18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nurkowie i delfin proszący o pomoc

nemiroff • 2013-01-24, 11:01
Z cyklu: jakie to słodkie.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce u wybrzeży wyspy Kona na Hawajach.
Grupa płetwonurków wyruszyła w nocy, aby pooglądać płaszczki, które obficie występują w tych miejscach. Nagle podpłynął delfin, który zaczął zwracać uwagę płetwonurków na siebie. Jego motoryka była bardzo ograniczona. Nurkowie zauważyli, że to nie ciekawość zwierzęcia spowodowała, iż podpłynęło ono bliżej. Wokół płetwy delfina owinięta była żyłka. Dodatkowo w jego płetwę wbity był haczyk.

Nurkowie podjęli się pomocy zwierzęciu. Delfin zmieniał swoje położenie odnośnie nurków, aby ułatwić im pracę.
Żyłka została przecięta, haczyka nie udało się wyciągnąć, zwierzę uratowane. Dokładniejszy opis jest na filmiku.
Akcja właściwa w sumie od 3:40, ale można powolutku poprzewijać od początku, na prawdę ciekawe.

Dz...........ak

2013-01-24, 11:28
Polecam obejrzeć oscarowy dokument "Zatoka Delfinów" o masakrach dokonywanych przez kitajców na delfinach butlonosych. Wstrząsające.

~Velture

2013-01-24, 12:44
@up - polecam obejrzeć film z rzeźni.

Mgla

2013-01-24, 14:12
Skojarzyło mi się z "Autostopem przez galaktykę". So long, and thanks for all the fishes ;-)

kkubam

2013-01-24, 14:47
Świetna akcja, szkoda, że można postawić tylko jednego browca!

Delfiny to zajebiaszcze zwierzaki!

Ant1984

2013-01-24, 16:50
Szkoda, że haczyka nie udało się wyjąć.

Carnom

2013-01-24, 17:30
czasami warto być człowiekiem

raper900

2013-01-24, 17:35
Delfin - najlepszy przyjaciel człowieka.

mateuszowy

2013-01-24, 17:51
Jakie k***a na prawdę, k***y kiedy się nauczycie matoły w końcu, że na pewno pisze się osobno, a nie na prawdę. Polecam wziąć k***a słownik następnym razem. Gwoli ścisłości dla pacanów na pewno, naprawdę, w końcu, w ogóle. Pozdrawiam serdecznie.

tigerqaz

2013-01-24, 17:58
No cóż, kiedyś to on może ocalić życie nurków :)

speedster

2013-01-24, 18:04
2xup@ Pierwszym zdaniem pokazałeś, żeś jest cham i prostak,drugim natomiast, że gówno wiesz o interpunkcji i jeszcze pyszczysz...

Filmik mega pozytywny.Zadziwia mnie fakt, że dzikie zwierzę w opresji, zwraca się o pomoc do ludzi :-)

mateuszowy

2013-01-24, 18:08
O ja pie**ole spitster... Mógłbym wyj***ć przecinek po "na prawde" i dać przed w, ale po ch*j gimbusku? Czy to zmieni sens zdania do k***y nędzy? Tak poza tym po "," powinno się stawiać "spację" Tak samo jest z "." i innymi znakami. :) Pozdrawiam ciepło :)

grot

2013-01-24, 18:25
mateuszowy napisał/a:

O ja pie**ole spitster... Mógłbym wyj***ć przecinek po "na prawde" i dać przed w, ale po ch*j gimbusku? Czy to zmieni sens zdania do k***y nędzy? Tak poza tym po "," powinno się stawiać "spację" Tak samo jest z "." i innymi znakami. :) Pozdrawiam ciepło :)



mateuszowy napisał/a:

O ja pie**olę spitster... Mógłbym wyj***ć przecinek po "na prawdę" i dać przed "w", ale po ch*j gimbusku? Czy to zmieni sens zdania do k***y nędzy? Tak poza tym po "," powinno się stawiać "spację". Tak samo jest z "." i innymi znakami. :) Pozdrawiam ciepło. :)



Najpierw sam się naucz ortografii, jak chcesz innym jechać. A swoje ciepłe pozdrowienia wsadź sobie w dupę, co pewnie i tak sprawi ci przyjemność. :idzwch*j:

PS. i wyluzuj trochę, to nie dyktando.