18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obozy koncentracyjne na terenie Polski

mare30ks • 2013-11-14, 17:28
Siema

Mam od jakiegoś czasu takie nietypowe hobby, a mianowicie w wolnym czasie zwiedzam sobie niemieckie obozy koncentracyjne :)
Narazie jeżdze po tych na terenie Polski. Ale mam w planach na przyszły rok zabrać się za zwiedzanie tych na terenie Niemiec.
Jak temat się przyjmie to powrzucam zdjęcia innych obozów.
Zdjęcia napie**alałem telefonem więc nie wszystkie są zajebistej jakości.
Na pierwszy ogien idzie najsłynniejszy obóz: Auschwitz-Birkenau









a i część z was pewnie pamięta tą panią:

:)

reszta w komentarzach

Raskolnikow

2013-11-15, 01:23
Niewiele podrozuje, ale musze dodac cos od siebie
:idzwch*j:

PA...........SM

2013-11-15, 01:33
Ja myślę, że obozy polskie były zajebistym planem :) Eliminowały żydostwo, cyganów i pedałów !!! Świat teraz byłby piękniejszy !!! Szkoda że Adolf Hitler nie dokończył swojego życiowego dzieła :( ZIEG HEIL !!!

bobberman

2013-11-15, 01:53
Ważne, że są w dobrej kondycji niektóre. Czekają na drugą falę "użytkowników" ;]

LikeThis

2013-11-15, 03:30
PANxxxBDSM napisał/a:

Ja myślę, że obozy polskie były zajebistym planem :) Eliminowały żydostwo, cyganów i pedałów !!! Świat teraz byłby piękniejszy !!! Szkoda że Adolf Hitler nie dokończył swojego życiowego dzieła :( ZIEG HEIL !!!


Pajacu może zamist pie**olić głupoty poczytałbyś trochę historię . Mam nadzieję że przy najbliższych akcjach które się dzieją na świecie oby cię dopadło stado umieśnionych murzynów i wyr*chało w dupę. :banany:

milanosok

2013-11-15, 04:05
Nie wiem czy wiecie, ale w polskich obozach najwięcej ginęło Polaków, a żydzi byli zwykłymi k***ami na stanowiskach.

Ma...........31

2013-11-15, 06:46
To o co chodzi z tą panią :) ?

powoluku

2013-11-15, 09:44
Bardzo w dobrym stanie się wszystko zachowało. Aż w razie potrzeby uruchomić ponownie można.

mare30ks

2013-11-15, 10:52
WalniętyKnur napisał/a:

jak dojadę do domu, to wrzucę o ile oczywiście autor wątku się zgodzi, swoje fotki z jednego z niemieckich obozów na terenie Polski.


jasne, dawaj 8-)

Pleso93

2013-11-15, 11:45
Dobre miejsca pod galerie i osiedla :->

jagielloma

2013-11-15, 13:50
Od oglądania samych zdjęć czuję ten mroczny klimat panujący na terenie obozów. Sam zwiedzałem obóz w Sztutowie i była to bardzo interesująca wycieczka. Największe wrażenie zrobiło na mnie krematorium, w którym czułem się dość dziwnie, próbując wyobrazić sobie to co tam się działo. Mam gdzieś jeszcze trochę zdjęć tego obozu, jak znajdę to się pochwalę.

Manhunt1231 napisał/a:

To o co chodzi z tą panią :) ?



Poszukaj w odpowiednim dziale na hardzie, a się dowiesz. :D

Kmil69

2013-11-15, 15:47
Powiem jedną rzecz od siebie, zdjęcia fajne oglada się też fajnie chociaż nie wiem co jest fajnego w tym by patrzeć gdzie gineli Polacy ;) ? Po co takie miejsca są jeszcze ? powinni to wyrówniać z ziemią, a nie szczycić się i ładnie przyozdabiać i dbać o coś co kiedyś zabijało Polaków ? dziwne podejście ludzi ...

Huuudy_z_Mafii

2013-11-15, 15:54
Byłem w dwóch obozach zagłady (Majdanek i Stutthof) i szczerze mogę powiedzieć, że Ci pajace, którzy piszą że to jest idealne rozwiązanie na żydów, czarnych itd. to "sadole" na siłę zbierający piwa. Mnie to osobiście wk***ia...

Obozy zagłady to nie jest nic zabawnego. Porównując tutejszego Hard'a i życie ludzi zamkniętych w obozach, to jak porównać pogłaskanie po czole małym palcem u ręki do gwałtu na porozcinanych zwłokach. Nie da się opisać ogromu tragedii, ludzkiej zawiści i cierpienia jakie tam było. Ktoś kto ma chociaż odrobinę rozumu, nie będzie się z tego nabijać. A resztę pajacy odsyłam do artykułów o Holocaust'cie. Bo większość udawanych sadoli na widok rozciętego palca by mdlała.

PANxxxBDSM "obozy polskie były zajebistym planem" <--- weź spier... nie mam co do tego słów....


merone

2013-11-15, 17:04
Dużo vódki wypiłem pod kopułą na Majdanku w starych czasach :D

ka...........ma

2013-11-15, 17:29
michaelangelo666 napisał/a:

"Oświęcim" a nie "Auschwitz" i "Brzezinka" a nie "Birkenau", jesteśmy polakami mówmy i piszmy po polsku, a niemcom ch*j w dupę, nie musimy przestrzegać ich nazewnictwa :P


Imbecylu marsz do ksiażek. To były NIEMIECKIE obozy śmierci a nie POLSKIE skad pisownia niemiecka a nie Polska. żeby takiemu imbecylowi jak ty w przyszłości nie zechciało się pomyśleć że Polacy byli tam oprawcami a nie ofiarami !

Slayer Mosiek

2013-11-15, 17:42
no weźta powiedzta o co z tą panią chodzi.