18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Obraz z kamer firmy Abaks-System-Kolizja

fantastico • 2017-04-05, 16:29
Felerne skrzyżowanie i kolejne przygrzmocenie.


bob26

2017-04-05, 16:55
Czy ja wiem czy takie felerne? Zwykły lewoskręt.

tarcer123

2017-04-05, 17:05
Spotkało się dwóch kretynów, bezmyślnych i narwanych. Audi narowiście byle skręcić a Touran zapie**ala przez skrzyżowanie na pełnej k***ie z klapami na oczach. A wystarczyło pomyśleć że ktoś może wymusić i jechać trochę wolniej. Gdybym nie myślał za innych to szef wyj***łby mnie z roboty bo nigdzie towaru bym nie dowiózł na czas. Ciągle bym gdzieś k***a dzwony zaliczał. :amused:

mateusos

2017-04-05, 17:22
Fantastico juz dostaje kase za reklame kamer :D

Essent

2017-04-05, 17:27
Tylko czekać na tematy od fantastycznego z udziałem kamer ABAKS-SYSTEM :kawa:
Dużo płacą ?

kokos_123

2017-04-05, 17:30
ile my tu wypadków przy lewoskrętach i 2-3 pasach widzieliśmy to nawet chomik nie zliczy.

krzyks

2017-04-05, 18:46
bob26 napisał/a:

Czy ja wiem czy takie felerne? Zwykły lewoskręt.



Właśnie, dlatego nie felerne (wadliwe), a feralne... czyli pechowe :-P

Henboh

2017-04-05, 18:57
A ja bym się dopatrywał przyczyny w BMW. Przez te j***ne przyciemniane szyby i wysokość samochodu gówno widać.
Co nie zmienia faktu, że Audi nie powinno skręcać, nie mając widoczności.

Erni90

2017-04-05, 23:18
o moje osiedle tamto skrzyżowanie jest kolizyjne przez co jest sporo stłuczek lub wymuszeń. Sam tamtędy jeżdżę i zwalniam jak jest duży ruch bo nie chcę piedzielnąć w wymuszających

swoją drogą zajebiste kamery ma Abaks

KiKiZ

2017-04-05, 23:22
@Henboh: ja pie**ole, większej głupoty nie czytałem - a jak by tam stał dostawczak nieprzeszkolny(paka), to też jego "wina"? + z ciekawości znalazłem skrzyżowanie na mapach google - wina audi, bo wymusił pierwszeństwo, ale temu popie**oleńcowi z Tourana powinno się zabrać prawo jazdy, żeby nie zrobił nikomu więcej krzywdy... Niech szybciej zapie**ala :)

Henboh

2017-04-05, 23:37
KiKiZ napisał/a:

@Henboh: ja pie**ole, większej głupoty nie czytałem - a jak by tam stał dostawczak nieprzeszkolny(paka), to też jego "wina"? + z ciekawości znalazłem skrzyżowanie na mapach google - wina audi, bo wymusił pierwszeństwo, ale temu popie**oleńcowi z Tourana powinno się zabrać prawo jazdy, żeby nie zrobił nikomu więcej krzywdy... Niech szybciej zapie**ala :)



Dawno nie czytałem takiej niekompetencji.
Gdzie napisałem, że "wina" jest BMW? W którym k***a miejscu to wydedukowałeś? Bo ewidentnie masz problemy ze zrozumieniem tekstu, a "wina" i "przyczyna" to dla Ciebie synonimy.

Dawno też nie czytałem takich głupot.
Odebrać prawko, bo na zielonym miał w dupie "podporządkowanego". Może jeszcze zabierajmy prawko za używanie kierunków.
Ile według Ciebie jechał "popie**olony" Touran? Bo może tu jest problem. Śmiem wątpić, żeby jechał więcej jak 50-60/h (podobną prędkość miały samochody jadące tym pasem wcześniej, do tego zatrzymał się w ~15 metrów, co by potwierdzało, że jechał przepisowo). Ty z pewnością jeździsz 10/h poniżej dopuszczalnej.
Bzdury Panie piszesz, aż oczy bolą.

wzl_1946

2017-04-06, 00:05
Wymiękam czytając "fachowe" komentarze niektórych "ekspertów". VW zapie**alał? Czym wy na co dzień jeździcie? Taczkami z gnojem?

el...........wy

2017-04-06, 00:25
k***a, już byle stłuczka trafia na główną.

~Velture

2017-04-06, 08:29
Cytat:

A ja bym się dopatrywał przyczyny w BMW.


Cytat:

Gdzie napisałem, że "wina" jest BMW? W którym k***a miejscu to wydedukowałeś? Bo ewidentnie masz problemy ze zrozumieniem tekstu, a "wina" i "przyczyna" to dla Ciebie synonimy.


Idąc twoim tokiem rozumowania przyczyną kolizji był seks dziadków kierującego srebrną octavią bo jakby nie urodzili się jego rodzice to by nie spłodzili jego a co za tym idzie tej octavii by nie było a więc audi by mogło skręcić wcześniej unikając kolizji.

Jesteś wynikiem milionów lat ewolucji. Gratuluję.

nano50

2017-04-06, 09:20
Kierowca Touran jechał w okolicach 70 km/h. Także ściśnijcie dupę Ci co mówicie, że zapie**alał.
Główna, zielone, normalna prędkość, a kierowcy rowerów i skuterków drą mordę jak zawsze.