18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nudny pokaz mody

~Angel • 2018-03-20, 08:40
Moskiewska wokalistka Julia Berg została oskarżona o niemoralne zachowanie podczas pokazu mody. Julia wybrała się na prezentację kolekcji Belli Potemkin z showmanem Dmitrym Torinem. Celebryta nie szczędził gwiazdce czułości – przytulał ją i namiętnie całował w szyję. Berg nie pozostała obojętna. Ukradkiem gładziła Torina po... nodze. A przynajmniej tak twierdzi.

Julia Berg zarzeka się, że nie robiła nic nie stosownego na pokazie Belli Potemkin – Ja tylko gładziłam Dmitra po nodze! – mówiła ze łzami w oczach portalowi ren.tv. Jednak zdaniem autora filmiku para oddawała się znacznie ostrzejszym zabawom.
Gdy inni uczestnicy show z zapartym tchem podziwiali nową kolekcję Potemkin, Torin i Berg byli zajęci sobą. Ruchy, które wykonywała Berg pod marynarką swojego partnera przykuły uwagę wścibskich.
Teraz o ich wyczynach plotkuje cały moskiewski show-biznes. Młoda gwiazdka wcale nie jest z tego powodu zadowolona. Skarży się w mediach, że dostaje pogróżki od zbulwersowanych internautów. Niektórzy grożą nawet członkom jej rodziny.


overtrash

2018-03-20, 19:19
HAL9000/2 napisał/a:

ruscy to k***y, zaj***li mi konto na steamie ale kilka godzin później rusek się zdziwił jak jemu zaj***li zaj***ne konto... :-D k***y i tyle



Miałem to samo napisałem do steam podałem ostatnie klucze, oddali po 4h i prosili abym uruchomił weryfikacje 2 etapowa...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-20, 19:25
k***a zwaliła mu konia i o to tyle hałasu??

Tryper

2018-03-20, 19:36
Ale mu zazdroszczę!

dmnunited

2018-03-20, 20:38
ch*jowo tak dojść na własną marynarkę, ale co kto lubi

makosia

2018-03-20, 21:34
Prawie jak IEM

syulung

2018-03-20, 21:58
Fajne r*chable bliat, nie ma się co dziwić.

ValvePlsFix

2018-03-20, 22:00
Won na pudelka dziewczyny.

MadDave

2018-03-20, 22:03
Moja była miała często fantazje z takimi publicznymi zabawami i często je realizowała. Kurła ale ona była zboczona, bardziej niż ja a nie sądziłem że jest to możliwe :D
Pamiętajcie - kobiety są nie raz bardziej zboczone niż to się może wydawać i tylko udają takie porządne żeby nie wyjść źle w towarzystwie. Ale jak przychodzi co do czego to się dzieje ooooj się dzieje. Jeżeli jeszcze pozwolicie takiej kobiecie spełniać się z wami sexualnie to można powiedzieć że wygraliście życie.
No chyba że to jest jakieś chore gówno jak sranie na klatę albo napie**alanie pałą po jajach- wtedy sp***alać.

Electrike

2018-03-20, 23:16
mi zaj***li na originie

Fap Master

2018-03-21, 16:37
Serio k***a??? Takie gówna ostatnio lądują na sadolu, że poważnie zastanawiam się nad opuszczeniem szeregów, tak silnie zasilonych przez gimbe z kwejka. Gdyby na filmie koleś wstał i spuścił się na głowy tych przed nim, no inna bajka...

rudikopf

2018-03-22, 10:54
No tak bo gdyby pedał pedałowi opie**alał bolca to nie było by afery...ten swiat powinien byc zniszczony...

maxximal

2018-03-23, 09:28
Za 2o lat będzie, że ją zgwałcił