18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obraz z kamer firmy Abaks-System-Kolizja

fantastico • 2017-04-05, 16:29
Felerne skrzyżowanie i kolejne przygrzmocenie.


Henboh

2017-04-06, 11:18
Velture napisał/a:



Idąc twoim tokiem rozumowania przyczyną kolizji był seks dziadków kierującego srebrną octavią bo jakby nie urodzili się jego rodzice to by nie spłodzili jego a co za tym idzie tej octavii by nie było a więc audi by mogło skręcić wcześniej unikając kolizji.

Jesteś wynikiem milionów lat ewolucji. Gratuluję.



Ty jak czasem coś napiszesz to klękajcie narody. Dla takich jak Ty trzeba się wysławiać, tak jak amerykanie piszą instrukcje obsługi, bo dla normalnego człowieka, oczywiste jest to, że chodziło o bezpośrednią przyczynę, a nie powód istnienia życia we wszechświecie.

~Vladimir

2017-04-06, 11:50
To skrzyżowanie akurat takie zwykłe nie jest, ale co kto uważa.

C'est Ca

2017-04-06, 12:31
Mieszkam niedaleko tego skrzyżowania i tam wypadki zdarzają się przynajmniej raz w tygodniu :D

~Velture

2017-04-06, 14:19
Henboh napisał/a:



Ty jak czasem coś napiszesz to klękajcie narody. Dla takich jak Ty trzeba się wysławiać, tak jak amerykanie piszą instrukcje obsługi, bo dla normalnego człowieka, oczywiste jest to, że chodziło o bezpośrednią przyczynę, a nie powód istnienia życia we wszechświecie.


Doskonale rozumiem co miałeś na myśli ale dalej uważam, że ch*jowy tok rozumowania więc wytknąłem ci absurdalność logiki którą się posłużyłeś.

Henboh

2017-04-06, 19:22
@up
Doskonale rozumiesz, ale nie rozumiesz.

Specjalnie, dla Ciebie i KiKiZ:

"Bezpośrednią przyczyną kolizji, był brak dostatecznej widoczności, co zaowocowało ryzykownym manewrem kierowcy Volvo, który doprowadził (kierowca, ale manewr także) do kolizji. Winę za zdarzenie ponosi kierowca Volvo i nikt oraz nic innego, nawet Wielki Wybuch nie jest winny tej kolizji, ani rodzice czy inni przodkowie uczestników zdarzenia, ani Teoria Chaosu, ani Henboh/Velture/KiKiZ czy inny użytkownik sadola (chyba). Pobliskie domy publiczne także nie mają związku z całą sytuacją, tak samo jak żaden z Disneylandów, Legolandów i cokolwieklandów. Niestety dobra zmiana PiS też nie maczała tu palców. Donald Tusk został już przesłuchany i to też nie jest jego wina. Miejscowy żul Tadek twierdził, że te wina są jego, ale wszyscy go zignorowali.

Uwaga:
Zawartość może być bardzo gorąca.
Nie stosować na zwierzętach.
Może porazić prąd.
Nie należy pić podczas pracy.
Nie podawać dzieciom.
Zawiera śladowe ilości orzechów włoskich, glutenu i gmo."

Czy to bardziej połechtało Twoją logikę?

A może jak złamiesz rękę w zimie, to szukasz wszystkich możliwych przyczyn od powstania wszechświata, czy zadowalasz się stwierdzeniem "było ślisko"?

RedIsGood

2017-04-07, 13:50
Dlaczego firma Abaks-system ma kamerę skierowaną na chodnik i skrzyżowanie? Rozumiem i popieram monitorowanie terenu własnej firmy, prywatnego parkingu, posesji itp ale nagrywanie sobie tego co dzieje się na mieście? W jakim celu?

N0control

2017-04-07, 17:08
@Henboh

Jakie VOLVO?
W zderzeniu brało udział AUDI. Widziałeś ten sam filmik co wszyscy?

Henboh

2017-04-07, 23:14
@up

Byłem ciekawy czy ktoś zauważy.
A na poważnie, nie wiem czemu, ale już któryś raz mi się to zdarza, że mylę Audi, a piszę Volvo.