18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O czym tak naprawde śpiewają mroczni metalowcy ;)

Centurion • 2007-10-04, 21:07
Behemoth - Decade Of Therion - wersja alternatywna


oryginał: Behemoth - Decade Of Therion

Centurion

2007-10-05, 00:20
inny znany hicior z tego samego cyklu Nightwish - Wishmaster :)


Centurion

2009-02-15, 19:04
I znowu Behemoth - Lam


mndc

2010-04-02, 17:43
Ja tego słuchać nie jestem w stanie.

jamalmax

2011-02-27, 16:44
maxiu przypomiales mi czasy mojego dziecinstwa :)

kordian142

2011-04-16, 23:49
te wszyskie parodie to do k***a dupy sa a osobisie słucham black metalu i to mnie denerwuje ze takie jaja sie robia <facepalm> plusa nie bedzie

Kurwa Mać

2012-02-05, 20:44
metal jest jak Dubstep
Wyrzeźbiony w gównie

KH...........ER

2012-05-16, 10:32
@k***a Mać
jak to uważasz za wyżeźbione w gównie to sam nim niestety jesteś... nie uogólniaj tak rogległego rodzaju muzyki..
może niektóre tak ale nie cały metal. :-x

Bartors

2012-05-17, 21:25
@KHAKER Piwo za GhostDog'a! Metal tak jak rap ma wiele oblicz, wiec nie można skreślać całego gatunku za jeden zespól. Ale dubstepu nie toleruje....

Macias

2012-05-30, 17:22
kordian142 napisał/a:

te wszyskie parodie to do k***a dupy sa a osobisie słucham black metalu i to mnie denerwuje ze takie jaja sie robia <facepalm> plusa nie bedzie



Nie spinaj tak pośladów chłopaku. Adaś Wysokie Czoło gra death metal. Dobry bo dobry, ale nie znaczy to, że krytyka mu się nie należy.
Tak jak każdej innej kapeli.

necrofallus

2012-07-23, 17:11
@KHAKER
k***a mać, znowu ten Sabaton. Ile k***a można?! No ile?! Zaraz z utworami (szczególnie Uprising i 40:1) tego zespołu będzie jak z osławionym tematem z Requiem dla snu, z tym że będą się one pojawiać za każdym razem kiedy pojawi się hasło "metal". Trzeba zdać sobie sprawę, że ten gatunek to coś więcej niż "Metalika" i Sabaton.

KH...........ER

2012-07-30, 17:55
@necrofallus
To powiedz mi dlaczego tak jest?
Bo muza tych zespołów wpadają w ucho i słuchają ich nie tylko metalowcy.
Gdy powiesz starszym ludziom szczególnie dziadkom i rodzicom, że jesteś metalowcem to od razu kojarzą Cie z szatanistą i brudasem. A jak pokażesz im tłumaczenie tych piosenek na język ojczysty to nagle pojawia sie u nich na twarzy wielkie zaskoczenie i niedowierzanie, że wartosci przekazywany w tych utworach są bardziej ludzkie niż w muzyce POP lub tym podobnym.
Przekazują wartosci i prawdę o życiu, a nie jakies wymyślone trele morele z otchłani piekieł diabły szatany.

Nawet znam wiele fanów muzyki Rap lub Hip-Hop lub Regge którzy słuchają tylko utworów ze swojej dziedziny, ale jak sie wspomni np: o Metallice lub Sabatonie to od razu wiedzą o co chodzi.
A taki Behemoth sam niszczy sobie reputacje.
@necrofallus
A jak Ci nie pasuje ten zespół to Twój problem. Większości się podoba. Świat nie obraca sie wokół twojego zada, więc jak masz wąty to zachowaj je dla siebie. Jakbyś czytał dokladnie, K**** Mać porównał metal do gówna, ja tylko przekazałem jeden argument, że może sie mylić. Jestem nowym użytkownikiem sadistica wiec wcześniej nie widziałem tu Sabatonu.
WIDOCZNIE TE ZESPOŁY ZASŁUŻYŁY NA TO BY REPREZENTOWAC DANY GATUNEK MUZYCZNY JAK I WIELE INNYCH TROSZKE MNIEJ ZNANYCH.

.:...........:.

2012-09-06, 22:13
Czajol3 napisał/a:

k..wa któremu gimbusowi mam kupiła internet na raty?



Tobie. Nie potrafisz całych słów napisać normalnie.

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-09-06, 22:17 ]
usunięto post do którego się odnosisz :roll: