18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obcokrajowcy szaleją

botanic18 • 2013-03-05, 22:56
na DK8 Białystok-Augustów


basior88

2013-03-06, 13:11
u mnie wczoraj jakiś obywatel niemiec pie**olnął sarnę, swoją Octavię miał rozj***ną zdrowo bo przednie lampy nie świeciły a zderzaka mało sam nie uderzyłem bo leżał na środku, było to koło 23 i ta droga jest o tej porze rzadko uczęszczana, machał żeby mu pomóc... nie zatrzymałem się :D

iPoCoTaRejestracja

2013-03-06, 13:20
swissman napisał/a:


Twoją starą.

Więc wszystko git. Pobocze to bezpieczny teren.



Życzę ci popie**oleńcu czołowego spotkania z litwinem.

swissman

2013-03-06, 14:18
iPoCoTaRejestracja napisał/a:



Życzę ci popie**oleńcu czołowego spotkania z litwinem.


iPoCoTaAgesja?

Stranuh

2013-03-06, 14:28
Obcokrajowcy w Polsce mogą sobie zapie**alać. Dostanie mandat, zapłaci i ma wyj***ne... Też powinni dostawać punkty i jak przekroczą to zakaz prowadzenia samochodu na terenie kraju.

oozyxak0o

2013-03-06, 14:37
No i widzicie? Oni pie**olą te radary i jeżdżą jak chcą.

kapselpopiwie

2013-03-06, 15:19
Często jeżdżę tą trasą ewentualnie dk 61 również w podlaskim. Tam jest to samo.
I CH*j mnie strzela ! Jadę normalnie wyjeżdżam zza górki a tu ruski padalec wyprzedza i oczywiście jeśli chcesz żyć musisz uciekać, bo on potem powie:" Job twoja mac widział ze wyprzedzam powinien zjechać"
Co na to policja? gówno ! jak ja raz przekroczę prędkość o parę km/h od razu nieoznakowana Skoda i ch*j 200 lżejszy. Ruski robią co chcą i nic im nikt nie zrobi.
Fakt - nie dotyczy to tego filmiku- ale zdarzają się zjeby, podróżujące z taką zawrotną prędkością, że tiry ich wyprzedzają, wtedy nie dziwie się, bo kierowcę ku***ca strzela.
Piwo.

MudPie

2013-03-06, 17:53
Bym zawrócił i wpie**olił sk***ysynom blokadą od kierownicy. zbierał by swoje zęby z drogi to na drugi raz by się zastanowił. Zablokował by drzwi to bym mu wszystkie wentylki wykręcił z kół jakby stał na światłach i zbił wszystkie lampy.

herbalix

2013-03-06, 19:32
w 0:48 usiłowanie zabójstwa

Costa

2013-03-06, 20:56
Najlepiej odpie**alają w Chorwacji i okolicach. Jedziesz pierwszy raz, drogi kręte i strome, ograniczenie do 70, ale więcej i tak nie pojedziesz, bo nie ma jak, chorwackie tiry cie wyprzedzają, a za zakrętem łapie policja i pokazuje 73 na liczniku. Niby jakim k***a cudem. Najlepsze było to, że oprócz nas, stali na poboczu jeszcze niemcy, czesi i hiszpanie, a na te j***ne chorwackie tiry to nawet nie spojrzeli.

osiek

2013-03-06, 23:35
Nie widzę blach ale dam sobie coś uciąć, że to Litwini.
Z doświadczenia wiem, że Litwińscy kierowcy tirów mają nasrane pod kopułami.

Łby mają po to, żeby im deszcz przez szyje do ciała nie padał .. SIC!

killerZeWsi

2013-03-07, 02:43
Na DK62, w Wierzbicy prawie miałem czołówkę z (zapewne litewską) p*zdą w tirze, która wjechała na obwodnicę pod prąd - spotkaliśmy się na zjeździe, gdzie jest jeden pas i barierki. Noc była, widziałem światła w jakimś dziwnym miejscu ale k***a nie wpadłem, że dlatego je widzę, bo jakaś p*zda jedzie pod prąd. pie**olony.