18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

O ojcu pedofilu

Bladess • 2014-08-06, 19:43
Żona mówi do meża:

- Ż: Jesteś pedofilem!
- M: Jakim pedofilem, co ty gadasz? Jak lizałem cipę naszej siedmioletniej córce to nawet mi nie stanął!


W robocie usłyszałem. Jak dobrze pamiętam to to jest Sadistic i tu wszystko przechodzi więc nie płakać mi tu p*zdeczki ;)

Kerry666

2014-08-07, 02:18
Idź z tym na kwejka ;*

Penc

2014-08-07, 09:22
@wajnona czas abyś wstawiła swój pierwszy temat, chyba sama wiesz co powinno się w nim znajdować :cycki:

raper900

2014-08-07, 09:46
Ta żona to z 16 lat musiała mieć.

qwachu

2014-08-07, 10:05
@MrRobaczek: A ty nawet nie przeczytałeś jej posta, a się udzielasz. Nie ma czegoś dobrego, to gównem nie zapycha portalu.

A kawał mi się podobał, jak się komuś nie podoba, to przewijać dalej albo wracać na Kwejka, i.. za leniwy jestem, żeby wstawić tutaj obrazek.

wajnona

2014-08-07, 10:18
Penc napisał/a:

@wajnona czas abyś wstawiła swój pierwszy temat, chyba sama wiesz co powinno się w nim znajdować :cycki:



Takie przyjemności tylko dla wybrańca, przykro mi :mrgreen:

skacikpl

2014-08-07, 14:05
wajnona napisał/a:

Dlaczego niektórym się wydaje, że sadolowy dowcip to dowcip o charakterze pedofilskim? To było śmieszne raz czy dwa i to w dodatku z pięć lat temu, od tego czasu przewinęło się tu już tyle dowcipów, że głowa mała, a wszystkie pisane na jedno kopyto. Nudy.

I tak, wiem, ja sama nic nie wstawiam (nie musicie stalkować mi profilu), bo jestem obserwatorem-komentatorem i dzięki temu przynajmniej nie wstawiam takich badziewnych tematów :-P Na tym polu są lepsi użytkownicy i po prostu im to zostawiam, więc nie srajcie ogniem że mam 0 tematów, ale śmiem coś skrytykować.



Bo takie są najlepsze, a zaraz potem seksistowskie.

MrRobaczek

2014-08-07, 18:59
qwachu napisał/a:

@MrRobaczek: A ty nawet nie przeczytałeś jej posta, a się udzielasz. Nie ma czegoś dobrego, to gównem nie zapycha portalu.

A kawał mi się podobał, jak się komuś nie podoba, to przewijać dalej albo wracać na Kwejka, i.. za leniwy jestem, żeby wstawić tutaj obrazek.



Ty k***a sherlocu... specjalnie to napisałem... :roll:

DuckDodgers

2014-08-07, 20:47
wajnona napisał/a:

Dlaczego niektórym się wydaje, że sadolowy dowcip to dowcip o charakterze pedofilskim?



To nie jest dowcip, dowc**y są śmieszne.

Kocurrr

2014-08-08, 14:46
<q>Dlaczego niektórym się wydaje, że sadolowy dowcip to dowcip o charakterze pedofilskim? To było śmieszne raz czy dwa i to w dodatku z pięć lat temu, od tego czasu przewinęło się tu już tyle dowcipów, że głowa mała, a wszystkie pisane na jedno kopyto. Nudy.

I tak, wiem, ja sama nic nie wstawiam (nie musicie stalkować mi profilu), bo jestem obserwatorem-komentatorem i dzięki temu przynajmniej nie wstawiam takich badziewnych tematów :-P Na tym polu są lepsi użytkownicy i po prostu im to zostawiam, więc nie srajcie ogniem że mam 0 tematów, ale śmiem coś skrytykować.</q>

Czemu mamy się oburzać, że sama nic nie wrzuciłaś, a komentujesz? Sam fakt, że jesteś kobietą zabiera Ci prawo głosu.