18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O znalazłem 100 zł

Nellum • 2019-08-09, 19:36
Ogólnie nie lubię pranków ale reakcja tych żuli mnie rozwaliła :D
Typ wkręca, że znalazł 100zł


jak by kogoś interesowała całość to proszę link jest jeszcze kilka perełek :-D

Xs...........33

2019-08-10, 00:43
Ale skąd ci na ławce mogli wiedzieć że przypadkiem mu nie wyleciało z kieszeni jak spał, jak dla mnie ten "eksperyment" nic nie wykazuje.

TB303

2019-08-10, 00:46
Andrzejkrautz napisał/a:

Brzoza to cwe*. Za to jak upokrzył tego pierwszego dziadka należy mu się wpie**ol.


No i k***a dobrze :kawa:

Loaloa

2019-08-10, 01:56
To w końcu polcy i polaki, czego innego można się było spodziewać?

Majki321

2019-08-10, 01:59
Biznesmeni, targowali się, od razu widać że zajmują wyższy poziom w hierarchii żuli.

ra0mir

2019-08-10, 06:17
Następnym razem niech gówno będzie z drugiej strony, oczywiscie podróbki, banknotu i im oddaje :)

albazsanagycjib

2019-08-10, 10:00
Stara i młoda patola oszukuje, a przecież oni to jest ta Polska , to jest sól tej ziemi i ostatni bastion wszystkiego.

edmund

2019-08-10, 10:04
młodzi nie kłócą się bo stówę pierwszy raz na oczy widzą

SirMajkel

2019-08-10, 10:27
i taka żuleria potem udaje świętych i lecą do urn głosować na pisiorki bo zasiłki.

Smokw

2019-08-10, 10:40
haha.... zupełnie jak w korpo wydarzyła się podobna akcja. Menedżer na fajce ukradł pomysł szeregowego pracownika , później przedstawił go dyrasowi. Dyras powiedział "no nie wiem, ale spróbujemy może coś z tego będzie". menedżer do końca nie wiedział jak to zrobić więc idzie do tego pracownika i mówi "wiesz co zrób to". Młody zdolny odwalił całą robotę dwa dni to trwało. Wszyscy na dziale widzieli jaką miał satysfakcję. Projekt skończony i przychodzi dyras. analizuje analizuje i widać, że projekt strzał w dziesiątkę. Menedżer trochę speniany i widzę, że ma dylemat. nagle dzwoni telefon z drugiego biura więc wysyła twórce projektu do załatwienia sprawy. Ledwo drzwi się zamykają , a jedna z pracownic widząc, że analiza dobiega końca wali jak ten pierwszy dziadek : "Widzę Marcinie(dyrektor), że projekt Ci się spodobał. Krzysiek(menedżer) od dwóch dni niczym innym nie żyje."
Dyras wniebowzięty. Krzysiek premia. Ja premia. Laska premia. Tak to działa moi mili. Jeszcze pamiętam, że jak twórca w końcu wrócił po wyjściu Dyrasa. To menadżer udawał, że się złości, a laska go wzięła na bok i wytłumaczyła, że nie do końca zrozumiał koncepcje jak działa nasza firma i że projekt trafił do góry, bo coś tam z niego może wyciągną. Koleś załamka. Łatwowierny był i następnego dnia miał doła to go menedżer wziął na rozmowę motywująca i tak go nakręcił , że jeszcze przez rok wysypał parę fajnych i opłacalnych pomysłów. Także zawsze będzie mnie śmieszyło takie śmianie się " Patologia 500+" . Bo w sytuacji o której piszę, to laska była jak ten dziadek po lewej, menedżer jak śpioch, a ja jak ten po prawej. Te proste mechanizmy działają na każdym szczeblu. Korupcja, oszustwa, i tak dalej, ale generalizowanie bo 500+, bo patola? dajcie już spokój - czas dorosnąć.

MadDave

2019-08-10, 11:38
Ale się ten Cugowski stoczył :( ( widać zamiana budki na wódki nie wyszło na dobre

Budrys2000

2019-08-10, 16:24
Mors_Nigra napisał/a:

Ochlejtusy, mendy społeczne, złodzieje i oszuści, słowem: zwykłe k***y! Ładna ta twoja familia, a jak zajadle jej bronisz i wybielasz. Od razu trzeba było napisać, że jakiś głupi debil kosztem szanownych dżentelmenów, z wyższej klasy, kulturalnie odpoczywających na ławeczce robi w konia urągając ich honorowi (k***a nie wytrzymałem i parsknąłem śmiechem na głos!) i godności (dobra, teraz to już skisły zgon :amused). Hatfu!



Widać, że matka nie inwestowała w twoją edukację. Nie zrozumiałeś dwóch prostych zdań. A może motyw z dziewuchą zabolał? ;-)

kosioraldo

2019-08-10, 20:09
Chłop sie poczuł lepszy, że ich tak w ch*j zrobil czy co... jakiś zwykly obszczajmurek j***ny

BundyR

2019-08-10, 21:39
TB303 napisał/a:

A potem te starsze pokolenie będzie mówić, że należy im się szacunek, że bieda, że młodzi ludzie to niekulturalni i najgorsze bydło.



a co Ty młody buntowniku porównujesz margines ze starszym pokoleniem? Co do czego?

JednorękiBandyta

2019-08-10, 22:24
TB303 napisał/a:

A potem te starsze pokolenie będzie mówić, że należy im się szacunek, że bieda, że młodzi ludzie to niekulturalni i najgorsze bydło.



Starsze pokolenie? Jak to jakieś Żule są haha