18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

O metalowcach

ka...........ek • 2013-05-27, 01:36
Metalowiec tez człowiek, podobno. Rozważanie na temat tej zacnej subkultury prowadzone przez karavka,

rockface123

2013-05-27, 08:47
Jestem metalem od ch*ja czasu i satanistą nie jestem, on jest w bibli - ja w biblie nie wierzę, jestem ateistą jeśli chodzi o te j***ne jedzenie kotów to nie wiem co za tępak to wymyślił ale mam nadzieje że zdech w męczarniach, gdyż nigdy nie doszło do wpie**olenia kota przez metala. Muzyka jest bardzo ciężka a ja takiej potrzebuje w moim życiu, k***icy bym dostał jakbym miał słuchać jakiegoś pitu pitu dla bitu zwanego rapem, podobno z rapu sie wyrasta ;-)



Także Reasumując, słuchajcie sobie czego chcecie, a najlepiej wszystkiego po trochu i wybierzcie sobie to, co wam odpowiada a nie pie**olcie że wszystko jest ch*jowe, tylko ten jeden gatunek jest dobry, ja tylko za rapem nie przepadam, rocka też słucham i czasem nawet muzyki klasycznej czy innego ch*jostwa :amused: Pozdrawiam, gimbusy w budzie to licze na jakąś dyskusje na poziomie, chyba że nie ma tu żadnych normalnych użytkowników.


:metalhead:

Piooner

2013-05-27, 10:03
ale wysyp pedałów się teraz zrobił...

NWC

2013-05-27, 10:45
Az mnie brzuch rozbolał, tylko nie wiem czy to przez film czy srać mi sie chce

Letho

2013-05-27, 11:28
Też mnie ta sprawa z kotami nurtuje już od dobrych paru lat... o co tu chodzi? Słucham metalu już trochę czasu i ani ja, żaden mój znajomy, ani nawet jakikolwiek muzyk na koncercie kota nie zjadł, ba nawet o tym nie wspomniał. Więc pytanie do ekspertów: skąd to się wzięło???

Chudy_lis

2013-05-27, 12:10
Karavek nie znajdziesz tu sympatii i zrozumienia.
Idź być rudy gdzie indziej, najlepiej w dupie na półce - po lewej stronie.

rockface123

2013-05-27, 12:35


Powiedział co wiedział Łodzianin :amused: wracaj do swojej przedwojennej kamienicy rozj***nej niemieckim moździerzem, bo za wiele od wojny sie tam nie zmieniło :lol:

Ezoteryk

2013-05-27, 12:37
rockface123, żalisz się czy chwalisz , poszukaj w mieście jakiegoś psychologa i z nim pogadaj o twoich problemach .

kombbatant

2013-05-27, 12:43
Ja wiem skad kot w tej histori, otoz:
za malolata wlezlismy do piwnic starego dworku w mojej wiosce, a tam - pentagramy narysowane, swiece popalone i oczywiscie zdechly kot-niewiem czy nadgryziony bo sp***alalismy w takich podskokach ze jeden z nas buta zgubil...

rockface123

2013-05-27, 13:39
Ezoteryk napisał/a:

rockface123, żalisz się czy chwalisz , poszukaj w mieście jakiegoś psychologa i z nim pogadaj o twoich problemach .



widzę że gimbaza z szkoły wróciła i hejci :) :idzwch*j:

ka...........ek

2013-05-27, 14:29
Chudy_lis napisał/a:

Karavek nie znajdziesz tu sympatii i zrozumienia.
Idź być rudy gdzie indziej, najlepiej w dupie na półce - po lewej stronie.



Uwielbiam takich ludzi bez dystansu :d Jesteś tak prostym człowiekiem że z rudego zrobiłem się niebieski :D

razoreus

2013-05-27, 15:25
Czczę Szatana, wpie**alam koty i jest mi z tym dobrze.

Kriski

2013-05-27, 16:33
Metalem byłem, metalem jestem i będę, o jedzeniu kotów nie słyszałem ale...
Znam świetny przepis na jogurt z kota, jak ktoś chętny to:




Smacznego

rockface123

2013-05-27, 16:46
Kriski napisał/a:

Metalem byłem, metalem jestem i będę, o jedzeniu kotów nie słyszałem ale...
Znam świetny przepis na jogurt z kota, jak ktoś chętny to:

Obrazek


Smacznego




Smacznego dla sk***iela który wymyślił że metale jedza koty :ok:

fine666

2013-05-27, 17:44
Z metalu jakby nie patrzeć wyrasta się..pozostaje sentyment lecz obiera się zazwyczaj inny kierunek muzyki.

Co do autora filmiku.. wnioskuję, iż jest to jakiś lekko opóźniony intelektualnie człowiek, temu tak emocjonalnie podnieca się w swoim filmiku.

Jeszcze ten soad w przerywnikach, ludzie. Co to ma wspólnego z metalem? :-/

..i te jedzenie kotów, ku*a. Pewnie tak samo przywiązujecie do tego wagę, jak do swoich problemów w stylu 'co dzisiaj nałożę na siebie by wszyscy zobaczyli, że jestem metalem'.