18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

o czym szczekają pieski?

wójek • 2017-08-08, 09:49
ostatnio idąc wysrać psa, zaciekawiło mnie o czym on szczeka ciągle do innych, stąd popełniłem ten krótki komiks:

p.s.
1. ostatnio był ból dupy, że wrzucam swoje rzeczy i nie przyznaje się, że to moje, więc TAK, ja to narysowałem i źródło jest tu:
https://www.facebook.com/komarywczekoladzie/
2. i propozycja, że skoro wrzucam tu swoje rzeczy, to piszcie w komentarzach pomysł na jakiś poj***ny komiks/animacje, a ten kto uzbiera najwięcej sadolowych piw, ten zrealizuję

koniec ogłoszenia

Muzz

2017-08-08, 19:53
A Gliwice podzielone - jedni za Piastem, inni za Górnikiem. Fuck logic. j***ć wszystkich.

marna

2017-08-08, 20:33
Pomysł na komiks? 8-)

na temat tolerancji i wzajemnym szacunku międzyludzkim, niezależnie od ich koloru skóry, orientacji seksualnej, zasobności portfela czy wyznania. Przepełniony głębią koloru, a jednocześnie uderzający swoją prostotą wyrazu. Mający "drugie dno", będący wyrazem lekkiej ironii niczym chłodna morska bryza Bałtyku w sierpniowy poranek.
Powodzenia jeśli ten komentarz wygra konkurs :P

kozak141

2017-08-08, 21:37
wójek napisał/a:


2. i propozycja, że skoro wrzucam tu swoje rzeczy, to piszcie w komentarzach pomysł na jakiś poj***ny komiks/animacje, a ten kto uzbiera najwięcej sadolowych piw, ten zrealizuję

koniec ogłoszenia[/size]



- Czekamy na animację Twojej śmierci - na hardzie!

merh

2017-08-08, 21:39
Komiks z loaloa bylby dla sadola bardzo pozyteczny.

poetanapalmu

2017-08-08, 22:57
Troche fail. GKS ma sztane z Gornikiem.

wójek

2017-08-09, 10:59
poetanapalmu, jeśli tak to przejdź się w szaliku zabrza po gliwicach i koniecznie wrzuć filmik z przygody

ferim

2017-08-10, 17:16
Two Girls One Cup od zawsze marzyłem by wyszedł komiks :D dla urozmaicenia możesz zrobić fuzje z One Man One Cup :D