18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O taką konfederację

mygyry • 2020-03-11, 23:10
Nic nie robiłem...


wilkoala

2020-03-12, 12:06
miki660 napisał/a:

Mimo wszystko głosuje na Bosaka.



Ja w 1 turze Bosak, w 2 Kidawa.

Driver19cm

2020-03-12, 12:14
Tylko Biedroń ! Bo ja lubię w pupę . . .

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-12, 13:38
wilkoala napisał/a:

Ja w 1 turze Bosak, w 2 Kidawa.



Ale serio popierasz Kidawę, czy to przeciw Dudzie?

mygyry

2020-03-12, 13:54
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ale serio popierasz Kidawę, czy to przeciw Dudzie?



Nie da się jej serio popierać nawet Schetyna zrobił to dla jaj

wilkoala

2020-03-12, 14:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ale serio popierasz Kidawę, czy to przeciw Dudzie?



Gdyby Bosak przeszedł do II tury to zagłosowałbym na niego, szczerze mam nadzieje że tak się stanie ale nie liczę na to.
Wiem jaką kandydatką jest Kidawa, ale mimo to w II t. zagłosuję na nią, żeby przerwać dyktaturę parlamentarną PiS.
Niezależnie od moich poglądów fakt że jedna organizacja ma decydującą większość w sejmie i prezydenta powoduję że mogą robić co chcą i tak się właśnie dzieje.

Policeman

2020-03-12, 16:08
SpeedyG napisał/a:

Ja pie**olę k***y chcą krajem rządzić a nie potrafią ogarnąć komputera i rzutnika.
Konfederacja chociaż z całą rodziną na nich głosowałem to w sejmie są same zjeby pokroju brauna czy korwina i innych antyszczepionkowców.
W Polsce powinno być jak w Singapurze- tylko jedna władza i partia ma plany na 5/10/15/30/50 lat do przodu prowadząc politykę. Do tego proste prawo i niskie podatki. W Polsce jak zwykle walka o koryto i system dwóch kadencji, a co będzie później to ch*j i problem następnej władzy. Zero planu i patrzenia w przyszłość, tylko populizm i rozdawnictwo nie swoich pieniędzy. Polacy jednak głupi naród i nie dziwię się Piłsudzkiemu.



Nawet piździelcu nie wiesz, że pisze się Piłsudski a nie Piłsudzki. Kolejny j***ny quasi patriota, co to hurr durr flaga z logiem tyskie, plakietki kaczorzystów, hymn tak 2 i pół zwrotki i posty na facebooku na święta. Skoro z całą rodziną głosowałeś na konfederację, po ich całkiem fajnej działalności zmieniłeś zdanie to TY jesteś zjebem wraz z całą rodziną. Co ty zjebie wiesz o polityce jak po kilku miesiącach zmieniłeś zdanie. Głosowałeś na prawicową partię, a teraz pie**olisz jakieś smuty, bo co? Konfederacja nie wprowadziła ustaw? Szkoda słów na taką intelektualną srakę jak ty, pewnie zaraz cię błoniawa przekona, że będą niskie podatki i polecisz z całą rodziną głosować na nią.

Tfu!

lakeroll

2020-03-12, 16:17
przewodnik_elektryczny napisał/a:

W Polsce baranie była już jedna władza i miała plany 50 lat do przodu. I ch*jowo się skończyło



Trzeba przeprowadzić szczegółową analizę dlaczego ch*jowo się skończyło, jedno jest pewne, że ludziom nie podobała się władza i ch*j, sama komuna nawet była fajna [dla społeczeństwa] co widać po kształcie Polski po 30 latach i preferencjach wyborczych ludzi, dalej syf ale za to z elementami "uwolnionej' gospodarki, jedno było lepsze plany i ich częściowa realizacja, fachowcy którzy przy tym pracowali, się szkolili, prowadzili badania, wiedzę tych ludzi i doświadczenie wraz z okrągłym stołem spuszczono w kiblu, dając dostęp do stanowisk tumanom i złodziejom którzy nie mają wizji państwa, a nawet jawnie mają je w dupie, za to myślą co będą robić za godzinę, co zjedzą na kolacje itp. itd. Jednym z przykładów ignorancji "elyt" jest infrastruktura państwa, która jest sto lat za murzynami i proszę mi nie pie**olić, że tyle autostrad mamy, pendolino jeździ, to powinno być zrealizowane już w 2000 roku, a kolej i tak jest ch*ja warta jeździ jak chce, 400 spółek, każda ma swój bilet, najszybsze połączenie Gdynia>Warszawa to jest 3h 20 minut, k***a ludzie to jest średnio 105 kmph, pierwszym lepszym trupem szybciej dojadę.

dudidudi

2020-03-12, 16:59
jakby jakiś kolega pytał. Ta Pani która ukazała się na ścianie to Summer Sinn.

wiele razem przeszliśmy... :lol:

PieronJasnySzlag

2020-03-12, 17:01
wilkoala napisał/a:

Po latach przeglądania harda nie zaufam tak wykadrowanemu zdjęciu.
Te cycki mogą mieć ku*asa.


Być może. Ale to znaczy że wciąż Sośnież to swoj chłop :)

The_Generat

2020-03-12, 17:09
naga babka to jakis problem ? idzcie na prezentacje biedronia ...