18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożyczki...

Halman • 2020-06-09, 06:35

kibicowska riposta za korkociąg...

Belweder

2020-06-09, 22:29
Salomonkrol napisał/a:

Nie widzę u nas protestów jak w stanach czy na zachodzie Europy bo po 1 nie ma tu tyłu murzynów A po 2 kibice których tak cisniesz na takie coś by nie pozwolili kiedy ty, dz**ko szmato siedzialbys w domu zamknięty na 4 spusty.



Patrzcie, tak wygląda debil. Myślisz pajacu, że jakieś chuderlawe kibolstwo wyszło by na ulicę z butelkami po Harnasiu i coś zrobiło sensownego w razie zamieszek czy konfliktu zbrojnego? Jesteście wrzodem na dupie polski. j***ne kibolstwo tfu! Burdy na meczach, okolice stadionów poniszczone, budynki wymalowane sprayem jakiś kolorków klubu, wieczorne/nocne marsze pojebańców i sapanie do zwykłych przechodniów którzy w piździe mają wasze kluby. Jeszcze ten durny tekst: my kibole to byśmy walczyli o polskę jak o swoich 11 gejów na boisku, a wy byście nic nie zrobili... wy kibole to dno i kilometr mułu. W razie konfliktu zbrojnego jedyne do czego byście się przydali to do zużycia resztek amunicji najeźdźcy.

Salomonkrol

2020-06-10, 03:47
Belweder napisał/a:

Patrzcie, tak wygląda debil. Myślisz pajacu, że jakieś chuderlawe kibolstwo wyszło by na ulicę z butelkami po Harnasiu i coś zrobiło sensownego w razie zamieszek czy konfliktu zbrojnego? Jesteście wrzodem na dupie polski. j***ne kibolstwo tfu! Burdy na meczach, okolice stadionów poniszczone, budynki wymalowane sprayem jakiś kolorków klubu, wieczorne/nocne marsze pojebańców i sapanie do zwykłych przechodniów którzy w piździe mają wasze kluby. Jeszcze ten durny tekst: my kibole to byśmy walczyli o polskę jak o swoich 11 gejów na boisku, a wy byście nic nie zrobili... wy kibole to dno i kilometr mułu. W razie konfliktu zbrojnego jedyne do czego byście się przydali to do zużycia resztek amunicji najeźdźcy.

następny Janusz co informacje czerpie z wiadomości TVN sprzed ch*j wie ilu lat. Z resztą jakie chuderlawe kibolstwo? Polska jeśli chodzi o chuliganow jest w topce, a pokusilbym się o nawet o stwierdzenie ze nr 1. I jesli nie mialbys jednego dodatkowego chromosomu k***o to nie wyciagalbys wnioskow z p*zdy swojej matki, bo ani razu nie wspomniałem o walce kibiców z profesjonalna armia. Miałem na myśli sytuację w której murzyni probowaliby organizować protesty jak w stanach. Jesteś zwykłą tepa k***ą i ofiara picia alkoholu podczas ciąży A wyciąganie kontekstow z ch*ja ojca tylko to potwierdza

Belweder

2020-06-10, 09:51
Salomonkrol napisał/a:

następny Janusz co informacje czerpie z wiadomości TVN sprzed ch*j wie ilu lat. Z resztą jakie chuderlawe kibolstwo? Polska jeśli chodzi o chuliganow jest w topce, a pokusilbym się o nawet o stwierdzenie ze nr 1. I jesli nie mialbys jednego dodatkowego chromosomu k***o to nie wyciagalbys wnioskow z p*zdy swojej matki, bo ani razu nie wspomniałem o walce kibiców z profesjonalna armia. Miałem na myśli sytuację w której murzyni probowaliby organizować protesty jak w stanach. Jesteś zwykłą tepa k***ą i ofiara picia alkoholu podczas ciąży A wyciąganie kontekstow z ch*ja ojca tylko to potwierdza



Informacje czerpie z obserwacji i własnych doświadczeń . Kibole to 99% agresywni zadymiarze z patologicznych rodzin. W dodatku niezbyt inteligentni. Myślisz,że tych durnych hasełek typu "j***ć legie" itp nie widać wymalowanych sprayem? Nikt inteligenty nie bedzie chodził z szalikiem, wykrzykiwał durne hasełka/rymowanki i sapał do ludzi o klub. Widziałeś kiedyś zadymy na skokach narciarskich? A sytuacja z murzynami obecnie nie ma szans wystąpić bo ci którzy tu są, są raczej zadowoleni z tego faktu bo z własnej woli tu przyjechali pracować/studiować oraz polskie społeczeństwo nie ma lewackiej papki w głowie i nie klękało by na kolanko jak by ktoś demolował i palił sklepy. Widzę, że jara cię niszczenie polski jeśli jesteś taki zadowolony, że polska ma top zj***nych kiboli. Kibole dla polski są tym, czym teraz jest antifa i cala papka niszcząca miasta dla USA. Kibol jest kamieniem w bucie i wstydem dla Polski i sportu.

PanAdamSam

2020-06-11, 14:02
castagir napisał/a:

Patokibicostwo to niestety choroba cywilizacyjna. Dawniej sobie z takimi radzili sznurem na szubienicy albo ostrym toporem. A teraz mamy zj***ne czasy gdzie takie ścierwa jak kibole i antifiarze, tudzież inne BLM łażą po świecie, niszczą i mordują, a zastrzelić nie można "bo to terz człowieg i mo prawa do rzydzia".



Gówno byś cwe*u zrobił z za tego monitora. Przeciętny kibol by cię rozpie**olił. Poza tym jeśli taki cewby jesteś, kto Ci k***a broni pójść do OBI, kupić siekiera i dać upust swojej frustracji? Frajer jesteś i tyle.

Belweder napisał/a:

Patrzcie, tak wygląda debil. Myślisz pajacu, że jakieś chuderlawe kibolstwo wyszło by na ulicę z butelkami po Harnasiu i coś zrobiło sensownego w razie zamieszek czy konfliktu zbrojnego? Jesteście wrzodem na dupie polski. j***ne kibolstwo tfu! Burdy na meczach, okolice stadionów poniszczone, budynki wymalowane sprayem jakiś kolorków klubu, wieczorne/nocne marsze pojebańców i sapanie do zwykłych przechodniów którzy w piździe mają wasze kluby. Jeszcze ten durny tekst: my kibole to byśmy walczyli o polskę jak o swoich 11 gejów na boisku, a wy byście nic nie zrobili... wy kibole to dno i kilometr mułu. W razie konfliktu zbrojnego jedyne do czego byście się przydali to do zużycia resztek amunicji najeźdźcy.



A ty co byś zrobiła w razie konfliktu zbronjego? Pewnie na pierwszej lini, że swoim mieczem świetlnym.