18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O mój boże, gdzie ja mam głowę...

Halman • 2023-04-17, 17:17

emtomolodzy; to defekt czy norma..?

Kriski

2023-04-17, 17:23
Ani defekt ani norma, to bezgłowa osa.

Polkos001

2023-04-17, 17:49
Defekt to Twój ojciec odj***ł

Halman

2023-04-17, 17:50
Polkos001 napisał/a:

Defekt to Twój ojciec odj***ł



psotna_cipka

2023-04-17, 18:30
Jestem ekspertką. Osa zobaczyła co się odpie**ala w Polsce i nic chciała więcej na to patrzeć.

ratford

2023-04-17, 19:02
psotna_c*pka napisał/a:

Jestem ekspertką. Osa zobaczyła co się odpie**ala w Polsce i nic chciała więcej na to patrzeć.



a co takiego odpie**ala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.

N0laan

2023-04-17, 19:04
Za parę dni odrośnie
Wiem bo jak byłem mały to miałem chomika

Kujda

2023-04-17, 19:46
Lete avec la radio

turor

2023-04-17, 20:01
Osa bez głowy na głównej.

Kolejny będzie pies z obsraną dupą.


robsonx79

2023-04-17, 20:18
ratford napisał/a:

a co takiego odpie**ala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.



Chyba w życiu za granicą nie byłeś, albo masz wybitnie niskie standardy. Dla władzuchny i ich rodzin to faktycznie zapewne lepszego miejsca na świecie nie ma. Dla reszty - drożyzna i urzędy trzymające się na sznurku od snopowiązałki.

Baronessa

2023-04-17, 20:29
ratford napisał/a:

a co takiego odpie**ala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.



Z tym najlepszym krajem do życia to nieźle odleciałeś, ale generalnie patrząc na inne sp***oliny europejskie, to życie w Polszy nie jest takie złe ( przede wszystkim jest bardzo bezpieczne)... gdyby nie ta pie**olona drożyzna, którą pisiory rozkręciły... Owszem, w innych krajach też jest obecnie drożyzna ale dzięki pisiorowi polaczki zaczęły przodować w kołchozie europejskim pod względem inflacji!

Co do gównianej wstawki - do pieca.

KapitanBomba74

2023-04-17, 20:38
Baronessa napisał/a:

Z tym najlepszym krajem do życia to nieźle odleciałeś, ale generalnie patrząc na inne sp***oliny europejskie, to życie w Polszy nie jest takie złe ( przede wszystkim jest bardzo bezpieczne)... gdyby nie ta pie**olona drożyzna, którą pisiory rozkręciły... Owszem, w innych krajach też jest obecnie drożyzna ale dzięki pisiorowi polaczki zaczęły przodować w kołchozie europejskim pod względem inflacji!
Co do gównianej wstawki - do pieca.



uważasz,że jak przyjdą platformersy to będzie tanio?przekonasz się w jak wielkim jesteś błędzie i odrazu zaznaczam,nie jestem żadnym pisiorem,jedni i drudzy nie mogą bez siebie istnieć,a z nas robią debili

Love_is_Love

2023-04-17, 20:41
Sk***iel oderwał owadowi głowę od tułowia pozostawiając łańcuszek nerwowy (brzuszny). Owad (bez czynników zewnętrznych) zdechnie wskutek braku dopływu krwi do ośrodka nerwowego przez przerwanie naczynia grzbietowego (przechodzącego w podłużne rurkowate serce). Takie obrażenia owad mógł odnieść będąc dociskany do ziemi przyłożoną na sztorc kartką papieru na wysokości połączenia głowy z tułowiem.

Mam nadzieję że sadysta który mu to zrobił będzie zdychał długo i powoli.

martika

2023-04-17, 20:59
Ciekawe czy na kropelkę da się przykleić, nerw jest cały