18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O czym tak naprawde śpiewają mroczni metalowcy ;)

Centurion • 2007-10-04, 21:07
Behemoth - Decade Of Therion - wersja alternatywna


oryginał: Behemoth - Decade Of Therion

Argmator

2012-09-23, 22:19
Stare to już. Ale idiotyczne kometarze metalowców i antymetalowców zawsze bawią.

ErnestoMar

2012-10-21, 23:30
przecież to ma ze 200 lat k***a proszę!!!

Kombivar

2012-11-20, 22:14
@KHAKER
Dzięki za ciepłe wspomnienia z tegorocznego Woodstocku:)

NieWeszles

2012-11-26, 13:15
KHAKER napisał/a:

@necrofallus
To powiedz mi dlaczego tak jest?
Bo muza tych zespołów wpadają w ucho i słuchają ich nie tylko metalowcy.
Gdy powiesz starszym ludziom szczególnie dziadkom i rodzicom, że jesteś metalowcem to od razu kojarzą Cie z szatanistą i brudasem. A jak pokażesz im tłumaczenie tych piosenek na język ojczysty to nagle pojawia sie u nich na twarzy wielkie zaskoczenie i niedowierzanie, że wartosci przekazywany w tych utworach są bardziej ludzkie niż w muzyce POP lub tym podobnym.
Przekazują wartosci i prawdę o życiu, a nie jakies wymyślone trele morele z otchłani piekieł diabły szatany.

Nawet znam wiele fanów muzyki Rap lub Hip-Hop lub Regge którzy słuchają tylko utworów ze swojej dziedziny, ale jak sie wspomni np: o Metallice lub Sabatonie to od razu wiedzą o co chodzi.
A taki Behemoth sam niszczy sobie reputacje.
@necrofallus
A jak Ci nie pasuje ten zespół to Twój problem. Większości się podoba. Świat nie obraca sie wokół twojego zada, więc jak masz wąty to zachowaj je dla siebie. Jakbyś czytał dokladnie, K**** Mać porównał metal do gówna, ja tylko przekazałem jeden argument, że może sie mylić. Jestem nowym użytkownikiem sadistica wiec wcześniej nie widziałem tu Sabatonu.
WIDOCZNIE TE ZESPOŁY ZASŁUŻYŁY NA TO BY REPREZENTOWAC DANY GATUNEK MUZYCZNY JAK I WIELE INNYCH TROSZKE MNIEJ ZNANYCH.



No tak słuchają jej nie tylko metalowcy, ale nawet niektóre dresy..
A jest tak dlatego bo Polacy są zakompleksieni i jak się coś powie o nich w telewizji albo już zaśpiewa tę piosenkę to większość dostaje rumieńców na twarzy, bo przecież ktoś coś o nas powiedział... Nie mówię, że zrobili to ch*jowo, tylko troszkę za dużo podniety widzę w tym wszystkim

Chyba chodziło Ci o sataniste.

A jak wg Ciebie Behemoth niszczy sobie reputacje?
PS. Możesz pisać bez caps locka widzimy małe litery ;)

sinjids

2012-11-26, 13:37
Akurat Behemoth to jeden z zespołów poważanych na arenie międzynarodowej pochodzących z Polski. Sam ich mimo wszystko szanuję, wybili się. Inna sprawa, że tych filozofii Darskiego nie trawię, bo to dla mnie demagog i aferzysta. Behemotha też nie słucham, ale jednak trzeba im to przyznać.

Dekorator

2012-12-01, 12:20
nietety nie wierze już w polske..żegnam

dendys93

2012-12-03, 14:45
Sałaton to nie metal to disco metal

monto

2012-12-06, 20:40
nie wiem jak to sie dzieje ale zawsze jak slucham sabaton uprising albo 40-1 to lzy same naplywaja mi do oczu

Paskudny Stary Dżon

2012-12-17, 19:43
KHAKER napisał/a:

@k***a Mać
jak to uważasz za wyżeźbione w gównie to sam nim niestety jesteś...



Ale Behemoth akurat jest gówniany ;)

A filmik jeszcze starszy niż piosenka... :)

Kurczak Bez Kości

2012-12-19, 12:52
proszę was, nie wrzucajcie tu rzeczy z przed 10 lat tylko dlatego że ich tu nie ma :/ ten portal schodzi na psy

edd3

2012-12-20, 17:43
Ale kopiecie głeboko, ja pie**ole.

pi73rmaster

2012-12-27, 13:19
Cytat:

jak to uważasz za wyżeźbione w gównie to sam nim niestety jesteś... nie uogólniaj tak rogległego rodzaju muzyki..
może niektóre tak ale nie cały metal. :-x


I dlatego rzuciłeś Sabaton, największe gówno jakie może być...
Kup uszy albo daj sobie spokój z muzyką

krzysiek0909

2012-12-30, 00:20
Słabe to:/ Już wole disco polo albo rap:)

KH...........ER

2013-01-06, 11:25
Cytat:

I dlatego rzuciłeś Sabaton, największe gówno jakie może być...
Kup uszy albo daj sobie spokój z muzyką



Gówno powiadasz? Niby Ty czego słuchasz RAP-u, dubstepu, a z resztą mnie to nie obchodzi. Słuchaj sobie czego tam sobie żywnie podobasz.
Słucham i będę słuchał, a Ty masz gówno do tego. A uszy mam na swoim miejscu i umyte, bo jakbym miał brudne to bym słuchał tego co Ty.
AVE.

1Lukasz1

2013-01-10, 19:44
a to kojarzycie :-)