18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O znalazłem 100 zł

Nellum • 2019-08-09, 19:36
Ogólnie nie lubię pranków ale reakcja tych żuli mnie rozwaliła :D
Typ wkręca, że znalazł 100zł


jak by kogoś interesowała całość to proszę link jest jeszcze kilka perełek :-D

ScrappyCoco

2019-08-11, 09:19
TB303 napisał/a:

A potem te starsze pokolenie będzie mówić, że należy im się szacunek, że bieda, że młodzi ludzie to niekulturalni i najgorsze bydło.



Jakie starsze pokolenie? Jak to żule. Oni by przehandlowali swoją własną rodzoną matkę za pół litra podłej gorzałki, a ty na ich podstawie oceniasz całe pokolenie?

TB303

2019-08-11, 15:27
ScrappyCoco napisał/a:

Jakie starsze pokolenie? Jak to żule. Oni by przehandlowali swoją własną rodzoną matkę za pół litra podłej gorzałki, a ty na ich podstawie oceniasz całe pokolenie?


Obejrzyj cały film dany w opisie, a zrozumiesz o czym pisałem.

pepepe

2019-08-11, 17:54
Brzoza tfuuu :-?

bellaćwir

2019-08-11, 23:32
j***ć starych ludzi prądem

kenzol

2019-08-12, 01:11
TB303 napisał/a:

A potem te starsze pokolenie będzie mówić, że należy im się szacunek, że bieda, że młodzi ludzie to niekulturalni i najgorsze bydło.


No jak będziesz starszym pokoleniem, to zapewne będziesz tak mówić. Ty na pewno, bo najmądrzejszy jesteś.

ph5i5

2019-08-16, 02:49
TB303 napisał/a:

A potem te starsze pokolenie będzie mówić, że należy im się szacunek, że bieda, że młodzi ludzie to niekulturalni i najgorsze bydło.



Pierdoolisz, to tak jakby z Twojego pokolenia pokazać plastikowe laski z przerośniętymi dupami w sam raz do twerkowania, co robią gałę częściej niż zęby szorują, albo cioty w rurkarch naciąganych na te opasłe dupska kombinerkami na których widok człowiek się zastanawia ile metrów bieżących ch*ja to coś już pociągnęło i uznał to za wzorzec pokolenia całego. Kiedyś sam będziesz w ich wieku i szczyl w Twoim wieku bedzie mieć o Tobie zdanie jak o luju z rynsztoka.

Zresztą Chodzi sobie Seba-Wardęga i wk***ia ludzi i robi z ich reakcji show. Jaka publika takie show :)