18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

o czym szczekają pieski?

wójek • 2017-08-08, 09:49
ostatnio idąc wysrać psa, zaciekawiło mnie o czym on szczeka ciągle do innych, stąd popełniłem ten krótki komiks:

p.s.
1. ostatnio był ból dupy, że wrzucam swoje rzeczy i nie przyznaje się, że to moje, więc TAK, ja to narysowałem i źródło jest tu:
https://www.facebook.com/komarywczekoladzie/
2. i propozycja, że skoro wrzucam tu swoje rzeczy, to piszcie w komentarzach pomysł na jakiś poj***ny komiks/animacje, a ten kto uzbiera najwięcej sadolowych piw, ten zrealizuję

koniec ogłoszenia

krzyks

2017-08-08, 09:54
Jakby tam był trzeci z Sosnowca, to by się zgodnie na niego rzucili. :kawa:

os...........wo

2017-08-08, 10:10
Nawet nawet. Co do propozycji... Wklej zdjęcie swojej twarzy z dodatkiem c**y na czole, w którą jesteś r*chany, a jaja radośnie dyndają Ci przed oczyma. Bez obrazy.
Ps. Może być psi ku*as.

wójek

2017-08-08, 10:15
osztyk***o, dziwaczny fetysz..

do...........ka

2017-08-08, 10:32
osztyk***o napisał/a:

Nawet nawet. Co do propozycji... Wklej zdjęcie swojej twarzy z dodatkiem c**y na czole, w którą jesteś r*chany, a jaja radośnie dyndają Ci przed oczyma. Bez obrazy.
Ps. Może być psi ku*as.


Panie! Widzi Pan tam "s" na końcu?

Wiewór

2017-08-08, 11:22
Zrób komiks Prawilny Kapitan Polska i jego giermek wpie**alacz cebuli. Dzielne polaki co ratują upadłą Europę pełną pedałów, dżender, żydków i innych przed najazdem dzikich.
Prawilna część sadola sobie zwali ze szczęścia.

~Velture

2017-08-08, 11:37
Abraxus napisał/a:

Zrób komiks Prawilny Kapitan Polska i jego giermek wpie**alacz cebuli. Dzielne polaki co ratują upadłą Europę pełną pedałów, dżender, żydków i innych przed najazdem dzikich.
Prawilna część sadola sobie zwali ze szczęścia.


Niesamowite jest jak nudny się zrobiłeś. Wymyśl coś nowego może.

Wiewór

2017-08-08, 12:25
@up na okrągło pie**olicie o lewakach, ogólnoświatowym spisku żydoskim, kod, ubekach i innych poj***nych teoriach spiskowych to ja nie mogę do zesrania dręczyć was szydzeniem z prawiczków i polskiego marginesu? :)

mam_kompa

2017-08-08, 13:24
a ja się uśmiałem i leci piwo

propan-butan

2017-08-08, 13:27
Który GKS? Bo katowicki to ma chyba sztamę z Zabrzem ;)

wójek

2017-08-08, 13:35
propan-butan, gliwice!

spinaczel

2017-08-08, 14:48
Zrób komiks o kaczyńskim, brzozie i macierewiczu. To zawsze jest śmieszne

niegrzech

2017-08-08, 15:30
Wychodzi na to, że chodzi o GKS Tychy. Poza tym GKS Katowice sam siebie nazywa Gieksą a rywale twierdzą, że "Gieksa to stara k***a".
Były kiedyś jaja w Oświęcimiu bo jak przyjeżdżał GKS Tychy na mecze z Unią Oświęcim to troszkę niekumaci kibice Unii śpiewali "Gieksa to stara k***a" na co przyjezdni z Tychów odpowiadali "Tak jest!" i miejscowi byli skonfundowani.

stefan szufla

2017-08-08, 17:43
Chętnie bym zobaczył komiks z udziałem feministki/aktywistki lobotomii która ze swoją mądrością dotarła do jakiegoś getta w którym żyją rodowici niemcy, Szwedzi albo jakieś inne angole ;)

botcislaw

2017-08-08, 18:06
@wójek Narysuj śmieszne martwe płody/dzieci. One zawsze mnie śmieszą.