18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obcokrajowcy szaleją

botanic18 • 2013-03-05, 22:56
na DK8 Białystok-Augustów


vodoslav

2013-03-06, 09:01
fake, w Polsce nei ma takich drog; ) Polskie znaki to tez czesc wkretu ;)

MihauIC

2013-03-06, 09:15
Litwini wszędzie jeżdżą jak debile na tylko u nas ale i w niemczech austrii czechach. Kiedyś leciałem sobie A9 z Norumbergii w kierunku Berlina, było chyba kolo 1-2 w nocy, wiadomo noga na desce rozdzielczej trochę zamyślony jakaś tam muza z głośników napierdziela i w pewnym momencie zorientowałem się że środkowym pasem wyprzedza mnie ciężarówka. Pomyślałem sobie że przez to zamulenie prędkość spadła mi do 80km/h, ale nie patrze na blat 120, patrze na ciężarówkę wyprzedza, znowu na blat dalej 120 potem na tablice a tam LT i myślę sobie wszystko jasne xd

ja...........ze

2013-03-06, 09:34
@DR_DRE
JP cwaniaczku, otóż gdyby ta zła milicja tam była zapewniam Cię, że doj***li by mandaty i ładnie podliczyli wykroczenia. Obcokrajowcy jak juz ktoś wyżej napisał płacą na miejscu. Weź człowieku przestań narzekać wyjdź z podstawówki albo gimnazjum, podziękuj tacie, że chce wozić Twoją smierdzącą dupę i zamilcz

Zdarza mi się dość często przejechać z zaparowaną szybą obok radiowozu po wyjeździe z parkingu zimą i nigdy nie dostałem mandatu. Jeżdżę ponad 20kkm rocznie, może nie dużo, ale większość w trasach. Na swoim koncie nie mam mandatu, mimo kontroli, raz z upomnieniem za przekroczenie prędkości w nocy na 70 o 40km/h. Więc nie pie**ol, że władza zła, bo jak na razie złych wspomnień nie mam z polciją.

swissman

2013-03-06, 10:18
Banda krzykaczy niech najpierw się dowie dlaczego Ci wszyscy kierowcy wyprzedzają tak na pewniaka. Nie tylko Litwini tak robią, Polacy też. Wystarczy, że za zakrętem jest jedna wolna prosta i ten jadący pierwszy (najczęściej najmłodszy kierowca firmy) da znak (np. na CB albo prawym kierunkiem), że można wyprzedzać, to wtedy nie trzeba zwracać uwagi na żadne zakręty czy wysepki i wszyscy wyprzedzają.
Nie mówię, że to bezpieczne, bo poza samochodami jest wiele niebezpieczeństw na drodze, lecz mówienie tutaj o czołowym zderzeniu to zwykły brak wiedzy.

Dziękuję za uwagę.

szczotkadokibla

2013-03-06, 10:57
swissman napisał:
Cytat:

Banda krzykaczy niech najpierw się dowie dlaczego Ci wszyscy kierowcy wyprzedzają tak na pewniaka. Nie tylko Litwini tak robią, Polacy też. Wystarczy, że za zakrętem jest jedna wolna prosta i ten jadący pierwszy (najczęściej najmłodszy kierowca firmy) da znak (np. na CB albo prawym kierunkiem), że można wyprzedzać, to wtedy nie trzeba zwracać uwagi na żadne zakręty czy wysepki i wszyscy wyprzedzają.
Nie mówię, że to bezpieczne, bo poza samochodami jest wiele niebezpieczeństw na drodze, lecz mówienie tutaj o czołowym zderzeniu to zwykły brak wiedzy.

Dziękuję za uwagę.



Z przodu - zgoda (choć jak dać sygnał kierunkowskazem zza zakrętu to tylko Ty jeden wiesz). A co z krzyżówkami? Trzeba być popierd*lonym, żeby wyprzedzać 40tonowym zestawem na skrzyżowaniu.

PS. Podobno Litwini mają po 3 życia - dlatego tak jeżdżą.

Sowa1984

2013-03-06, 11:00
To angole chyba, bo lewym popie**alają :P

iPoCoTaRejestracja

2013-03-06, 11:21
swissman napisał/a:

Banda krzykaczy niech najpierw się dowie dlaczego Ci wszyscy kierowcy wyprzedzają tak na pewniaka. Nie tylko Litwini tak robią, Polacy też. Wystarczy, że za zakrętem jest jedna wolna prosta i ten jadący pierwszy (najczęściej najmłodszy kierowca firmy) da znak (np. na CB albo prawym kierunkiem), że można wyprzedzać, to wtedy nie trzeba zwracać uwagi na żadne zakręty czy wysepki i wszyscy wyprzedzają.
Nie mówię, że to bezpieczne, bo poza samochodami jest wiele niebezpieczeństw na drodze, lecz mówienie tutaj o czołowym zderzeniu to zwykły brak wiedzy.

Dziękuję za uwagę.



Co ty pie**olisz. Zobacz, że nawet w 0:49 osobówka musiała ratować się poboczem. W dupie mają innych uczestników ruchu.

OstatniLogin

2013-03-06, 11:39
a niech zapie**alają, może będzie jakiś materiał na harda

swissman

2013-03-06, 11:50
iPoCoTaRejestracja napisał/a:

Co ty pie**olisz..


Twoją starą.
iPoCoTaRejestracja napisał/a:

Zobacz, że nawet w 0:49 osobówka musiała ratować się poboczem. W dupie mają innych uczestników ruchu


Więc wszystko git. Pobocze to bezpieczny teren.

KlinikaAborcyjna

2013-03-06, 11:53
vass napisał/a:

Często jeżdżę do Estonii przez Litwę i Łotwę, co ciekawe, tam wszyscy jeżdżą grzecznie, nawet aż do przesady, a tylko przekroczą Polską granicę, to dostają małpiego rozumu ? Nie kumam o co chodzi ?


Mandaty na Litwie są dużo wyższe niż w Polsce to raz a dwa to mało na tej drodze psiarni i krokodylków to se jadą z fantazją .

camson

2013-03-06, 12:05
Każdy w tym regionie wie, by unikać litwińców pojebańców drogowych.

nitrox89

2013-03-06, 12:19
Piecem idą i tyle ;F

krop85

2013-03-06, 12:41
na to k***a nie ma bata, a jak ktoś przekroczy prędkość o 10km/h to mandacik jak ta lala