawdopodobna. Także, ten...



Lecz się na nogi bo na głowę już za późno

:mrgreen:



:mrgreen:

~REsadER

2023-01-12, 15:20
higiena to podstawa :-) dezynfekcja i maseczka brawo!!

PiDżej

2023-01-12, 19:20
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zj***ny foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.



A zadałeś sobie trud żeby poczytać trochę inne dane jak te oficjalnie wciskane przez w TVPiS?
Już teraz oficjalnie się mówi, że obecna tridemia to pokłosie noszenia maseczek bo nasze organizmy przestały w naturalny sposób walczyć z wirusem SARS COV-2 (czytaj grypy, bo tak naprawdę to nie było nic innego jak mutacja popularnej i wszechobecnej choroby sezonowej, mutującej raz na jakiś czas w sposób agresywny i nieprzewidywalny - jak Hiszpanka z przed 100u lat). Prawda jest taka, że te maseczki nie chroniły przed niczym. To, że nasze organizmy nie są w stanie walczyć z grypą, COVIDem czy RSV to nic innego jak pokłosie niesprawdzonych i nieprzetestowanych szczepionek.

darek1234

2023-01-13, 00:15
PiDżej napisał/a:

A zadałeś sobie trud żeby poczytać trochę inne dane jak te oficjalnie wciskane przez w TVPiS?
Już teraz oficjalnie się mówi, że obecna tridemia to pokłosie noszenia maseczek bo nasze organizmy przestały w naturalny sposób walczyć z wirusem SARS COV-2 (czytaj grypy, bo tak naprawdę to nie było nic innego jak mutacja popularnej i wszechobecnej choroby sezonowej, mutującej raz na jakiś czas w sposób agresywny i nieprzewidywalny - jak Hiszpanka z przed 100u lat). Prawda jest taka, że te maseczki nie chroniły przed niczym. To, że nasze organizmy nie są w stanie walczyć z grypą, COVIDem czy RSV to nic innego jak pokłosie niesprawdzonych i nieprzetestowanych szczepionek.



Rozumiem Twój trud, ale imbecylom nie wytłumaczysz. Pracowałem z 30 osobami, z każdym się codziennie witałem, obsługiwałem petentów i przyjmowałem dokumenty bez kwarantanny, nie nosiłem maseczki, bo takiego wymogu zgodnego z prawem nie było, nie szczepiłem się, bo trzeba być debilem, żeby na ten przekręt się zaszczepić. Polecam posłuchać co ma do powiedzenia doktor Zieliński w temacie m. in. ... zakończonego okresu patentowego na szczepionki przeciw grypie. Tyle, że tchórze i szczepieniarze tego nie pojmą, dzięki takim ptasim móżdżkom jest na świecie tak ch*jowo jak jest, oni wszystko łykną. Najciekawsze jednak, że wszyscy u mnie w pracy zaszczepieni przeszli niby covid. Ot, taka ciekawostka

peju

2023-01-14, 00:19
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Dezynfekcja, dystans, maseczki.
Chińczycy mają przej***ne, trzeci rok obozów koncentracyjnych.



To raczej Indonezja lub coś z pokrewnych, W tle chyba śpiewy z meczetu co jeszcze nic nie znaczy ale to wraz z podmywaniem dupy wodą zamiast używania papieru to już typowe dla tego regionu.