18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O taką konfederację

mygyry • 2020-03-11, 23:10
Nic nie robiłem...


aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-11, 23:14
Pewnie Sośnierz zawsze chciał być budowlańcem i lubi wszystko z silikonem...

Tr...........ty

2020-03-11, 23:19
Przynajmniej zdrowy chłop, preferuje cycki. A nie jak niektórzy, młodych chłopaczków.

Websterthe1

2020-03-11, 23:32
I ten człowiek chciałby rządzić w 38 mln. kraju? On nawet nie panuje nad własnym komputerem...

wilkoala

2020-03-11, 23:33

TranzystorWyklęty napisał/a:

Przynajmniej zdrowy chłop, preferuje cycki. A nie jak niektórzy, młodych chłopaczków.



Po latach przeglądania harda nie zaufam tak wykadrowanemu zdjęciu.
Te cycki mogą mieć ku*asa.

panar3

2020-03-11, 23:35
Jak mówi regulamin...

SpeedyG

2020-03-12, 00:44
Ja pie**olę k***y chcą krajem rządzić a nie potrafią ogarnąć komputera i rzutnika.
Konfederacja chociaż z całą rodziną na nich głosowałem to w sejmie są same zjeby pokroju brauna czy korwina i innych antyszczepionkowców.
W Polsce powinno być jak w Singapurze- tylko jedna władza i partia ma plany na 5/10/15/30/50 lat do przodu prowadząc politykę. Do tego proste prawo i niskie podatki. W Polsce jak zwykle walka o koryto i system dwóch kadencji, a co będzie później to ch*j i problem następnej władzy. Zero planu i patrzenia w przyszłość, tylko populizm i rozdawnictwo nie swoich pieniędzy. Polacy jednak głupi naród i nie dziwię się Piłsudzkiemu.

KamikazeSoul

2020-03-12, 00:51
wilkoala napisał/a:

Po latach przeglądania harda nie zaufam tak wykadrowanemu zdjęciu.
Te cycki mogą mieć ku*asa.



A to nie przypadkiem Ewa Sonnet XD

M00nSpeLL

2020-03-12, 01:17
Jest spermiarzem jak wszystkie kuce. Nic dziwnego.

Lysack

2020-03-12, 02:06
Jak do tego doszło? Nie wiem.

Sośnierz grzebie coś przy kompie i odchodzi na pewniaka, że wszystko ma ustawione, ten drugi podpina kabel do projektora. Albo goła baba była zaplanowanym działaniem i ze swojej perspektywy musiał ją widzieć na pulpicie, albo projektor jakimś cudem zaciągnął obraz z jakiegoś fapfolderu.

Proszę ekspertów o wyjaśnienia.


A jeśli to faktycznie jakieś jego prywatne archiwum, a podczas przemówień korzysta z prywatnego kompa, to tym lepiej. 90% polityków pokazujących się w mediach korzysta z prezentacji i samych urządzeń zarządzanych przez cały sztab ludzi mających wykreować właściwy wizerunek, zgodny z oczekiwaniami wyborców, na podstawie danych statystycznych. Dzięki temu w kampaniach wyborczych słyszymy to, co chcemy słyszeć, a nie to co powinniśmy, żeby jakoś ogarnąć ten kraj. Ogarniamy co najwyżej ciepłe stołki dla tych, którzy lepiej wpiszą się w preferencje wyborcze.

Voyton

2020-03-12, 02:55
SpeedyG napisał/a:

Ja pie**olę k***y chcą krajem rządzić a nie potrafią ogarnąć komputera i rzutnika.
Konfederacja chociaż z całą rodziną na nich głosowałem to w sejmie są same zjeby pokroju brauna czy korwina i innych antyszczepionkowców.
W Polsce powinno być jak w Singapurze- tylko jedna władza i partia ma plany na 5/10/15/30/50 lat do przodu prowadząc politykę. Do tego proste prawo i niskie podatki. W Polsce jak zwykle walka o koryto i system dwóch kadencji, a co będzie później to ch*j i problem następnej władzy. Zero planu i patrzenia w przyszłość, tylko populizm i rozdawnictwo nie swoich pieniędzy. Polacy jednak głupi naród i nie dziwię się Piłsudzkiemu.



Braun to jedyny kumaty i prawdziwy polski panstwowiec, zjebie.

Peny96

2020-03-12, 04:03
Voyton napisał/a:

Braun to jedyny kumaty i prawdziwy polski panstwowiec, zjebie.





SpeedyG napisał/a:

Ja pie**olę k***y chcą krajem rządzić a nie potrafią ogarnąć komputera i rzutnika.
Konfederacja chociaż z całą rodziną na nich głosowałem to w sejmie są same zjeby pokroju brauna czy korwina i innych antyszczepionkowców.
W Polsce powinno być jak w Singapurze- tylko jedna władza i partia ma plany na 5/10/15/30/50 lat do przodu prowadząc politykę. Do tego proste prawo i niskie podatki. W Polsce jak zwykle walka o koryto i system dwóch kadencji, a co będzie później to ch*j i problem następnej władzy. Zero planu i patrzenia w przyszłość, tylko populizm i rozdawnictwo nie swoich pieniędzy. Polacy jednak głupi naród i nie dziwię się Piłsudzkiemu.



No to k***a leć głosować na kaczyńskiego, albo kidawe rozpie**olą ten kraj do końca, o biedroniu czy kamyszu nawet nie wspomnę bo żeby głosować na nich trzeba być naprawdę srogim zjebem. Koleś przyj***ł sobie bekę z gołej baby żeby rozluźnić atmosferę i rozmawiać jak z ziomkami a nie krawacik i spięta dupka jak u morawieckiego i tylko ch*jowe obietnice

przewodnik_elektryczny

2020-03-12, 04:11
SpeedyG napisał/a:

Ja pie**olę k***y chcą krajem rządzić a nie potrafią ogarnąć komputera i rzutnika.
Konfederacja chociaż z całą rodziną na nich głosowałem to w sejmie są same zjeby pokroju brauna czy korwina i innych antyszczepionkowców.
W Polsce powinno być jak w Singapurze- tylko jedna władza i partia ma plany na 5/10/15/30/50 lat do przodu prowadząc politykę. Do tego proste prawo i niskie podatki. W Polsce jak zwykle walka o koryto i system dwóch kadencji, a co będzie później to ch*j i problem następnej władzy. Zero planu i patrzenia w przyszłość, tylko populizm i rozdawnictwo nie swoich pieniędzy. Polacy jednak głupi naród i nie dziwię się Piłsudzkiemu.



W Polsce baranie była już jedna władza i miała plany 50 lat do przodu. I ch*jowo się skończyło

mygyry

2020-03-12, 08:18
przewodnik_elektryczny napisał/a:

W Polsce baranie była już jedna władza i miała plany 50 lat do przodu. I ch*jowo się skończyło



O ile się nie mylę to PiS też przedstawiał tam jakiś plan 20letni czy coś

miki660

2020-03-12, 11:11
Mimo wszystko głosuje na Bosaka.