18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O metalowcach

ka...........ek • 2013-05-27, 01:36
Metalowiec tez człowiek, podobno. Rozważanie na temat tej zacnej subkultury prowadzone przez karavka,

op...........ve

2013-05-28, 18:16
sarkazm,
hmy gimbusie to ateista nie może już mieć nic przeciwko islamowi skoro w boga nie wierzy ?
ja pie**ole jak w tym waszym umca madafaka patolgia joł nie pie**olą o czymś to koniec wasze myślenie się kończy na tych durnych tekstach. Metal trzeba rozumieć a jak widać tu u większości jest problem z jakim kolwiek rozumowaniem k***a czegokolwiek

Shatter

2013-05-28, 18:27
k***a ile biedy umysłowej.Większość z was musi mieć naj***ne przy wypowiedziach miljon emotikon abyście zrozumieli że nie do końca serio są one pisane.
Śmiecie.
PS Fields of the Nephilim rozpie**ala dowolny "metal".

Nehereni

2013-05-29, 17:05
O matko, ale ciśniecie. Napinacie się strasznie.

Od siebie dodam:
Uważam się za metalówę. Słucham metalu od gówniarza (bo osoby w gimnazjum nie można nazwać dorosłą), ale z młodzieńczych lat wyniosłam też miłość do rocka. Nie zjadam kotów, co do wiary się nie wypowiem, bo to prywatna sprawa każdego. Nie oceniam innych po gatunkach, grunt, żeby oni nie wpierdzielali się ze swoją opinią na mnie i nie zmuszali mnie do zmian.

Każdy ma swój gust, swój typ muzyki. A ze stereotypami nie wygracie, nie ma się więc co napinać.
Amen.