18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nurkowie i delfin proszący o pomoc

nemiroff • 2013-01-24, 11:01
Z cyklu: jakie to słodkie.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce u wybrzeży wyspy Kona na Hawajach.
Grupa płetwonurków wyruszyła w nocy, aby pooglądać płaszczki, które obficie występują w tych miejscach. Nagle podpłynął delfin, który zaczął zwracać uwagę płetwonurków na siebie. Jego motoryka była bardzo ograniczona. Nurkowie zauważyli, że to nie ciekawość zwierzęcia spowodowała, iż podpłynęło ono bliżej. Wokół płetwy delfina owinięta była żyłka. Dodatkowo w jego płetwę wbity był haczyk.

Nurkowie podjęli się pomocy zwierzęciu. Delfin zmieniał swoje położenie odnośnie nurków, aby ułatwić im pracę.
Żyłka została przecięta, haczyka nie udało się wyciągnąć, zwierzę uratowane. Dokładniejszy opis jest na filmiku.
Akcja właściwa w sumie od 3:40, ale można powolutku poprzewijać od początku, na prawdę ciekawe.

speedster

2013-01-24, 18:26
Widzę i czuję, że ciepły to ty jesteś :lol: Kompleks gimbusa, kurestwa i bóg wie co jeszcze... oj nie ciekawie tam masz :lol:

Napisałbym coś więcej ale taki jeden Angel zaraz tu wpadnie i znowu pozostanę biernym czytelnikiem :roll:

ściwanek

2013-01-24, 18:31
"Akcja właściwa w sumie od 3:40, ale można powolutku poprzewijać od początku"



Dostane coś jak obejrzałem całość bez przewijania? :/

Baro

2013-01-24, 18:36
Inteligętny delfin - NIESAMOWITE. :roll:

Abgda

2013-01-24, 18:38
ściwanek napisał/a:





Dostane coś jak obejrzałem całość bez przewijania? :/



Spytaj mieszkańców Nowej Huty ;-)

Mardog

2013-01-24, 18:39
Te zwierzęta są mądrzejsze niż ludzie.. Tylko tego nie pokazują, nie chcą nas zawstydzić ^^

rusofil

2013-01-24, 18:59
Ten delfin jest bardziej inteligentny niż większość ludzi na tej planecie.

Gl0BaL

2013-01-24, 19:17
Tak patrzę na tego delifna i aż chce się wymordować wszystkich kitajców za to jak je traktują.

kurczak94

2013-01-24, 22:39
Ja pie**ole, jesteście zj***ni... zajebisty filmik o delfinach, o ich inteligencji, o ludziach niosących pomoc itd., a wy k***a napie**alacie o jakiejś ortografii. Żeby to poważne błędy były - to luz, a wy prujecie się o przecinki i kropki, jakby wam kto co najmniej ukradł wasze dildosy, którymi codziennie rozpychacie swoje ego.

Idźcie se na inne forum, bo jeden przed drugi mądrzejszego udaje, a ch*ja wiecie i ch*ja się znacie.
:idzwch*j: x2

Abgda

2013-01-25, 00:05
kurczak94 napisał/a:

Idźcie se na inne forum, bo jeden przed drugi mądrzejszego udaje, a ch*ja wiecie i ch*ja się znacie.
:idzwch*j: x2



Nie "se", tylko "sobie". :krejzi:

mateuszowy

2013-01-25, 01:43
kurczak94 napisał/a:

Ja pie**ole, jesteście zj***ni... zajebisty filmik o delfinach, o ich inteligencji, o ludziach niosących pomoc itd., a wy k***a napie**alacie o jakiejś ortografii. Żeby to poważne błędy były - to luz, a wy prujecie się o przecinki i kropki, jakby wam kto co najmniej ukradł wasze dildosy, którymi codziennie rozpychacie swoje ego.

Idźcie se na inne forum, bo jeden przed drugi mądrzejszego udaje, a ch*ja wiecie i ch*ja się znacie.
:idzwch*j: x2



Wypie**alaj się uczyć do matury, a ja do sesji ;/