18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

O ojcu pedofilu

Bladess • 2014-08-06, 19:43
Żona mówi do meża:

- Ż: Jesteś pedofilem!
- M: Jakim pedofilem, co ty gadasz? Jak lizałem cipę naszej siedmioletniej córce to nawet mi nie stanął!


W robocie usłyszałem. Jak dobrze pamiętam to to jest Sadistic i tu wszystko przechodzi więc nie płakać mi tu p*zdeczki ;)

Ha...........ng

2014-08-06, 20:11
Bladness w takim razie zmień płeć w profilu na kobieta, skoro takie rzeczy odpie**alał Twój ojciec, gdy miałaś 7 lat ;)

Ps Ale Ty musisz być brzydka, ze mu nie stanął O.o

freaky

2014-08-06, 20:22
Bladess napisał/a:

W robocie usłyszałem. Jak dobrze pamiętam to to jest Sadistic i tu wszystko przechodzi więc nie płakać mi tu p*zdeczki ;)


No nie, gówna nie przechodzą

zonk

2014-08-06, 20:39
Płakać to ty będziesz jak Ci prokurator przypie**oli.

wajnona

2014-08-06, 21:59
Dlaczego niektórym się wydaje, że sadolowy dowcip to dowcip o charakterze pedofilskim? To było śmieszne raz czy dwa i to w dodatku z pięć lat temu, od tego czasu przewinęło się tu już tyle dowcipów, że głowa mała, a wszystkie pisane na jedno kopyto. Nudy.

I tak, wiem, ja sama nic nie wstawiam (nie musicie stalkować mi profilu), bo jestem obserwatorem-komentatorem i dzięki temu przynajmniej nie wstawiam takich badziewnych tematów :-P Na tym polu są lepsi użytkownicy i po prostu im to zostawiam, więc nie srajcie ogniem że mam 0 tematów, ale śmiem coś skrytykować.

i7day

2014-08-06, 22:38
k***a, to jest Sadistic i takie czarne kawały jak najbardziej, ale gimby i licki zawsze się wpierdzielą, nie podoba się to wiadomo.
btw, nie dziwię się czemu nie stanął, bo za stara . Lepiej r*chać te które jeszcze zębów i mówić nie potrafią, bo więcej śliny w sobie mają :idzwch*j:

HotSzot

2014-08-06, 23:39
tu nie chodzi o to ze pedofilski zart, ze sadistic itp. Po prostu wymyslone na sile i "przekazane" bez sensu jak jakby jakis 14 letni gnojek to pisal.

stopro123456

2014-08-06, 23:40
Twój stary to niezły jajcarz :gmoch:

issenpl

2014-08-06, 23:55
p*zdeczka to twój stary

bartasq

2014-08-07, 00:10
i7day napisał/a:

k***a, to jest Sadistic i takie czarne kawały jak najbardziej, ale gimby i licki zawsze się wpierdzielą, nie podoba się to wiadomo.


Gimbie, takie żarte wcale nie są śmieszne, bo wymyślane na siłę. Wiadomo, że żarty tabu zawsze miło widziane na sadolu ale k***a ile można czytać ten sam żart, wypie**alajcie jak się na czarnym humorze nie znacie.

donald207

2014-08-07, 00:15
Łe, wysilony taki, przez to małośmieszny

Corradolicious

2014-08-07, 00:56
A już dawno temu pisałem, że takie "żarciki" (hehehe) są pisane na siłę... Ja to widzę tak, że takie farmazony wypisują pryszczaci, w wielkich pinglach, w szkole wybierani ostatni do gry w piłkę zakompleksieni komputerowcy - mają nadzieję, że chociaż tu ktoś się uśmiechnie i im przytaknie.

kothletino

2014-08-07, 00:58
Od zawsze uważałem, że grabarze mają ch*jowe poczucie humoru...

MrRobaczek

2014-08-07, 01:12
wajnona napisał/a:

Dlaczego niektórym się wydaje, że sadolowy dowcip to dowcip o charakterze pedofilskim? To było śmieszne raz czy dwa i to w dodatku z pięć lat temu, od tego czasu przewinęło się tu już tyle dowcipów, że głowa mała, a wszystkie pisane na jedno kopyto. Nudy.

I tak, wiem, ja sama nic nie wstawiam (nie musicie stalkować mi profilu), bo jestem obserwatorem-komentatorem i dzięki temu przynajmniej nie wstawiam takich badziewnych tematów :-P Na tym polu są lepsi użytkownicy i po prostu im to zostawiam, więc nie srajcie ogniem że mam 0 tematów, ale śmiem coś skrytykować.



Zero tematów i masz czelność coś krytykować...