18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O podłogę pchlarza

~_Yarko_ • 2023-06-21, 19:20
Ojciec ratuje swojego bąbelka przed pogryzieniem.


Cipczan

2023-06-21, 19:25
Nagła, nieznana i śmiertelna choroba psów w Chinach. U nas od dzisiaj jest taka u kotów.

PentagramOdDiabła

2023-06-21, 19:29
I bardzo k***a dobrze postąpił. Normalny pies nie rzuca się na małe dziecko tylko raczej jakiś.instynkt opiekinczy mu się załącza. Ogólnie lubię psy ale nie wszystkie.. Sam miałem dwa i nie miałem nigdy żadnych problemów z nimi. Nie będę pie**olil o kwestii wychowania czy tam prowadzenia. Koleś najadał się na pitbulla czy inne takie gówno. Traktował normalnie, w sensie bez agresji , jakieś szkolenia z behawiorystami a osi i tak odj***lo i był agresywny nawet wobec niego więc uśpił k***ę.

1. najarał się* , 2. A psu*

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-06-21, 19:55
Będzie się smażył w chińskim piekle. Nie nauczyła go mamusia, że jedzenia na ziemię się nie rzuca.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-06-21, 20:11
PentagramOdDiabła napisał/a:

I bardzo k***a dobrze postąpił. Normalny pies nie rzuca się na małe dziecko tylko raczej jakiś.instynkt opiekinczy mu się załącza. Ogólnie lubię psy ale nie wszystkie.. Sam miałem dwa i nie miałem nigdy żadnych problemów z nimi. Nie będę pie**olil o kwestii wychowania czy tam prowadzenia. Koleś najadał się na pitbulla czy inne takie gówno. Traktował normalnie, w sensie bez agresji , jakieś szkolenia z behawiorystami a osi i tak odj***lo i był agresywny nawet wobec niego więc uśpił k***ę.
1. najarał się* , 2. A psu*



Gdzie tu widzisz by pies się rzucił na dziecko? Po prostu podszedł a ojciec jakiś poj***ny się rzucił na psa

Ogórek

2023-06-21, 20:13
Dobrze zrobił co będzie bydle mu do dzieciaka podchodziło

tolek01

2023-06-21, 20:27
i bardzo k***a dobrze

vladok

2023-06-21, 20:36
Stachtypowacebula napisał/a:

Na kolację były kotlety z psa.


I z młodego, bo tate zaniósł tam gdzie psa



;-)

Arashi91

2023-06-21, 20:45
BarmanInternetu napisał/a:

Gdzie tu widzisz by pies się rzucił na dziecko? Po prostu podszedł a ojciec jakiś poj***ny się rzucił na psa



Pewnie, powinien zaczekać, aż pies upie**oli dziecko :D Zoofile nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-06-21, 20:54
Arashi91 napisał/a:

Pewnie, powinien zaczekać, aż pies upie**oli dziecko Zoofile nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.



Nie masz typie pojęcia a się wypowiadasz.Pies nie Merida ogonem jak zamierza zaatakować, a zoofil to twój stary

Siriuz

2023-06-21, 20:57
BarmanInternetu napisał/a:

Nie masz typie pojęcia a się wypowiadasz.Pies nie Merida ogonem jak zamierza zaatakować, a zoofil to twój stary



Chyba, że cieszy sie na widok przysmaku :)

jjzz26

2023-06-21, 21:03
Teraz porównajcie do reakcji matek które w takich sytuacjach (o czym świadczą dziesiątki zamieszczanych tutaj filmików) uciekają lub motają się bezowocnie, szukając pomocy u mężczyzn.
A niektóre dzbany nadal wierzą w jakąś nadnarturalną moc matek które ratują swoje pociechy przed niebezpieczeństwem. :lol:

ritu4l

2023-06-21, 21:10
BarmanInternetu napisał/a:

Nie masz typie pojęcia a się wypowiadasz.Pies nie Merida ogonem jak zamierza zaatakować, a zoofil to twój stary



Ale z ciebie poj***ny zoofil. Ile jest już tu filmów jak przed atakiem i podczas ataku j***ne pitbulle merdają słodko tym świńskim ogonem. pie**olisz żeby pie**olić a myślisz że się znasz na czymkolwiek

kuzano

2023-06-21, 21:17
BarmanInternetu napisał/a:

Gdzie tu widzisz by pies się rzucił na dziecko? Po prostu podszedł a ojciec jakiś poj***ny się rzucił na psa



To ty jesteś ślepy i głupi, bo psiak ewidentnie chciał upie**olić faceta, a może i dziecko. Żaden bezpański, zdrowy pies nie podejdzie bez zastanowienia do człowieka, no chyba że widzi żarcie. Ten jak dla mnie był chory na wściekliznę, dlatego można zauważyć takie zachowanie.