18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożownik amator - Gorzów Wlkp.

Avade • 2015-04-16, 00:01


Polecam oglądnąć cały :) . :jezdziec:

spoiler

smj12

2015-04-16, 00:06
powinni temu smieciowi te lapy połamac..

ZmianaNicka

2015-04-16, 00:09
jak ktoś lubi marnować czas na zero akcji to polecam

Sativa1926

2015-04-16, 00:10
Zatrzymałem w 1:04 i już teraz pytam,co za p*zdy w tej furze? Lepiej nagrywać niż pomóc chłopakowi,no k***a czekają pajace aż go potnie to wrzucą na sadistic i będą mieli w ch*j wirtualnych piw. Te dwa noże i cała kampania piwowarska wam w dupę!

JA...........or

2015-04-16, 00:11
O co tu k***a chodzi, gosc z kosami lata, tez jakims kapiszonowcem, raz ucieka raz gania akcja rodem z Benny Hilla

Co potnie, mogl sp***lac, to za nim lazil, a potem sam go kopal w takie sprawy nie ma co sie wttracac bo k***a nie wiesz o co chodzi

markop4321

2015-04-16, 00:12
Film z dupy zero akcji zero opisu. Idz w ch*j.

en...........ea

2015-04-16, 00:22
Powinni zastrzelić gnide na miejscu.

Sativa1926

2015-04-16, 00:24
@JADoktor: Przecież na samym końcu wyraźnie słychać że atakowany koleś specjalnie "go uchodził" żeby atakujący za szybko się nie oddalił przed przyjazdem psiarni (ci jak zwykle k***a bardzo profesjonalni...) No tak najlepiej nigdy nie reagować w takich sytuacjach bo nie moja sprawa,nie wiem o co poszło... Ja pie**olę nie ogarniam takich kretynów

Extraordinary_Gentleman

2015-04-16, 00:25
Sativa1926 napisał/a:

Zatrzymałem w 1:04 i już teraz pytam,co za p*zdy w tej furze? Lepiej nagrywać niż pomóc chłopakowi,no k***a czekają pajace aż go potnie to wrzucą na sadistic i będą mieli w ch*j wirtualnych piw. Te dwa noże i cała kampania piwowarska wam w dupę!



Ty rozumiem Panie Rambo jak widzisz gościa nafukanego/ chorego psychicznie z dwoma nożami to podchodzisz, zasadzasz mu karata z obrotówy i potem już jest spoko?

AHA.

Powiem Ci co byś zrobił: Zesrałbyś się - gówno byś zrobił.

Akcja policji na + użycie broni, nie tak jak poprzednio w przypadku gościa z tłuczkiem i nożem.

PS. Tak tak wiem, tutaj większość internetowych speców kończyła selekcje do gromu/formozy/jwk z palcem w dupie i nawet nie westchneła.


EDIT
@down

Sativa1926 napisał/a:

@Extraordinary_Gentleman: A to trzeba być rambo żeby pomóc na ulicy komuś kto jest atakowany przez typa z dwoma nożami ?Życzę wam podobnej sytuacji w roli ofiar,tylko z bardziej skutecznym nożownikiem i ludźmi którzy się nie wpie**alają bo nie wiedzą o co poszło...

I nie mów mi miętki co bym zrobił bo doskonale wiem jak należy się zachować w takiej sytuacji,do tego nie trzeba szkolenia w GROM-ie,wystarczy mózg.


Pokory synku, pokory. Chętnie posłucham Twojego genialnego pomysłu na pomoc.

Takimi tekstami pokazujesz że ch*ja wiesz o walce nożem i obronie przed nim.
Niech zgadnę? Pierwszy miesiąc kapołejry? Czy kaf magi? Gdzie pokazywali jak na stojącym gościu trzymającym nożyk w odpowiedni sposób wyjąc mu broń z ręki kiedy ten nawet nie próbuje robić uników albo działać w sposób ofensywny?

Zmartwię cię.

Walka na ulicy rządzi się swoimi prawami. I jedyną jest "Giniesz albo Ty albo Ja", a w wypadku kiedy przeciwnik ma nad Tobą przewagę jeżeli chodzi o broń lub liczebność to zwykle będziesz to Ty. I nie ma co się tu unosić dumą czy honorem. Szybkie nogi. Jeżeli naprawdę myślisz że jakiś ćpun/chory psychicznie z nożem w ręce będzie grał z tobą czysto "po gentelmeńsku" bo Ty wystawiasz gołe pięści to k***a nie wiem jakim jesteś naiwniakiem. :lol: Może się jeszcze ma k***a ustawić jak Twój instruktor w odpowiedniej pozie?

Od 2:30 dla niecierpliwych. Panowie trochę z anatomią polecieli ale ogólny zarys jest.

Obejrzyj sobie jaki szczypior w ~30s. szlachtuje zdrowo wyglądającego gościa.

Cała akcja na głównym filmie wygląda ok.
Gość który widać był głównym celem starał się odciągnąć agresora od pasażerki.
Drugi gość prawdopodobnie przypadkowy wykonywał tel. na policje.
Panowie którzy akurat to udokumentowali nagrali całe zdarzenie tak że nie będzie wątpliwości kto był agresorem a kto ofiarą.
Nawet policja (która ostatnio dostaje zjebę że ch*ja - sobie nie potrafi z nikim poradzić, poradziła sobie gładko bez strzelania po okolicznych domach.

Sativa1926

2015-04-16, 00:32
@Extraordinary_Gentleman: A to trzeba być rambo żeby pomóc na ulicy komuś kto jest atakowany przez typa z dwoma nożami ?Życzę wam podobnej sytuacji w roli ofiar,tylko z bardziej skutecznym nożownikiem i ludźmi którzy się nie wpie**alają bo nie wiedzą o co poszło...

I nie mów mi miętki co bym zrobił bo doskonale wiem jak należy się zachować w takiej sytuacji,do tego nie trzeba szkolenia w GROM-ie,wystarczy mózg.

Bi...........__

2015-04-16, 00:47
Podkład muzyczny wprost idealny do zaistniałej sytuacji :amused:

Sz...........an

2015-04-16, 01:01
Sativa1926 napisał/a:

Zatrzymałem w 1:04 i już teraz pytam,co za p*zdy w tej furze? Lepiej nagrywać niż pomóc chłopakowi,no k***a czekają pajace aż go potnie to wrzucą na sadistic i będą mieli w ch*j wirtualnych piw. Te dwa noże i cała kampania piwowarska wam w dupę!



Chłopak gdyby chciał to by sp***olił, jak widać celowo gościa przytrzymuje aby ktoś wezwał psy i go wsadzili do paki. Czemu nagrywają? Choćby dla materiału dowodowego.

Czemu nie reagują? No może się boją nie? Skąd wiesz co takiemu strzeli do głowy? Nawet sama policja do gościa podchodzi ostrożnie.

Może zabrzmi to frajersko i nie kozacko, ale jak nie masz gazu pieprzowego, pałki teleskopowej, czy innej rzeczy, która mogła by pomóc w obezwładnieniu napastnika to po prostu się trzymaj od niego z dala, a jak chcesz pomóc osobie, która jest napadnięta to odwróć uwagę, zrób cokolwiek aby ta osoba mogła uciec, lub czuć się bezpieczna. Chyba, że masz pistolet to możesz kozaczyć, gość i tak nie uwierzy, że prawdziwy, ale co ci szkodzi w nogę go postrzelić...

Sativa1926

2015-04-16, 01:09
@Extraordinary_Gentleman: Jak sam napisałeś przewaga liczebna,napastnik 1 a osób które mogłyby go obezwładnić 3. Z Capoeirą miałem kontakt(1,5 roku w Unicar z mojej miejscowości ) tutaj zgadłeś ale to było bardzo dawno i ona nie sprawdza się w walce ulicznej a co więcej ułatwia wsadzenie ostrza. Kończę dyskusję,nie pozdrawiam.

Dot

2015-04-16, 01:27
nie mógł sie doczekać cracka do GTA to spróbował na żywo szaleć

Sov3reign

2015-04-16, 01:42
Extraordinary_Gentleman napisał/a:


Zalogowałem się, żeby dać Ci piwo. Dałbym drugie za filmik, ale się nie da.
pie**oleni internetowi kozacy wyskakiwaliby do naćpanego/chorego psychicznie nożownika, żałosne. :roll: