18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożownik amator - Gorzów Wlkp.

Avade • 2015-04-16, 00:01


Polecam oglądnąć cały :) . :jezdziec:

spoiler

ExOvill

2015-04-16, 13:23
Kilku użytkowników używa argumentu: Nie wtrącam się,bo nie wiem o co poszło.

Nikt normalny nie załatwia swoich porachunków z tego typu nożem w biały dzień,przy świadkach,a do tego przy ruchliwej drodze.

bakus1233

2015-04-16, 13:51
Jedyne co mogli zrobić w samochodzie, to wjechać w tego nożownika żeby się nie mógł już ruszyć :D

EventHorizonDecay

2015-04-16, 13:58
Panu który odwracał uwagę gościa z nożem gratuluje odwagi nie dopuścił do oddalenia się napastnika . W takiej sytuacji nigdy nie wiadomo co takiemu debilowi odbije.Większość napinaczy by się zesrała a nie postąpiła jak ten człowiek nie mówiąc już o rzuceniu się na napastnika.Ludzie w samochodzie też w gruncie rzeczy zachowali się ok(świadomie czy nie) bo nagrali materiał który posłuży za dowód,mogli sp***olić i tyle by ich widziano.Policja też jak najbardziej na + szybka akcja z bronią w dłoni ,a przy okazji wyobraźmy sobie El dorado jakim byłaby Polska wg niektórych bez policji w takiej np sytuacji.

Pajoresko

2015-04-16, 14:04
Ja bym go autem pie**olnął :D szybko, bezpiecznie i bez większych szkód, a zanim by wstał to by go ten facet przytrzymał.

pierwsze pytanie: dlaczego tylko 2ch policjantów w VW policyjnym?

drugie pytanie: ciekawe jakie to uczucie, gdy osoba ze źrenicami większymi niż 5zł, biegnie za tobą z dwoma kurewskimi nożami.

margas

2015-04-16, 14:05
Hvsarz napisał/a:


... A inna sprawa, że czasem warto dostać w ryj ale mogąc patrzeć w lustro niż zakładać po Twojemu, że lepiej nic nie robić, bo się jeszcze kuku stanie. Byle by dowegetować bezpiecznie.
Opcji jest zawsze kilka, jedynie tłumoki i tchórze zakładają jak Ty, że nie będą udawać rambo. Użyj czasem mózgu i wyjmij pieluchę.



To idź i spruj się do gościa z dwoma nożami, daj się wybebeszyć, pociąć, zaj***ć tylko dlatego żebyś mógł spojrzeć w lustro. Genialny plan. Jedynym czynnikiem losowym jest tutaj to czy dostaniesz jeszcze możliwość spojrzeć na cokolwiek innego niż Twoje wypadające jelita :idzwch*j:

crankshaft

2015-04-16, 14:27
Pajoresko napisał/a:

Ja bym go autem pie**olnął :D szybko, bezpiecznie i bez większych szkód, a zanim by wstał to by go ten facet przytrzymał.

pierwsze pytanie: dlaczego tylko 2ch policjantów w VW policyjnym?

drugie pytanie: ciekawe jakie to uczucie, gdy osoba ze źrenicami większymi niż 5zł, biegnie za tobą z dwoma kurewskimi nożami.



1. Prewencja to przecież, ilu ich tam byś chciał mieć. Toż czarnych do jednego pajaca z nożem wzywać nie będą.

2. ch*jowe uczucie. A chyba jeszcze gorsze, jak strzelasz z pistoleciku na kulki do takiego gościa. :mrgreen:

Teflon666

2015-04-16, 14:29
haha, kolejny debil który na strzelaninę przychodzi z nożami :D

orwell14

2015-04-16, 14:30
Fajny kontrast wyszedł:

1) Filmik z przed tygodnia, może dwóch, jakiś facet pije piwo w lasku, na jakims wyp*zdowie, "na interwencję" przyjeżdżają dwie kabaryny, chyba z 5-6 policjantów i bohatersko wystawiają mu mandat.

2) Tutaj facet atakuje drugiego nożem, z chyba 30 cm ostrzem, a przyjeżdża jedna kabaryna i wychodzi z niej 2 policjantów.


BongMan napisał/a:

Peja - chcę tak bardzo pie**olić się z tobą. Dobry kawałek :D



Impotentom umysłowym ma prawo się podobać.

ja...........vv

2015-04-16, 14:50
Extraordinary_Gentleman napisał/a:



Ty rozumiem Panie Rambo jak widzisz gościa nafukanego/ chorego psychicznie z dwoma nożami to podchodzisz, zasadzasz mu karata z obrotówy i potem już jest spoko?

AHA.

Powiem Ci co byś zrobił: Zesrałbyś się - gówno byś zrobił.

Akcja policji na + użycie broni, nie tak jak poprzednio w przypadku gościa z tłuczkiem i nożem.

PS. Tak tak wiem, tutaj większość internetowych speców kończyła selekcje do gromu/formozy/jwk z palcem w dupie i nawet nie westchneła.


EDIT
@down


Pokory synku, pokory. Chętnie posłucham Twojego genialnego pomysłu na pomoc.

Takimi tekstami pokazujesz że ch*ja wiesz o walce nożem i obronie przed nim.
Niech zgadnę? Pierwszy miesiąc kapołejry? Czy kaf magi? Gdzie pokazywali jak na stojącym gościu trzymającym nożyk w odpowiedni sposób wyjąc mu broń z ręki kiedy ten nawet nie próbuje robić uników albo działać w sposób ofensywny?

Zmartwię cię.

Walka na ulicy rządzi się swoimi prawami. I jedyną jest "Giniesz albo Ty albo Ja", a w wypadku kiedy przeciwnik ma nad Tobą przewagę jeżeli chodzi o broń lub liczebność to zwykle będziesz to Ty. I nie ma co się tu unosić dumą czy honorem. Szybkie nogi. Jeżeli naprawdę myślisz że jakiś ćpun/chory psychicznie z nożem w ręce będzie grał z tobą czysto "po gentelmeńsku" bo Ty wystawiasz gołe pięści to k***a nie wiem jakim jesteś naiwniakiem. :lol: Może się jeszcze ma k***a ustawić jak Twój instruktor w odpowiedniej pozie?

Od 2:30 dla niecierpliwych. Panowie trochę z anatomią polecieli ale ogólny zarys jest.


Obejrzyj sobie jaki szczypior w ~30s. szlachtuje zdrowo wyglądającego gościa.

Cała akcja na głównym filmie wygląda ok.
Gość który widać był głównym celem starał się odciągnąć agresora od pasażerki.
Drugi gość prawdopodobnie przypadkowy wykonywał tel. na policje.
Panowie którzy akurat to udokumentowali nagrali całe zdarzenie tak że nie będzie wątpliwości kto był agresorem a kto ofiarą.
Nawet policja (która ostatnio dostaje zjebę że ch*ja - sobie nie potrafi z nikim poradzić, poradziła sobie gładko bez strzelania po okolicznych domach.



nie musiałeś o tym robić wykładu. pomoc wcale nie musi opierać się na tym żeby wyskoczyć na niego z kluczem do kół albo gołymi pięściami. mogli go nawet delikatnie stuknąć samochodem a już by był na glebie a nic by im przecież nie zrobił bo by mu uciekli jakby akcja nie wyszła. rozważ najpierw wszystkie opcje zamiast zgrywać cwaniaka przed kompem. ty byś sp***olił ja bym go pie**olnął i jest spoko :idzwch*j:

ps. widzę że już ktoś wpadł na pomysł z jebnięciem furą, piwko dla ciebi:)

GoreTime

2015-04-16, 14:51
Rozjechać chama powinni

lakeroll

2015-04-16, 15:26
Bardzo ładna akcja policji :brawo: , tylko słaba reakcja wsparcia trochę za późno przyjechali.

Antybozia666

2015-04-16, 15:41
Rozumiem że jeden z gliniarzy szykował się do pościgu poprzez zrzucenie zbędnego balastu. Albo po prostu paüa mu z wrażenia wypadła.

Sativa1926

2015-04-16, 15:49
Jakoś wątpię w to że autorzy filmiku nagrywali go z myślą o przekazaniu materiału dowodowego,jak tak czytam te wasze komentarze to tracę wiarę w pomoc obywatelską,najlepiej robić wykłady "przez kable".

Tomikchomik1

2015-04-16, 19:11
To nie jest tak czasem, że radiowozu w akcji (jak ma koguty włączone), nie wolno wyprzedzać (pod groźbą utraty prawka)? Poza tym, tam podwójna ciągła była...

Giermen

2015-04-16, 21:54
Ja bym gościa nie potrącił, z prostego powodu - szkoda samochodu, kto by zapłacił za szkody? Ten gościu? no logiczne w końcu ja w niego z własnej woli wjechałem. Obrona konieczna? to ja w niego wjechałem bo się broniłem? Po prostu to by się skończyło niekorzystnie.
I po czym wnioskujecie że to był pistolet na kulki? Mógł być pistolet gazowy, byście przynajmniej mieli ładnie pokazane jak to to nie działa.
Jedynym ROZSĄDNYM wyjściem było by użycie broni ostrej albo tasera (z czego za użycie broni pewnie poszedł bym siedzieć). W inny sposób nie narażał bym życia własnego w zamian za życie kogoś kogo nawet nie znam.