18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O mój boże, gdzie ja mam głowę...

Halman • 2023-04-17, 17:17

emtomolodzy; to defekt czy norma..?

Kriski

2023-04-17, 21:16
Baronessa napisał/a:

Z tym najlepszym krajem do życia to nieźle odleciałeś, ale generalnie patrząc na inne sp***oliny europejskie, to życie w Polszy nie jest takie złe ( przede wszystkim jest bardzo bezpieczne)... gdyby nie ta pie**olona drożyzna, którą pisiory rozkręciły... Owszem, w innych krajach też jest obecnie drożyzna ale dzięki pisiorowi polaczki zaczęły przodować w kołchozie europejskim pod względem inflacji!
Co do gównianej wstawki - do pieca.



Czyli chcesz powiedzieć że PiS rządzi w prawie całej Europie?

35i

2023-04-17, 21:53
turor napisał/a:

Osa bez głowy na głównej.
Kolejny będzie pies z obsraną dupą.



To na dzidzie.

KrwawyEric

2023-04-17, 22:34
KapitanBomba74 napisał/a:

uważasz,że jak przyjdą platformersy to będzie tanio?przekonasz się w jak wielkim jesteś błędzie i odrazu zaznaczam,nie jestem żadnym pisiorem,jedni i drudzy nie mogą bez siebie istnieć,a z nas robią debili



Platforma to najwięksi kłamcy z nich wszystkich, także akurat to macie gwarantowane - jeśli by wygrali jakimś cudem wybory to od razu wiek emerytalny pójdzie do góry, wszystkie świadczenia socjalne zostaną powoli redukowane i jeszcze jedno wam powiem uwaga: podatki wzrosną, a inwestycje w to co ważne zmaleją. Takimi oni są magikami.

Love_is_Love

2023-04-17, 22:50
KrwawyEric napisał/a:

Platforma to najwięksi kłamcy z nich wszystkich, także akurat to macie gwarantowane - jeśli by wygrali jakimś cudem wybory to od razu wiek emerytalny pójdzie do góry, wszystkie świadczenia socjalne zostaną powoli redukowane i jeszcze jedno wam powiem uwaga: podatki wzrosną, a inwestycje w to co ważne zmaleją. Takimi oni są magikami.



Tak jak PIS rozj***ł gospodarkę, nie rozj***ł po PRLu jeszcze nikt więc o czym tu mówisz populisto? :D

Namikadze

2023-04-17, 23:12
Czy tylko ja liczyłem na to że wsadzi głowę na miejsce i odleci?

raistpol

2023-04-18, 00:16
nu misza a czy to też normalnu?




xv89

2023-04-18, 01:40
35i napisał/a:

To na dzidzie.



Tylko czy aby sranie psem na dzidzię, pod jakiś paragraf nie podpada? Kolegę teraz namawiasz, a jak przyjdzie co do czego i przypał będzie to się go wyrzekniesz.

to_tylko_on

2023-04-18, 01:58
Love_is_Love napisał/a:

Sk***iel oderwał owadowi głowę od tułowia pozostawiając łańcuszek nerwowy (brzuszny). Owad (bez czynników zewnętrznych) zdechnie wskutek braku dopływu krwi do ośrodka nerwowego przez przerwanie naczynia grzbietowego (przechodzącego w podłużne rurkowate serce). Takie obrażenia owad mógł odnieść będąc dociskany do ziemi przyłożoną na sztorc kartką papieru na wysokości połączenia głowy z tułowiem.
Mam nadzieję że sadysta który mu to zrobił będzie zdychał długo i powoli.



Nie wiem czy pie**olisz czy nie ale brzmisz wiarygodnie. Jak to mówią - nie musisz mieć racji jeżeli jesteś pewny siebie.

joleen33

2023-04-18, 06:54
Wszystko przez Tuska

~REsadER

2023-04-18, 08:36
ratford napisał/a:

a co takiego odpie**ala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.



radzę wypocząć, przemyśleć...


JanPapież3

2023-04-18, 10:52
ratford napisał/a:

a co takiego odpie**ala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.



oho. Górnik? Beneficjent programów socjalnych? czy rodzinka w spółce skarbu państwa?

Najlepszy kraj do życia? A gdzie żyłeś poza Polską?

Bul_od_bytu

2023-04-18, 14:17
ratford napisał/a:

a co takiego odpie**ala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.



Dla uściślenia - dotyczy każdego miejsca (Afryka się nie liczy)
Kraj wspaniały tylko ludzie k***y. W Polsce szczególnie

FeeGiee

2023-04-18, 14:44
ratford napisał/a:

a co takiego odpie**ala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.



chyba cie popierdoiliło dziewczynko

Savage01

2023-04-18, 17:16
ratford napisał/a:

a co takiego odpie**ala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.




Janusz ? Janusz Kowalski to Ty?

:lol:

NosaczPL

2023-04-18, 17:48
Love_is_Love napisał/a:

Tak jak PIS rozj***ł gospodarkę, nie rozj***ł po PRLu jeszcze nikt więc o czym tu mówisz populisto?



dobrze gada ! za platfusów all wyprzedali ^ i gówno dali ! ci zabierają ale dają chodz 500+ i coś robią , i nie srają w swoje gniazdo w eu jak to platfusy robią ! dla swoje świadomości nie pobieram 500+ :) bo nie mam mam bachurów.