18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O manipulacji

PrimoRebel • 2012-09-01, 22:11
Ostatnio bardzo zainteresował mnie temat polityki i tego jak bardzo jesteśmy manipulowani. Moim celem jest uświadomienie jak najwiekszej ilosci ludzi. Postanowiłem zebrać wszystkie ciekawsze materiały które znalazłem w internecie i jakoś to rozpowszechnić. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego w jakim społeczeństwie żyją, co sie z nimi robi i jak sie ich wykorzystuje. Prawda jest taka, że gdyby wmówić ludziom że potrzebują ochrony przed "terrorystami" to choćby vat wynosił 50 % i tak wszyscy by sie na to zgadzali.
Na sam początek zamieszczam krótkie filmiki


Cejrowski o ludziach którzy są u władzy, chociaż nie powinni.


A teraz o obietnicach naszego teraźniejszego rządu


Kilka słów o UE, "początku końca"?


Korwin w dyskusji z jednym z posłów na temat Unii



Cejrowski w kilku słowach o Unii


Nasz kochany prezydent wyśmiany


Kilka słów o Libii i o tym jak to wyglądało a co my widzielismy. Nie wiem czy jest to wiarygodne, ale z wszystkim innym się pokrywa, więc coś w tym musi być.
http://www.sadistic.pl/czego-dowiedzialem-sie-na-temat-libii-vt131785.htm?highlight=libia

Cejrowski razem z JKM w ciekawej dyskusji



Powtórzone niektóre słowa z poprzednich filmików, ale piosenka big cyc na koniec świetnie pokazuje nasz rząd.


Zdrowa reakcja na kłamstwa jednego z posłów PO


Przedostatni, który wiekszość sadoli już pewnie widziała, dobrze zmontowany filmik
http://www.sadistic.pl/do-prostego-czlowieka-vt128746.htm


najdłuższy materiał zawierający bardzo dużo moim zdaniem faktów. Film trwa 2,5 h więc dla wytrwałych :) .
Jest to
" Wezwanie do przebudzenia" - można go znaleźć na youtube

Niestety nie mogę go wstawić bo jest dłuższy niż 20 min. zapraszam do samodzielnego przestudiowania

Spróbujcie to jakoś rozprowadzić po internecie, zeby kazdy to ujrzał.
PrimoRebel

kaiel

2012-09-01, 22:21
biedny nasz kraj sprzedany ...

0statniSprawiedliwy

2012-09-01, 22:35
Piwko bo się napracowałeś, jednak trzeba było nic nie pisać od siebie ;)

I tak nawiasem mówiąc 100% Twojego materiału pochodzi z telewizji, w większości z publicznej:
Cytat:


jest ciągle ogłupiana przez media, przez seriale, przez kłamstwa. Słuchają wiadomości, dzienników w których słysza brednie, te brednie wchodzą im do głowy i zaczynaja sie kodować.
Organizowane sa różnego rodzaju imprezy, igrzyska, zabawy, festyny, a wszystko po to, by sprawić wrażenie bezpieczeństwa, bawimy się; tanczymy wszystko jest ok, a w międzyczasie ktoś nas okrada... okrada nas z wolności od.
Jedynym jako tako wiarygodnym źródłem informacji jest internet




I szkoda, że dopiero teraz zobaczyłeś, że jesteśmy okłamywani i ogłupiani.

PrimoRebel

2012-09-01, 22:43
Poprawione, brak własnego komentarza

Jukers

2012-09-01, 22:46
WC i JKM - niech ktoś da im w medium niezależnym wspólny program!!

LICH0

2012-09-01, 23:05
Mądrze mówi o Związku Socjalistyczny Republik Europejskich(UE).

kaiel

2012-09-01, 23:07
z dniem dzisiejszym żarówki 40 i 25 w idą precz , powitajmy 25 i 40w punkty cieplne

da...........li

2012-09-01, 23:11
hahaha i ty się sugerujesz Cejrowskim? No bez jaj, to mistrz pie**olenia głupot.

dirty_pig

2012-09-01, 23:13
ja zawsze powtarzam ze na lewakow najlepiej kulka w łeb bo im juz nic nie pomoze a przynajmniej moze kogos nie zarażą :)

nuker92

2012-09-01, 23:17
Coś tak się dziwie że Cejrowski jeszcze nie popełnił samobójstwa

Ramsey007

2012-09-01, 23:19
Stary, próbujesz komuś coś udowodnić i jako argument i speca w sprawie pokazujesz Cejrowskiego? Litości ;)

rosso_94

2012-09-01, 23:24
wstyd za Polske wkońcu ktoś sie nie boi mowić prawdy

NE...........55

2012-09-01, 23:26
Najeżdżanie na Cejrowskiego, bo to katol za 3, 2, 1...

PlenerPłocki

2012-09-01, 23:28
Cejrowski Cejrowski Cejrowski Korwin-Mikke Cejrowski.

Słuchajcie tych ćwieków to na pewno dalej zajdziecie niż widzowie tvn.

Manipulacja mediami? Chyba żartujecie.

Rzeczywiście wszystkie materiały zostały nagrane w piwnicy, i kolportowane przez konspiracyjne organizacje.

Dyskusje o polityce należy zaczynać od prawa do lewa i znaleźć rzeczywiste proporcje w tej skali.

pieto90

2012-09-01, 23:30
I co z tego? Skoro wczoraj czytam na onecie, że PO ma 40% poparcia, PiS 29% i gdzieś tam palikociarz z SLD i PSL. Trzeba być k***a cymbałem, aby nadal oddawać głosy na PO, po tym co ten pseudo-rząd wyczynia, no k***a (pozwólcie, że odniosę się tylko do obecnych rządów)... W katastrofie lotniczej ginie prezydent, naukowcy, politycy, członkowie sztabu generalnego wojska polskiego, a tu k***a po dziś dzień nie ma wraku? Do tego ruskie go sobie wymyli no k***a co to jest? To jest szanujący się rząd? Oficerowie i prokuratorzy popełniają samobójstwa, mówią o naciskach, o tym, że są zaszczuwani kiedy chcą wyjawić jakieś nieprawidłowości. Lepper popełnia samobójstwo, oczywiście kretyni z policji zadeptali ślady. Po kilku miesiącach ginie Kłuciński- prawnik Leppera, a później jego drugi prawnik Róża Żarska, no k***a jaki zbieg okoliczności. W 2011r. powiesił się żołnierz kontrwywiadu, posiadający uprawnienia, aby pracować z dokumentami niejawnymi. Niedawno "popełnił samobójstwo" Petelicki... Przecież tych przykładów jest multum, czemu tego się nie nagłaśnia w telewizji? A no dlatego, bo ci ludzie są narzędziem dla rządzących. Nie wiem kiedy ten naród przejrzy na oczy, o ile w ogóle przejrzy, bo na razie zajęty jest oglądaniem tańców na lodzie i czytaniem tego czy natalia siwiec robi zdrową kupę z rana. Lis miał racje mówiąc, że telewidzowie to debile. Sam mam 22 lata, nie uważam się za jakiegoś mądrego, ale czy w tym kraju, za który zostało przelane tyle krwi naszych przodków nie ma już ludzi, dla których los obywateli jest więcej wart niż kolejne zera na kontach?

Ile razy ten kraj musi upaść na kolana, aby móc potem się podnieść i już nie upadać? Kiedyś Polskę niszczył zewnętrzny agresor, dziś już tego nie musi robić, bo nam to wychodzi doskonale.

Tak, czy siak, mam nadzieję, że jeszcze jest nadzieja dla tego kraju. Jeszcze Polska nie zginęła! :jezdziec: